999 rezultate për

nenes

Kush është 44 vjeçari që i preu kokën nënës në Pogradec, ngjarja makabre u pa nga vajza e mitur Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë që ndodhi pasditen e djeshme në Pogradec, ku një 44-vjeçar, i identifikuar si
I preu kokën nënës, fqinjët për 44-vjeçarin: E kishim frikë, e ëma bërtiste e kërkonte ndihmë Zbardhen detaje të reja nga vrasja makabre në Pogradec, e cila ka tronditur opinionin publik. Mësohet se, autori i krimi
Princi i kurorës në Abu Dhabi telefonon Edi Ramën për humbjen e të ëmës Princi i kurorës në Abu Dhabi, shehiku Mohammed bin Zayed Al Nahyan ka zhvilluar një bisedë telefonike me kryeministër s
Sgarbi mesazh ngushëllues Ramës për humbjen e nënës: Të jam pranë! Personaliteti i shquar i artit italian, Vittorio Sgarbi ka shprehur ngushëllimet e tij për humbjen e kryeministrit Rama.
Rama reagon pas vdekjes së nënës së tij dhe poston foton në krah të saj (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u nda nga jeta Aneta Rama, e ëma e kryeministri Edi Rama. Pas ngushëllimeve të shumta, kryeministri
Përcillet për në banesën e fundit nëna e kryeministrit Rama (FOTO LAJM) Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama e po përcillet sot për në banesën e fundit. Në ceremoninë e varrimt mësohet
Rama i ka bërë bllok në telefon, ish-deputeti i tij e ngushëllon publikisht për humbjen e së ëmës Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si ”Kaubojsi”, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ngushëlluar kry
Zbutet Meta, ngushëllon kryeministrin Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij Presidenti i vendit, Ilir Meta ka lënë mënjanë gjithë ngërçet politike dhe ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen ng
Nëna e tyre u nda nga jeta, Olsi dhe Edi Rama mesazh të afërmve dhe miqve Aneta Rama u nda dtën e sotme nga jeta. Për këtë dhimbje në jetën tyre, kryeministri dhe vellai i tij, Olsi, u jane
Nuk kishte para për varrimin, gruaja mbante kufomën e nënës në dollap Një grua 58-vjeçare jetonte me nënën e saj të vdekur që nga 7 korriku në Kallithea të Greqisë. Kur vdiq nëna 92-vjeça
Shtrohet në psikiatri 58 vjeçarja pasi mbajti në dollap për 3 javë kufomën e nënës Një grua 58-vjeçare është mbyllur në psikiatri, pasi u zbulua se kishte mbajtur për mbi 3 javë kufomën e nënës së saj 92
Apeli nënës për vajzën me autizëm: Më ndihmoni, vajza po dëmton veten Një nënë 23 vjeçare, e një vajze 7 vjeçe me spektër të autizmit dhe e një djali 3 vjeçar kërkon ndihmë në Fiks Fare, në
Frymëzimi i Mozzik, reperi publikon bisedat private me njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Suksesi i Mozzik nuk ka të ndalur. Ai është kthyer në një nga artistët më të pëlqyer të momentit. Por ku e gjen Mozz
"Fotografia e nënës suaj do jetë këtu", fushata e frikshme që po mbahet në qytetin shqiptar Dikush mund ta marrë si "mallkim' e tjetërkush do ndërgjegjësohet duke menduar për nënën e tij. Kjo "“fushatë" e frik
"Tani vajza juaj nuk do të qajë më", historia rrëqethëse e nënës që ja dorëzuan vajzën e pajetë Kjo është historia rrëqethëse e një nënë, aso kohe 22 vjeçare, kur mori në dorë vogëlushen e sa të pajetë në gjenocidin
Këngëtarja shqiptare bën rrëfimin prekës: Nëna më vdiq në gjumë (VIDEO) E ftuar në emisionin "Rudina" në "Tv Klan", ishte këngëtarja e njohur Vjollca Haxhiu. Ajo ka treguar momentin më të tris
Vinte erë e rëndë, dyshimet mbi vdekjen e nënës dhe vajzës në Kombinat Të tjera dyshime ngrihen lidhur me vdekjen e Zhaneta dhe Anisa Josifit, nënë e bijë të cilat u gjetën të pajeta mbrëmjen
Pa mbështetje e pa punë, flet komshia e nënës dhe vajzës që u vetëflijuan në Tiranë Një ngjarje tragjike është zbuluar sot në zonën e Kombinatit në Tiranë, ku një nënë dhe vajza e saj janë gjetur të vdeku
Rrëfimi i dhimbshëm: Koçi Xoxe i premtoi nënës se do i falej jeta, por si e pushkatuan Kjo eshte historia e panjohur e Zalo Xhomaqit nga rrethi i Kolonjës, i cili pasi diplomua në Liceun Francez të Korçës, g
EMRI/ La 3 fëmijë jetimë, aksidenti i merr jetën nënës shqiptare në Itali Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali në Vignola, ku ka humbur jetën një shtetase shqiptare. Mediat e vendit fqinj