999 rezultate për

nene

Pretendimi i frikshëm i nënës së Dafinës, prokuroria dhe mjekësia fshehin vrasjen Nëna e Dafina Zhubit, Ganimetja ka hedhur dyshime se Prokuroria Themelore dhe mjekët që hartuan një ekspertizë se vajza
Tmerroi shqiptarët te “Gruaja e Judës”, si duket sot Altagracia "Gruaja e Judës" ishte telenovela që tmerroi dikur gjithë shqiptarët, por në të njëjtën kohë edhe i fiksoi të githë për
Prokuroria merr në pyetje nënën dhe motrën e Xhisela Malokut Prokuroria e Fushë Krujës, ka marrë së fundmi në pyetje nënën dhe motrën e Xhisela Malokut e cila pak ditë më parë denon
Letra prekëse e nënës nga Tirana: Më shpëtoni djalin e vetëm që më ka mbetur! Një nënë nga TIrabna ka prekur të gjithë me letrën e saj publike pasi ka humbur djalin e saj. Nëna nga Tirana shkruan se
Njihuni me nënën beqare që fitoi 13 mijë dollarë me meshkujt e internetit Një nënë beqare nga Kalifornia ka menduar një mënyrë tjetër për të siguruar të ardhura për fëmijën e saj. Kelly Popil
Video e mrekullueshme, fëmija vallëzon në barkun e nënës Kjo pamje e mahnitshme tregon sesi një fëmijë, i cili ende nuk ka lindur “vallëzon” në barkun e nënës. Fëmija shihet
Djali akuzon live nënën: Më shkatërrove jetën, me ndave nga nusja Atë e bir kanë mbërritur në studion e emisionit "Me zemër të hapur" në News24 dhe kanë denoncuar atë që po ndodh në fami
Ky vogëlush i ka shpëtuar jetën nënës së tij me kancer Për shumë nëna të reja, mund të jetë shqetësuese nëse foshnjat e tyre refuzojnë të ushqehen me gji, ndërsa në rastin e S
Ish-velina seksi e "Striscia’s" do bëhet nënë, por ende pret propozimin Ish-velina e “Striscia la Notizia”, Costanza Caracciolo, partnerja e “Bobo” Vierit, flet për herë të parë për vajzën e s
Merr fund pritja, Jona Spahiu bëhet nënë Jona Spahiu është bërë nënë për herë të parë. Moderatorja simpatike, ditën e sotme ka sjellë në jetë fëmijën e saj të pa
Thaçi ia kujton nënën luftëtarit të UÇK-së, a ka ndonjë qëllim tjetër? Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka kujtuar në 1-vjetorin e saj, Azë Thaçi- Ferizin, nëna e Xhavit Ferizit, njëri ndër
Nusja i vrau nënën, djali kërkon të takojë të bijën që rritet në burg (FOTO LAJM) Tronditi mbarë opinionin publik në fillim të këtij viti vrasja e Lirije Lamit nga nusja e saj, Marjana Cmeta e cila e he
Nënë e bijë aksidentohen në Tepelenë: Lëndohet mjekja Një aksident ka ndodhur ditën e sotme tek Ura e Kardhiqit në aksin Tepelenë-Gjirokastër. Nga aksidenti mësohet se ësh
Tragjike, zjarrfikësit luten në gjunjë për nënën dhe vajzën që i vrau pema (FOTO LAJM) Një nënë së bashku me foshnjën e saj mbetën të vdekur, pas stuhisë së madhe që e ka goditur pjesën e qytetit Wilmington
A mund të kenë alergji foshnjat nga qumështi i nënës? Qumështi i nënës përfaqëson një ushqim të quajtur specifik dhe të projektuar nga natyra për të dhënë zhvillimin më të mi
Aktorja e famshme: Jam abuzuar seksualisht në moshën 14-vjeçare Aktorja e njohur Sally Field ka treguar për herë të parë se si është abuzuar seksualisht për vite me radhë gjatë fëmijër
Akuza të rënda nuse-vjehrrë, rindizet "lufta" mes Natashës dhe Eglantinës (FOTO LAJM) Përplasja e tyre live ka qenë një ndër ngjarjet që mori vëmendje maksimale në publik, por duket se tashmë situata është
Këngëtarja e njohur bën dedikimin e ndjerë: Po më zbehen kujtimet Me anë të një postimi në "Instagram", këngëtarja e njohur Yllka Kuqi i ka kushtuar një dedikim shumë prekës nënës së saj
SHOKUESE/ Gruaja qëllon nënën e re e i merr djalin 3-vjeçar: Është i imi Një nënë e re është shokuar kur një grua i ka marrë me forcë djalin me pretendimin se është i saj. Gruaja 49-vjeçare
Dramë në familjen shqiptare, babai përdhunon nënën në sy të fëmijës Një rast abuzimi seksual në një familje shqiptare në Itali ka tronditur opinionin publik vendas. Nga muret e banesës