999 rezultate për

nene

Një nënë akuzon Gramoz Ruçin se ka urdhëruar t'i vrasin djalin 2 Prilli shënon në Shkodër 28-vjetorin e demostratës antikomuniste, në të cilën u vranë katër të rinj. Në një prononcim
Studim befasues, foshnjat qajnë në bark nëse nëna pi cigare Thirrja e parë e një foshnjeje mund të ndodhë në mitër para se të mbërrijë në dhomën e lindjes. Hulumtimet e reja tre
Si rrallëherë, Besi prezanton nënën dhe babain e tij Bes Kallaku e ka publikuar kaq shumë Ijen e tij në rrjete sociale, saqë njerëzit kanë filluar të mendojnë se ajo është n
Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Ushtari rrëfen tmerrin në varrin e Enver Hoxhës natën që vdiq (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Historia e trishtë e nënës shqiptare, burri e dhunon ndërsa gjykata e shkatërron Dhunohet barbarisht në sy të fëmijëve, por gjykata nuk e dënon me asnjë ditë burg bashkëshortin. I lirë dhe pa paguar as
Muç Nano: Skënderbeu me nënë serbe, s'jam gej por se kam problem po më thanë Mustafa Nano ka prekur temat më të nxehta në Channel One, me të cilat ai bëhet vazhdimisht lajm. Të tilla janë nëna e Sk
Prekëse, serbët i dëbuan ndërsa vajza qetëson nënën (FOTO LAJM) Andrew Testa është një fotograf anglez që ka kapur momentet më të vështira të shqiptarëve të Kosovës, gjatë kohës së luf
Nënë Tereza ngrihet edhe në Kroaci Mesazhe në frymën e paqes, mirëkuptimit dhe respektit reciprok ndërshtetëror, ka dhënë ministri për diasporë Edmond Adem
Rama nxjerr gazetarët jashtë sallës Kryeministri Rama njihet për qendrimet e tija armiqësore ndaj medias dhe gazetarëve dhe duket se kështu ka vepruar edhe
U bë nënë per herë të parë, këngëtarja tregon çudinë me burrin Mëmësinë çdo nënë e përjeton në mënyrën e saj, me ndjesi të forta, me lodhje, me kënaqësi të jashtëzakonshme dhe me shum
PS hap fushatën për Tiranën te sheshi “Nënë Tereza”: Do të vijnë edhe shumë demokratë Kur na ndajnë 100 ditë nga data e zgjedhjeve, Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka ftuar qytetarët që të marr
Krimineli dënohet në Hagë, ky është reagimi i një nënë që i kanë vrarë familjen (FOTO LAJM) Lajmi për burgim të përjetshëm për kriminelin Radovan Karaxhiq ka gëzuar familjarët e personave që u vranë në masakrën S
Vjollca Arapi thirrje të ëmës së Jurgen Kurtit: Unë jam nënë, nuk e kemi vrarë ne Vjollca Arapi, bashkëshortja e të ndjerit Agim Arapi, thotë se djali i saj nuk ka asnjë lidhje me vrasjen e Jurgen Kurti
Aksident i frikshëm në Korçë, plagosen nënë e bijë Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Korçës, ku dy makinë janë përplasur me njëra-tjetërën.
Në varfëri ekstreme, gjyshja që kujdeset për fëmijët e vajzës në burg Programi “Dua të të bëj të lumtur” natën e sotme trajtoi një histori dramatike ku mbizotëronte varfëria ekstreme. E till
Më q*fshi nënën, ç'kam për t'ju bërë! Tension me policinë pas protestës (VIDEO) Ndërkohë që protestuesit janë larguar tashmë nga sheshet, policia ka filluar ndalimin e një numri të madh të tyre. N
"Ka mbaruar koha e fjalëve", protestuesit nisin rrethimin e Kryeministrisë (VIDEO) Një surprizë po ndodh në këtë momente para kryeminisrisë, ku turma e njërëzve po zhvendoset për të rrethuar godinënë.
Nuk ka fund tragjedia, pas nënës këngëtarit i vdes edhe motra 18 vjeçare Motra e vogël e këngëtarit të njohur Louis Tomlinson, i njohur gjerësisht si Louis i “One Direction”, u gjend e pajetë n
Rrëfehet Ronaldo: Djali im nuk ka nevojë për nënën, më ka mua Cristiano Ronaldo ka folur publikisht për jetën private të djalit të tij më duke treguar se ai është plotësisht i lumtur
Nënë e divorcuar me dy djem, policja e pezulluar mbetet pa punë dhe pa shtëpi? Blerta Dervishi, efektivja e forcave "Shqiponja" që u pa dje duke përqafuar fëmijët e saj pasi kishin ardhur për t'i she