999 rezultate për

nene

Nënë e dy vajzave të mitura, zhduket pa asnjë gjurmë shqiptarja Mediat italiane kanë venë alarmin pasi prej 10 ditësh një grua shqiptare ka humbur pa lënë asnjë gjurmë. Ky rast ësh
S'i pranonin të dashurën, i riu nga Dibra ther me thikë nënë e baba Janë zbardhur detaje të reja lidhur me krimin në familje ku Hajri Neziri 25 vjeç, plagosi me thikë babanë e tij Destan N
Rrëfimi i një nëne, si zhdukeshin bebet gjatë viteve 70' në Jugosllavi (VIDEO) anë kaluar 49 vite nga prilli i vitit 1969, e një nënë e cila lindi në spitalin e Ferizajt, beson se vajza e saj Vlora,
Burri i denoncoi të zhdukura, nënë e bijë zbulojnë të vërtetën Ditën e djeshme policia bëri me dije se një 55-vjeçar i është drejtuar policisë pasi vajza dhe gruaja e tij janë larguar
Masakroi nënën e babain, nusja e djali dorëzohen pas krimit në polici Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin bregdetar të Durrësit këtë të mërkurë. Në një familje dibrane, një djalë 25-
Zbardhet ngjarja tronditëse në Durrës, djali me nusen tentojnë të vrasin prindërit Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme qytetin bregdetar të Durrësit. Një djalë 25-vjeçar ka plagosur me thik
E FUNDIT/ E rëndë në Durrës, djali masakron me thikë nënën e babain Një ngjarje e rëdnë ka ndodhur në Durrës. Mësohet se një djalë ka plagosur nënën e babanë me thikë. Mësohet se prindë
Kontrolloni fëmijët tuaj kur vinë nga kopshti, kjo nënë u trishtua Prindërit po i çojnë fëmijët e tyre në çerdhe për shkak se ata mund të shoqërohen dhe janë të sigurt, por kjo nënë ka pë
Dhunonte nënën e tij, arrestohet 24 vjeçari Një djalë i ri, vetëm 24 vjec është arrestuar nga policia pasi dhunonte nënën e tij, 51 vjece. Burime zyrtare nga pol
Gjenden të vdekura nënë e bijë Britani- Një grua dhe vajza e saj 5 vjeçe, janë gjetur të vdekura poshtë disa shkëmbinjëve në zonën e Beachy Head. Sipas
Nuk ka bir nënë që e ngre euron, shikoni sa ka rënë sot Tregu i këmbimit valutor është hapur ditën e sotme me një rritje të valutave të huaja si dollari amerikan dhe stërlina b
Nënë e dy fëmijëve, Xhemi Shehu nxjerr linjat në pah (FOTO LAJM) Moderatorja Xhemi Shehu nuk është shumë aktive në rrjete sociale, megjithatë fotot që poston janë mjaft provokuese. K
Kjo nënë i dërgon prej 20 vitesh mesazhe në radio djalit të saj të zhdukur Çdo ditë Lilia Hernandez i flet në emision djalit të saj, kapitenit të policisë Carlos Alberto Hernandez, të rrëmbyer ng
Tragjedia e Jakub / Pa vrasjen e nënës, kur ishte 10 vjeç, tani shijon Botërorin Trajektorja e Jakub Blaszczykowski (lindur në Czstochowa, më 1985) për të mbërritur aty ku është sot nuk ka qenë e lehtë
Goldi AG uron festën e Bajramit me një foto shumë domethënëse Reperi Gold Ag, i cili po ashtu njihet për mysliman të devotshëm, ua ka uruar të gjithë besimtarëve të fesë islame festë
Rektori i Nënë Terezës zgjidhet në mënyrë të dyshimtë Universiteti Nënë Tereza nuk përballet vetëm me probleme dhe vonesa rreth projektit themelor për objektin e posaçëm të t
Haliti: Nuk ka bir nëne që t'ja bëjë qefin 120 deputetëve Nënkryetari i Kuvendit nga radhët e PDK-së, Xhavit Haliti, ka vazhduar të përplaset me deputetët e opozitës derisa po dr
Adelina prezanton nënën dhe ngjajnë si dy pika uji (FOTO LAJM) Adelina Tahiri për herë të parë ka prezantuar më të afërmit e saj. Ajo ka pasur sigurisht se kujt t'i ngjajë. Në Int
Kështu duket pas lindjes së vajzës ish Sophie e "Zonë e lirë" (FOTO LAJM) Ish-Sofia e Çanit, Andonia Dobi është bërë nënë për herë të parë. Ajo duket se po shijon momentet më të lumtura me të vo
Tragjike, Anxhela e vrarë në Itali nuk kishte ardhur as për varrimin e nënës Anxhela Meçani u vra në rrethana ende të paqarta disa ditë më parë në Torino, ndërsa familjarët nuk mundet që të tërheqi