999 rezultate për

nenkryetari

Arian Çani shpërthen ndaj Veliajt: Fshij b... me mortjen (VIDEO) Drejtuesi i emisionit "Zonë e Lirë" në TV Klan, Arian Cani shpërthey me akuza dhe fyerje ndaj kryebashkiakut Erion Velia
Nënkryetari i FRESSH-it hedh poshtë lajmin për trafik droge Pas përhapjes së lajmit paraditen e sotme se është gjetur drogë në autobusin me të rinjtë e PS, një reagim është përcjel
Drogë në autobusin me të rinjtë e PS, mes tyre edhe nënkryetari Artur Micko Policia Kufitare e Turqisë, ka gjetur drogë në autobusin me 40 studentë të FRESSH. Mbremë është gjetur një sasi droge në
Bashkia angazhon 1260 persona për të administruar situatën prej reshjeve Për të administruar situatën e shkaktuar nga reshjet e shiut, Bashkia e Tiranës ka angazhuar 1260 veta në terren. Nënkry
Policia e godet, Shpend Ahmeti: Nuk ju bëra asgjë (VIDEO) Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, dhe nënkryetari Dardan Sejdiu, kanë polemizuar më policinë e Kosovës para pak çaste
Kur do të zgjidhet problemi i pallateve pa hipotekë në Tiranë? (VIDEO) Problemi i pallateve pa hipotekë në Tiranë është një çështje që ka vite që pret për tu zgjidhur. Por, pavarësisht premti
Mungesa e ligjit për deputetët bllokon Kuvendin Ish-nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Naim Maloku deklaron se pengesa e punws sw kwtij institucioni lidhet me mungesën
Nënkryetari i LR-PDSH: Maqedonia të jetë një njësi zgjedhore Nënkryetari i Lëvizjes për reforma PDSH, Agon Ferati, ka lëshuar një deklaratë në lidhje me diskutimet për ndryshimin e
Nënkryetari i Vetëvendosjes: Kosova më shumë universitete se Berlini Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Driton Çaushi, ka krahasuar Berlinin me Kosovës përsa i përket numrit të universite
Athina e pakënaqur për zgjedhjen e Idrizit në Kuvend Ministria e Jashtme greke ka reaguar sot në lidhje me emërimin e Idrizit në postin e nënkryetarit të Kuvendit, duke bërë
Idrizi votohet si nënkryetar, Dule jep dorëheqjen Pak minuta më parë, Vangjel Dule është dorëhequr nga posti i nënkryetarit të Parlamentit. Ai e mbante këtë post prej
Ahmeti flet për detajet e protestës Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti, ka prezantuar disa detaje që janë parashikuar për protestën e parala
Haliti takon ambasadorin e SHBA në Shkup Nënkryetari i Parlamentit të Maqedonisë Rafiz Haliti e uroi ambasadorin Bejli për emërimin e tij si Ambasador i SHBA-ve
Aliti: Kush ka kritika ndaj meje t'i thotë publikisht Pas akuzave të mbërritura në adresë të tij nga deputetë të BDI-së, ka reaguar nënkryetari i Kuvendit, Rafis Aliti. Sipas
Vdiq kryetari serb, Medvegja me kryetar shqiptar Një ditë pas dhënies së lamtumirës së kryetarit të komunës së Medvegjës, Slobodan Drashkoviç, kompentencat e kreut komun
Lirohet nga paraburgimi nënkryetari i LISBA-s Fatos Rexhepi Nënkryetari i LISBA-s, Fatos Rexhepi është liruar sot nga paraburgimi. "Lirohet nga paraburgimi anëtari i kryesisë se
Policia serbe keqtrajton nënkryetarin e "Vatra-s" Policia serbe ka ndalur në pikën kufitare të Konçulit, Myrtez Limanajn, nënkryetar i shoqërisë "Vatra". Xhandarmëria
Nënkryetari i Bundestagut gjerman viziton Tiranën Një delegacion i Bundestagut Gjerman, i kryesuar nga nënkryetari Johannes Singhammer, viziton sot Tiranën, me ftesë të k
Xhavit Haliti: Kur Serbia ta njohë Kosovën bëjmë dialog pa ndërmjetës Nënkryetari i PDK-së, Xhavit Haliti është shprehur kundër dialogut mes Serbisë dhe Kosovës pa ndërmjetësues. Ai tha
Nënkryetari i LISBA-s, 14 vjet në Siri? Nënkryetari i LISBA-s, Fatos Rexhepi i burgosur ditë më parë, ka mohuar të ketë marrë pjesë në organizatën ISIS. Kësh