999 rezultate për

nene

Aksidentohen nënë e bir në Lezhë, nisen me urgjencë drejt spotalit të Traumës Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në hyrje të qytetit të Lezhës. Nënë e bir kanë mbetur të plagosur pas përp
Pas 8 vitesh martesë, këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë në mediat rozë u konfirmua lajmi për shtatzëninë e saj, ndërsa sot ka ardhur lajmi tjetër surpriz
"Nuk jam nënë egoiste", Adelina Tahiri sqaron pse pushimet i bën vetëm me partnerin (FOTO LAJM) Adelina Tahirin e shohim shpesh nën shoqërinë e bashkëshortit gjatë udhëtimeve të shumta, ndërsa ndjekësit i kanë drejtu
Lëndohen nënë e bir, shpërthen bombola e gazit në Fier Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë pasdite në fshatin Libofshë të Fierit Policia njofton se në banesën e shtetasi
Tragjedia në Bulqizë, përmendet vajza dhe kërkon vazhdimisht nënën Merita Tola, vajza 16-vjeçare që i mbijetoi tragjedisë në fshatin Ostren të Bulqizës e ka kaluar rrezikun për jetën.
Makina tenton të shtypë nënën me fëmijën e saj! I shpëton një kalimtar (FOTO LAJM) Nje aksident ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë, tek bulevardi i ri i në Yzberishtit ku një makinë ka tentuar që të shtyp
Genta Ismajli shtatzanë? Këngëtarja tregon hapur barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli dhe biznesmeni turk Hysen Usta po jetojnë historinë më të bukur të
3 kufoma në shtëpi, dalin fotot e nënës e fëmijëve që u gjetën të vdekur në Bulqizë (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ndodhi ditën e djeshme në Bulqizë ku në një banesë u gjetën 3 kufoma, anëtarë të një familje. R
Historia e dhimbshme/ Enver Hoxha i dha dhuratë nënës gjirokastrite, dy ditë më pas i pushkatoi djalin Ishte data 28 dhjetor 1947. Myfit Kashahu ishte nisur nga Vlora drejt Tiranës për një takim shumë të vështirë. Pak ditë
Tragjedi në Bulqizë, vajza që vdiq sot me nënën dhe vëllain do të martohej së shpejti Rudina Tola, vajza 22-vjecare që humbi jetën me nënën dhe vëllain sot në Ostrimë të Bulqizë kishte plane të rëndësishme
Nëna e divorcuar e 2 fëmijëve futet 38 mijë euro borxh për operacionet plastike (FOTO LAJM) Një nënë e divorcuar ka shpenzuar plot 45 mijë euro për disa operacione plastike. Nga këto, 38 mijë euro i ka marrë b
U bë nënë për herë të dytë, Floriana Garo zbulon nëse do kthehet në ekran Moderatorja Floriana Garo në dhjetor të vitit 2019 u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë të cilit
"S'ka bir nëne që të më bindë", Lubonja: Ku bëhet pastrimi i parave, çfarë ndryshimi ka OFL-ja nga ligji antimafia Analisti Fatos Lubonja e shikon si kulmin e një padrejtësie të madhe e hipokrizi atë që po ndodh me OFL. Në “Real Story”
Turpi i botës: Shqiptari hyn të grabisë, lidh nënën dhe përdhunon vajzën në Greqi Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke gjatë ditës së sotme në zonën e Neo Manoladas. Shqiptari akuzoh
Harry flet për herë të parë për traumat pas vdekjes së nënës së tij (FOTO LAJM) Princi Harry ka qenë në terapi gjatë tre vjetëve të fundit pas vdekjes së nënës së tij, Princeshës Diana. Ai këtë e z
Ishte lodhur duke u kujdesur për nënën dhe tenton ta mbysë në spital, arestohet 32 vjeçarja (VIDEO) Luciana Paula Figueiredo, 32 vjeç, është arrestuar pasi dyshohet se ka tentuar të mbytë nënën e saj Ana Benedita Figueir
Do të shpërtheni në lot, vajza e mitur kërkon të përqafojë nënën infermiere por nuk mundet (VIDEO) Pamje të trishta nga spitali Henan në Kinë, aty ku virusi po merr jetë në masë, janë bërë virale në internet. Një inf
"Gjaku do lahet deri në 7 persona", motra e Manjolës tregon si i gjetën 3 fëmijët mbi nënën e larë në gjak Rrëqethëse është ngjarja e ndodhur disa ditë më parë në Xhafzotaj të Durrësit, ku burri i kthyer nga emigrimi në Greqi,
Kjo fytyrë ëngjëllore, është sot vajza që po bën namin në botë (FOTO LAJM) Kim Kardashian, është një prej femrave më tërheqëse dhe të famshme në botë. Ylli i Reality Shoë ka hedhur një foto në
Gjonaj replika me deputetin e opozitës. Maliqi: Mos më trego kafenenë mua Deputeti Lefter Maliqi ka replikuar ditën e sotme në interpelancë me ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj. Maliqi fol