999 rezultate për

nenen

I vrau nënën dhe gruan, kjo është deklarata e parë e djalit për babain vrasës Pak më parë, kryeprokurori Imer Beka ka dhënë detaje rreth vrasjes së trefishtë në Prishtinë. Megjithëse ende nuk dih
Zbardhet telefonata e vrasësit, bir ta vrava gruan dhe nënën Hasan Krasniqi, është personi i cili vrau gruan e tij, Hysnije Krasniqi dhe nusen e tij, Remzije Krasniqi, e më pas edhe
EMRI/ Djali rreh barbarisht nënën në Fushë-Arrëz Një 43-vjeçar është arrestuar sot në Fushë-Arrëz për veprën penale të dhunës në familje. Sipas policisë, në pranga ka pë
Historia që nxiti debate në rrjetet sociale, adoleshenti fejohet me nënën e shokut Një adoleshent, i cili është i fejuar me nënën e shokut të tij të ngushtë thotë se mezi pret të martohet me të, ndonëse
Lë fëmijët, burrin dhe nënën për një jetë më të mirë në Gjermani (VIDEO) Antigona ishte vetëm 6 vjeçe kur babai i saj u nda nga jeta duke lënë pas 5 fëmijë. E ëma i rriti me sakrifica të pa ima
Djaloshi 5 vjeçar thërret policinë për të gjetur nënën në qiell e cila vdiq nga kanceri (VIDEO) Nuk ka asgjë në këtë botë si dashuria mes një nëne dhe fëmijës së saj. Është ndjenjë e cila nis para se fëmija të vij
Si rrallëherë, Besi prezanton nënën dhe babain e tij Bes Kallaku e ka publikuar kaq shumë Ijen e tij në rrjete sociale, saqë njerëzit kanë filluar të mendojnë se ajo është n
Prekëse, serbët i dëbuan ndërsa vajza qetëson nënën (FOTO LAJM) Andrew Testa është një fotograf anglez që ka kapur momentet më të vështira të shqiptarëve të Kosovës, gjatë kohës së luf
Më q*fshi nënën, ç'kam për t'ju bërë! Tension me policinë pas protestës (VIDEO) Ndërkohë që protestuesit janë larguar tashmë nga sheshet, policia ka filluar ndalimin e një numri të madh të tyre. N
Rrëfehet Ronaldo: Djali im nuk ka nevojë për nënën, më ka mua Cristiano Ronaldo ka folur publikisht për jetën private të djalit të tij më duke treguar se ai është plotësisht i lumtur
Këngëtari shqiptar zgjedh vjehrrën në vend të nënën për këtë arsye (VIDEO) Këngëtari i njohur, Besnik Qaka ka qenë këtë të diel i ftuar në emisionin “E Diell”, ku është detyruar që të zgjedhë mes
Akuzohet se mbyti nënën, Gjykata e Korçës merr vendimin për 54-vjeçarin Gjykata e Korçës ka vendosur të japë masën e sigurisë "arrest me burg" për 54-vjeçarin Nesim Demollarin, i cili akuzohet
Foto me Lindën dhe nënën, kështu e uron Rama "8 marsin" (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama në përshëndetjen e tij të mëngjesit ka zgjedhur të urojë festën e 8 marsit. Përmes një postimi
Detaje të reja, si korçari e vrau barbarisht nënën e tij Detaje të reja për krimin tronditës që ndodhi në qytetin e Korçës mesditën e së hënës, ku djali ka dhunuar fizikisht dhe
Dëshmitë tronditës: Djali i dehur mbyti nënën e moshuar me duart e veta Djali i dehur mbyt nënën 85-vjeçare të cilën e dhunonte prej kohësh për shkak se ishte i alkolizuar. Edhe në momentin që
Tronditet Korça, djali vret nënën Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme në qytetin e Korçës. Raportohet se një 50- vjeçar ka mbytur nënën e vet 80-
Përqafimi i dhimbshëm i majmunit kur i vrasin nënën e tij (VIDEO) Kjo video prekëse shfaq momentin kur një majmun i vogël shtrihet mbi trupin e nënës së tij të vdekur, e cila u vra nga n
Adelina Tahiri nxjerr nënën e saj joshëse (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më seksi shqiptare. Por, këngëtarja ka pohuar se nuk është e vetmja anëtare e f
Po dërgonte nënën në spital, aksidentohet rëndë ish-drejtori i AKU-së Një aksident për pak sa nuk ka qëlluar fatal pasditen e sotme në Elbasan. Ngjarja ndodhi në fshatin Vidhas të Elbasa
Djali takon për herë të parë pas 41 vitesh nënën e tij biologjike Emocione të forta përjetuam edhe këtë mbrëmje në puntatën e tetë të programit “Dua të të bëj të lumtur”. Esmeraldi, 41-v