999 rezultate për

nene

Po qan nëna e një terroristi në vend të nënës së një polici, e ëma e Kaçifas flet për mediat greke Vrasja e terroristit grek ka sjellur reagime te forta nga shteti fqinj, ku para ambasadës shqiptare në Athinë është mbaj
Të gjithë i thanë mos e bëj, por ajo adoptoi djalin me ngjyrë Ai ishte vetëm një i porsalindur, kur e mori atë si fëmijën e saj. Dhe për katër vitet e ardhshme, Ingeborg u përpoq të
Djali i vë flakën shtëpisë dhe mbyll nënën brenda në Fier Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në qytetin e Fierit gjatë natës që lamë pas, ndërsa fatmirësisht, në kohë jan
Anita Haradinaj rrëfehet për herë të parë mbi betejën e nënës së saj me kancerin Anita Haradinaj ka treguar një histori të veçantë jetësore që ka të bëjë me nënën e saj. Ajo këtë rrëfim e ka bërë në
Nënë Tereza e dytë shqiptare, çfarë ka Emina që e duan të gjithë (FOTO LAJM) Thjeshtësia, dëshira për të bërë mirë, natyraliteti i Eminës në fakt ka shkaktuar një fenomen të ri në rrjetet sociale s
Pak kohë më parë humbi nënën, Ardit Gjebrea i prek të gjithë me dedikimin e ndjerë Gentiana ishte pjesë e rubrikës "Ka një mesazh për ty”, ku kishte ardhur për ti dhënë një mesazh nënës së saj pasi prej
Njihuni me nënën shqiptare që fitoi kundër kancerit (FOTO LAJM) Ersmeralda Veizi ishte e prekur nga kanceri por ajo e mundi atë. Në një grup vajzash në rrjetet sociale, ajo rrëfen h
Momenti kur një nënë braktis djalin e mitur (VIDEO) Një nënë në Texas është kapur nga kamerat e sigurisë duke braktisur djalin e saj para derës së një shtëpie. Gruaja ës
Pak orë para kapjes me 20 vjeçaren në hotel, dedikimi i përlotës i Stresit për nënën (VIDEO) Reperi i njohur Stresi u arrestua gjatë mbrëmjes së djeshme nga policia me një armë pa leje, kokainë dhe një 20 vjeçare
Postimi i Ajola Xoxës pasi u bë nënë (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Tiranës dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të para para disa ditësh. Ishte Ve
U kalbsh në ferr! Nëna dhe motra trondisin me deklaratat pas vdekjes së të riut (FOTO LAJM) Shokuese deklaratat e nenes dhe motres se ciklistit britanik qe u vra gabimisht nga nje gjahtar teksa ishte ne Alpet fra
"Oj nënë pse më bëre", historia e dhimbshme e Florindës që jeton me tre fëmijët në pyll (VIDEO) Fati i shumë grave në Shqipëri është vërtetë i dhimbshëm, ku përveç varfërisë u duhet të përballen edhe më dhunë në fami
Rrëqethëse, Luigji i vogël fjeti gjithë natën në krahët e nënës së vdekur, qau se ajo nuk kishte më gji Dëshmitë dhe rrëfimet e ndryshme për Kampin e tmerrshëm dhe famëkeq të Tepelenës duket se nuk kanë të sosur….!? Një ndër
I thanë se fëmija i lindi i vdekur, historia e dhimbshme e nënës shqiptare Një histori jo fort e zakontë u bë publike në rubrikën “Kam një mesazh për ty”. Jorida rrëfeu gjithë kalvarin e dhimbjev
Nuk do i mbani lotët, djaloshi kërkon ndihmën e policisë për nënën (VIDEO) Një video emocionuese është publikuar në Facebook. Aty shihet një 5-vjeçar teksa e thërret policinë dhe i kërkon ta g
Fëmijët e Suelës së vrarë rrëfejnë tmerrin: E pamë babin kur tentoi ta mbyste me jastëk Në Gjykatën e Krimeve të Rënda këtë të enjte janë dëgjuar dëshmitë e dy fëmijëve adoleshentë të Suela Sulës, e cila u vr
E dhimbshme, kjo nënë nuk ka fjetur asnjë natë për të mbajtur gjallë të birin Helen Ross rri zgjuar cdo natë të jetës së saj për të bajtur gjallë djalin e saj, Hugo. 5 vjecari vuan nga një sëmund
Forma perfekte, Kylie Jenner shfaq sërish trupin pas lindjes (FOTO LAJM) Bukuroshja Kylie Jenner, është femra më e ndjekur në rrjetin social të instagramit, dhe së fundmi nuk ka hezituar që të
Veprimi që kreu me të birin i kushtoi shumë shtrenjtë kësaj nëne (FOTO LAJM) Nikki Dickinson u arrestuar nga autoritetet e shtetit të Ohio-s në SHBA me një akuzë që për realitetin shqiptar do të du
Fjalët e fundit të nënës që humbi vajzën “Të dua kaq shumë. Do të jem me ty së shpejti. Unë do të jem me ty”. Këto kanë qenë fjalët e fundit të një nënë britanke