999 rezultate për

nene

Bëri gati funeralin për foshnjën e saj, nënës i ndodh mrekullia Pritja e një foshnjeje që të vijë në jetë, është koha të cilën çdo nënë mezi e pret. Por, për këtë nënë ishte e vështirë
Vogëlushja e vogël i plotëson dëshirën e fundit nënës me kancer, përlotet rrjeti Një vogëlushe ia ka plotësuar dëshirën e fundit nënës së saj, që të fotografohej në fustanin e saj të martesës në vendin
Pas fotove sek*i, Genta Gjalpi tregon se do të bëhet nënë (FOTO LAJM) Pavarësisht se nuk është angazhuar në asnjë projekt televiziv, ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër p
Mesazhi pikëllues: Nuk janë rreshta por fjalë zemre, nënës zemrën ia copëtove Po bëhen 5 ditë nga vrasja e Boran Bercanës dhe Silvi Ndocit, çiftit të ekzektuar orët e para të së dielës në Shkodër.
Sulmuesit brazilian i rrëmbejnë nënën Policia e Brazilit ka bërë me dije se ka shpëtuar nënën e sulmuesit brazilian të Shakhtar Donetsk, Taison Freda. Rosa
Skandali në fondacionin “Nënë Tereza”, si murgesha trafikonte fëmijët Skandali i madh që përfshiu fondacionin katolik “Nënë Terezës” në vend, pas arrestimit të një prej murgeshave të saj të
Marina Fara 4 muajshe shtatzënë, tregon ndjesinë e ëmbël Vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Eli Farës, Marina është kthyer në ndër personazhet më të komentuar në media
Detajet tronditëse: Fëmija i mbuluar në gjak, i shkoi nënës në prehër Detaje të reja dalin nga vrasja e dyfishtë e ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shkodër. Janë zbardhur detaje të
Skenat provokuese të Norës, flet Robert Berisha Pak javë më parë, Nora Istrefi prezantoi këngën e saj të re, "As ni gotë’, ku ndër të tjera ajo ç’ka binte në sy ishte
E la nënënnë azil, kur shkoi ta takojë ajo i tha diçka që e la pa fjalë Një ditë mori një telefonatë nga shtëpia e të moshuarve dhe i kërkojnë që të vijë sa më shpejt pasi nëna e tij po jepte
Burri rrëmben vajzën në prani të nënës, reagimi i i saj shpëton të voglën (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është filmuar nga kamerat e sigurisë së një dyqani celularësh në Victoville të Los Angelesit në SHBA
Për herë të parë, Kadare flet për nënën dhe dëshirën për t'u martuar që 12-vjeç Janë thuajse të pangjashme ato raste, kur një shkrimtar flet pa dorashka për nënën e vet. Jemi mësuar zakonisht me fi
Amaneti i priftit: Thoni jemi shqiptar, bijtë e nënës shqipe At Nikolla Marku, prifti i kishës ortodokse "Shën Mëria" raportohet se është në gjendje të rënduar shëndetësore. Me
"Një ëngjëll”, Emina Cunmulaj bën urimin e ndjerë për nënën e saj Modelja Emina Çunmulaj është një ndër modelet shqiptare më të komentuara dhe më krenare për vendlindjen e saj. Dita e
Flasin familjarët e nënës që vdiq në spital, fajësojnë mjekët Pas vendimit të Prokurorisë për hetim të 3 mjekëve për vdekjen e Aida Çajkës dhe foshnjes së saj, kanë reaguar familj
Komentuesja masakrohet në rrjet pas komentit ofendues për vajzën e Khloes Khloe Kardashian u bë nënë e një vajzë vetëm pak kohë më parë, dhe fotot e vajzës ajo i poston shpesh. Ama në një fot
Misioni “Nënë Tereza” në Indi, akuza për shitje foshnjesh Një grua që punon në misionin e bamirësisë “Nënë Tereza” në shtetin lindor të Indisë, Jharkhand, është arrestuar nën aku
Ngjarja e rëndë që fshihet pas kësaj fotoje (FOTO LAJM) Një i ri u fotografua duke qeshur dhe me gjak në fytyrë, vetëm pak kohë pasi u arrestua për vrasjen me thikë të nënës së
Burri me shkuesi e dhunonte, vajza sjell nënën dhe i jep valixhen me para Pas një përralle të bukur, i vjen radha një historie që na ka bërë të qeshim me lot. Rovena erdhi nga Gjermania për t’i
"Messi" i Iranit tërhiqet nga kombëtarja në moshën 23-vjeçare Sardar Azmoun, është quajtur si "Messi" i Iranit por mëgjithatë ka marrë një vendim drastik për kombëtaren e tij. Sul