999 rezultate për

nena

Stresi shpërthen keq ndaj femrave: Hapni këmbët për një natë Reperi i njohur Stresi është i njohur për “shpërthimet” e tij lidhur me realitetin në Shqipëri. Së fundmi, në rrjetin e
Postoi në web foto intime të vajzës minorene, dënohet nëna në Tiranë (VIDEO) Gjykata e Tiranës ka dënuar me burg tre femra të akuzuara për një vepër penale jo të zakontë në Shqipëri, atë të “pornog
Si përbuzet nëna e katër vogëlushëve: I tha punonjësja mos pillje katër fëmijë Tërmeti i pak ditëve më parë ka lënë pa strehë edhe 26 vjeçaren Bora Avdija dhe katër fëmijët e saj të mitur të cilët je
Nëna publikonte pamjet e vajzës minorene, jepet vendimi për 3 gratë e arrestuara për pornografi në Tiranë Gjykata e Tiranës ka dënuar me burg tre femra të akuzuara për një vepër penale të "pornografisë". Ato janë fajësuar p
Kur fëmija lind fëmijë: 34 të mitura u bënë nëna për nëntë muaj në Kosovë Dy vajza të mitura shtatzënë janë shtrirë në repartin e gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës javën
Rama "u mburr" se i kishte strehuar, banorja: Kam 12 ditë pa u larë... Në Facebookun e kryeministrit u transmetuan këto pamje nga Manza. Familje të sistemuara në disa kontenierë. Por 10 metra
Nëna dhe djali u gjetën pajetë përqafuar, vajza bën rrëfimin prekës Për familjen Cuka, tërmeti i 26 Nëntorit ka shkaktuar një tragjedi të madhe sepse si pasojë e shembjes së pallatit ku at
22-vjeçarja vjedh foshnjën nga materniteti, e shet për £1.500 Një vajzë, që vodhi një foshnje të porsalindur nga një maternitet dhe e shiti atë për më shumë se 1.500 paund, është dën
Nëna e Bleona Matës dyshon te ish-bashkëshorti për zhdukjen e vajzës Nëna e Bleona Matës vijon me thirrjet e saj të dëshpëruara për të gjetur të bijën. E zhdukur që në maj të vitit 2010,
Georgina dhe Wanda, dy nënat më të famshme në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Georgina Rodrigez dhe Wanda Nara janë ndër personazhet më popullore nga modelet në rrjetet social. Ato janë vazhdimisht
Shet djalin e vogël për dy mijë dollarë, vihet në pranga nëna Një nënë 31-vjeçare u arrestua orët e fundit nga policia Bowling Green, në shtetin e Kentucky, në Shtetet e Bashkuara, m
Nëna e Messi ishte e papërgatitur për "Topin e Artë" të 6: Menduam se i pesti do të ishte i fundit Nëna e Lionel Messit, Celia Cuccittini, e ka pranuar se ajo nuk kishte pritur që djali i saj ta fitojnë edhe një tjetër
Mrekulli në ditë të vështira! Nëna sjell në jetë foshnjen e saj në çadra Nëna e familjes Sula të cilës iu shkatërrua banesa ka sjellë në jetë një vajzë duke u kthyer buzëqeshjen pas asaj tragje
Nëna dhe djali u gjetën pajetë përqafuar, familja përzë qeveritarët nga ceremonia Të mbijetuarit e familjes Cuka, babai dhe vajza bëjnë me faj shtetin, sepse autoritetet pas tërmetit të shtatorit u ka t
I biri albin u kthye në meme, reagon nëna (FOTO LAJM) Një nënë e re ka treguar në rrjet se është ndjerë vërtet keq kur ka parë online se një fotografi e djalit të saj të posa
Nxirren 4 kufomat, gjenden të përqafuar nën rrënoja nëna dhe tre fëmijët 45 persona të vdekur, 750 të plagosur dhe 47 të shpëtuar! Ky është bilanci tragjik i tërmetit të së martës në Shqipvri..
Emocionuese, nëna heq fëmijën nga karroca për t’ia dhuruar të lënduarve nga tërmeti Një nënë e re nga Korça i ka prekur të gjithë ditën e sotme me gjestin e saj, pasi ka shkuar të dhurojë ndihmë për të lë
Çaste shokuese, momenti kur nëna mëson vdekjen e vajzës 5-vjeçare (VIDEO) Tërmeti në Durrës ka marrë përmasa tragjike duke marrë jetën e 18 personave e duke lënduar më shumë se 600 njerëz. N
Të thyejnë zemrën, fëmija dhe nëna nxirren nga rrënojat të pajetë Trupat e një fëmijë dhe një gruaje janë nxjerrë pak më parë nga rrënojat e një banese në Thumanë. Gjatë transmetimit
Nxirret e pajetë 10 vjeçarja në Thumanë, nëna nën rrënoja Një prej viktimave nga bilanci tragjik, mësohet të jetë një fëmijë i moshës 10 vjeçare. Vajza raportohet se ka humbur