999 rezultate për

nela

Doli beqare nga "Për'puthen", Antoneta hap agjensinë që do t'ju habisë: Ju gjej unë partner! Antoneta Koçi është një ndër vajzat e cila u bë e famshme fale pjesmarrjes së saj në "Për'puthen 1", dhe doli po aq beqa
"Molla e sherrit" është Mevlani, Antonela i përvishet Ledjanës: Pse m'ke prerë? Në studion e Për’puthen është diskutuar fotografia e Mevlanit dhe Ledjanës, e publikuar nga kjo e fundit në rrjete socia
Tonelata me "të bardhë" nga Shqipëria në Itali, kush është i arrestuari në Fier Dy banda janë shkatërruar mëngjesin e sotëm në Itali, ndërkohë që hetimet kanë nxjerrë në pah edhe përfshirjen e shqipta
Shtëpi dhe makina: Shkatërrohen 2 grupet italo-shqiptare që trafikonin "të bardhë" me tonelata Policia e Milanos ka shkatërruar dy grupe italo-shqiptare të cilat merreshin me trafikim të lëndëve narkotike. Sipas
Antonela trondit me historinë e saj: Babai na dhunonte, na nxori nga shtëpia! (VIDEO) Antonela i ka përlotur të gjithë sot në studio me historinë e saj tronditëse. Pas debateve në Prime ajo u ndje keq dh
Publikoi foto me Mevlanin, Antonela nuk i kursen komentin negativ Ledjanës (FOTO LAJM) Pavarësisht sherreve dhe debateve të forta që ndodhin në studion e “Për’puthen”, duket se në prapaskenë gjërat janë më b
U puthen dhe u prekën, Antonela për takimin e Atdheut dhe Sarës: Si film p*rnografik (FOTO LAJM) Në puntatën e djeshme në “Për’puthen” u transmetua takimi i parë i vajzës së re, Sara me Atdheun. Takimi i tyre ishte sh
Sherr në Për'puthen! Atdheu e Eri sulmojnë Antonelën: O aktore, me mua nuk ke shans ti Një debat i nxehtë nisi mes Antonelës dhe Atdheut. Ku të dy akuzonin njëri-tjetrin se kush i tha i pari për takim që pas
Po Lediana? Antonela flirton hapur me Mevlanin dhe i rrëmben përqafimin gjatë takimit (FOTO LAJM) Ndërsa në studio diskutohej takimi i Mevlanit dhe Ledianës, Antonela ‘e ngacmon’. Komentet në studio: Anton
Sherr në Për'puthen, Antonela sulmon Mevlanin: Je i virgjër! Në studion e Për’puthen në Top Channel, pati debat mes djemve dhe vajzave pasi këto të fundit kritikuan sjelljen e Andit
Mevlani shfaq xhelozi, i përgjigjet Antonela: Që kur jemi martuar? Antonela me Andin kanë zhvilluar takimin e tyre të parë në Për’puthen, ku vihet re afrimiteti mes tyre. Të dy qëndruan p
Antonela pa komplekse, zbulon operacionin plastik të bërë muajin e fundit (FOTO LAJM) Antonela, vajza e re që iu bashkua “PërPuthen”, u vu në qendër të vëmendjes këtë javë, pas publikimit të disa fotove të
Tani duket yll, publikohen fotot e Antonelës së Për'puthen në adoleshencë (FOTO LAJM) Konkurrentja e re e emisionit Për’puthen, Antonela Berisha, që në hyrjen e saj në emision ka marrë vëmendjen e djemve të
Kujt t'i djegë le ta mbajë, Ronela Hajatit thumbon publikisht kolegët (FOTO LAJM) Nuk e dimë me kë e ka saktësisht, por Ronela Hajati sapo hodhi një thumb (shumë të vërtetë) në rrjete sociale. Me sig
Lediana i vendos ultimatum Mevlanit: Nëse i bën këngë Antonelës unë largohem! Ditën e sotme në “Për’puthen” u transmetua takimi mes Mevlanit dhe Antonelës. Mirëpo takim romantik i tyre nuk u prit
Antonela përplaset keq me Sindin: Kujdes me mua kaq po të them! (VIDEO) Sot u transmetua takimi mes Ledjanës dhe konkurrentit më të ri në “Për’Puthen”, Kristjani, zgjedhje e cila solli një deb
"Mbaji ti se unë i prish", përgjimet zbulojnë pse u arrestua kreu i Kadastrës në Berat Ditën e sotme është arrestuar kreu i Kadastrës së Beratit Ervin Nelaj, pasi gjatë hetimeve disa mujore ka rezultuar se
U arrestua për rryshfet, GJKKO lë në burg drejtorin e Kadastrës Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka lënë në burg drejtorin e Kadastrës së Beratit Ervin Nelaj. Dr
Tonelatat e kokainës nga Amerika Latine, kush është shqiptari i arrestuar në Spanjë (VIDEO) Një 37 vjeçar me origjinë shqiptare, ndaj të cilit ishte lëshuar një urdhër-arresti evropian, u arrestua nga policia spa
Arrestohet drejtori i Kadastrës në Berat, akuza e rëndë që rëndon mbi të Mbrëmjen e sotme është vënë në pranga Drejtori i ASHK-së Berat,Ervin Nelaj, 38-vjeç. Mësohet se urdhri pêr arrestimi