999 rezultate për

nenad

Nenad Rashiç paralajmëron se mund të vritet Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit ‘Sloboda’, Nenad Rashiç, në një intervistë për “Përballje Ditore”, n
Rashiq: Trump nuk e di se ku është Kosova dhe Serbia Kryetari i partisë Demokratike Progresive, Nenad Rashiq nuk sheh asnjë ndryshim të politikës Amerikane me Kosovën dhe S
Deputeti i AAK-së: Ky është serbi që me Kurtin themeluan Vetëvendosjen Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shkumbin Demaliaj, ka deklaruar së fundmi se Lëvizja Vetëvendosje është pa
Haradinaj shkarkon nga detyra ministrin serb Nenad Rikalo (FOTO LAJM) Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë vendim që ta shkarkojë nga detyra ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë d
Mijallkov dënohet sërish me burg Gjykata e ka pranuar kërkesën e Prokurorisë speciale (PSP) për 30 ditë paraburgim për ish drejtorin e Drejtorisë për si
Albin Kurti takohet me ish-deputetin serb (FOTO LAJM) Kryetari i Lëvizjes Vetëvdosje, Albin Kurti ka zhvilluar një takim me politikanin serb nga Kosova, Nenad Rashiq. Kurt
Ishin vetëm fjalë, Lista Serbe vazhdon të jetë pjesë e qeverisë Lista Srpska ka deklaruar daljen nga Qeveria dhe pozicionimin në opozitë, megjithatë ministrat serbë po vazhdojnë punën
Prokuroria tregon nëse ka gjetur prova kundër Nenad Rikallos Prokuroria Speciale e Kosovës, njofton opinionin se në bazë të raportimeve të mediave lidhur me pohimin e disa qytetarëv
Kjo është pasuria e ministrit Nenad Rikalo Ministri i Bujqësisë Nenad Rikalo sa ishte në KQZ nuk ka deklaruar pasuri të luajtshme as të paluajtshme. Ministri i
KOMENT/ Sot, Haradinaj hodhi poshtë mitin e UÇK-së Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Pothuajse të gjitha faqet, patriotike në thonjëza, nëpër rrjetet sociale krenohen du
Andin Hoti tregon pse është fajtor Nenad Rikallo Deputeti i PDK-së, Andin Hoti ka folur për herë të parë në foltoren e Kuvendit. Ai është shprehur i pakënaqur që Kuv
Kurti- Haradinajt: 20 shqiptarë janë dëshmitarë kundër Rikallos Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka kritikuar interpelancën e kryeministrit Ramush Haradinaj në lidhje
Haradinaj thotë se shqiptarët ia kanë uzurpuar banesat ministrit serb Rikallo Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në interpelancën për akuzat publike ndaj ministrit serb, Nenad Rikalo, prej di
Haradinaj përsërit: Rikallo është i pastër Kryeministri ka dalë edhe në interpelancë në kuvend për ministrin nga Lista Serbe, Nenad Nikallo. Ai ka mbrojtur përsëri
Nënkryetari i AKR-së: Drejtësia ta kryejë punën deri në fund për Ministrin Rikallo Nënkryetari i Aleanca Kosova e Re, Rrahim Pacolli ka mirëpritur deklaratën e kryeprokurorit Aleksandër Lumezi në lidhje
Kryeprokurori tregon detajet më të reja për Nikallon Prokuroria e Shtetit ka hapur procedurë penale, pas informacioneve të marra nga mediat, për rastin e ministrit të ri të
Grafite kundër Nenad Rikallos në kryeqytet (FOTO LAJM) Në ndërtesën e Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sporteve është shkruar grafiti në të cilin përmendet Nenad Rikallo i a
Kurti flet për herë të parë për Rikalon, ka një porosi për Haradinajn Deputeti i Vetëvendosjes, Albin Kurti, i ka quajtur absurde pohimet e Qeverisë së Kosovës se ministri i Bujqësisë Nenad
Vetëvendosja publikon fakte për ministrin serb, Nenad Rikallon (FOTO LAJM) Deputeti i Lëivjzes “Vetëvendosje”, Xhelal Sveqla, i cili më parë ishte kryetar i kuvendit të KAN-it, ka publikuar disa
Ministri Nenad Rikallo letër publike, rrëfen versionin e tij Ministri serb në qeverinë “Haradinaj”, Nenad Rikallo është prononcuar për herë të parë për publikun pas akuzave që janë