Basha përgatitet për "17 Majin" e dytë dhe futjen në zgjedhje
999 rezultate për

nene

EMRI/ Djali rreh barbarisht nënën në Fushë-Arrëz Një 43-vjeçar është arrestuar sot në Fushë-Arrëz për veprën penale të dhunës në familje. Sipas policisë, në pranga ka pë
Historia që nxiti debate në rrjetet sociale, adoleshenti fejohet me nënën e shokut Një adoleshent, i cili është i fejuar me nënën e shokut të tij të ngushtë thotë se mezi pret të martohet me të, ndonëse
Lë fëmijët, burrin dhe nënën për një jetë më të mirë në Gjermani (VIDEO) Antigona ishte vetëm 6 vjeçe kur babai i saj u nda nga jeta duke lënë pas 5 fëmijë. E ëma i rriti me sakrifica të pa ima
Murataj u varros në krah të nënës, pamje nga ceremonia në Tropojë Kanë dalë edhe pamjet nga ceremonia e varrimit të Admir Murataj i cili u vra nga policia gjatë grabitjes së miliona euro
Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Tmerri që dëgjuan ushtarët tek varri i Enverit 34 vite më parë (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Meta: S'më dëgjuat, ju thashë që Rinasi ka probleme I ashpër ka qenë në reagimin e tij për grabitjen në Rinas edhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta. Sipas tij është e pap
Juventus avancon bisedimet me Rabiot Adrien Rabiot nuk dëshiron të rinovojë me PSG-në dhe për këtë arsye ai ka vendosur të largohet nga Franca në fund të kët
Nënë e pashpirt, shiti djalin për 2 500 dollar Një grua nga Teksasi shiti djalin e saj shtatëvjeçar për 2.500 dollarë për të paguar një borxh droge. Esmeralda Ga
Elita poston foto me Zërin, nënë e përkushtuar (FOTO LAJM) Elita Rudi duket se po shijon në maksimum muajt e parë nën statusin e nënës duke iu dedikuar djalit me kohë të plotë.
Duart e nënës sime më mësuan ç’është mirënjohja Një djalosh shkon të paraqesë kurrikulumin e tij, për të provuar të pranohet si menaxher në një ndërmarrje të fuqishme.
Kardashian josh fansat nga avioni (FOTO LAJM) Edhe gjatë udhëtimeve të lodhshme, Kim Kardashian nuk heziton të marrë poza joshëse. Kim Kardashian ka publikuar dy f
Binjakët zbulojnë tradhtinë e nënës Babai pa dy binjakët e mrekullueshëm, por nuk ishte i bindur. Njëri nga të dy nuk kishte asnjë ngjashmëri me të. Ky d
Aroma e fëmijës është gjithcka i duhet nënës për ta njohur A e dini se kur një nënë nuhat fëmijën e saj, ajo mund të jetë e pushtuar nga ndjenjat si qetësia dhe lumturia? Siç e
Djaloshi 5 vjeçar thërret policinë për të gjetur nënën në qiell e cila vdiq nga kanceri (VIDEO) Nuk ka asgjë në këtë botë si dashuria mes një nëne dhe fëmijës së saj. Është ndjenjë e cila nis para se fëmija të vij
Kryemadhi akuzon Ramën: Është mësuar me gra që i përdor si eskorta Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka akuzuar kryeministrin Rama se gjatë fjalës së tij në Prrenjas, poshtëroi kryetar
Një nënë akuzon Gramoz Ruçin se ka urdhëruar t'i vrasin djalin 2 Prilli shënon në Shkodër 28-vjetorin e demostratës antikomuniste, në të cilën u vranë katër të rinj. Në një prononcim
Studim befasues, foshnjat qajnë në bark nëse nëna pi cigare Thirrja e parë e një foshnjeje mund të ndodhë në mitër para se të mbërrijë në dhomën e lindjes. Hulumtimet e reja tre
Si rrallëherë, Besi prezanton nënën dhe babain e tij Bes Kallaku e ka publikuar kaq shumë Ijen e tij në rrjete sociale, saqë njerëzit kanë filluar të mendojnë se ajo është n
Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Ushtari rrëfen tmerrin në varrin e Enver Hoxhës natën që vdiq (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Historia e trishtë e nënës shqiptare, burri e dhunon ndërsa gjykata e shkatërron Dhunohet barbarisht në sy të fëmijëve, por gjykata nuk e dënon me asnjë ditë burg bashkëshortin. I lirë dhe pa paguar as