999 rezultate për

negociuar

Mandzukic bëhet me ekip të ri, gati firma me skuadrën legjendare Media turke “Fanatik” shkruan se zëvendësuesi i Muriqit tek Fenerbahce do të jetë Mario Mandzukic. Sulmuesi kroat tas
Nuk pritej, Abraham refuzon ofertën e Chelsea për rinovim Tammy Abraham ka refuzuar ofertën e Chelsea për rinovimin e kontratës. ‘Mirror’ shkruan se tentimet e Chelsea për të
Zaev thotë se nuk di gjë se si u arratis Gruevski Kryeministri Zoran Zaev në konferencën e dytë për buxhetin të organizuar nga Oda ekonomike e Maqedonisë, ka komentuar ed
Ahmeti: BERZH do të financioj Unazën e Qytetit Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka qenë i pranishëm në Samitin e Ballkanit Perëndimor i cili është organ
Chicharito shumë pranë eksperiencës së re Chicharito Hernandez bëhet gati për një aventurë të re në Turqi, pas atyre në Angli, Spanjë dhe Gjermani. Sulmuesi m
Lavrov dhe Tillerson nënvizojnë nevojën për të negociuar për Korenë e Veriut Shefat e diplomacisë ruse dhe amerikane, Serguei Lavrov dhe Rex Tillerson zhvilluan të martën një bisedë telefonike kush
"Boll folëm"! Trump kërcënon me luftë ndaj Kim Jong Un Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump deklaroi se nuk ka më kohë për të diskutuar me Korënë e Veriut pasi SHBA-të kanë nego
Barcelona nis kontaktet me lojtarin, sot nisin negociatat me klubin Barcelona është në Lisbonë për të negociuar për Semedo. Fernandez dhe Javier Bordas dy skautët e Barcelonës kanë shku
Murinho dëshiron ti dëmtojë një nga një rivalët e tij, zbuloni të rradhës Sipas The Mirror Murinho këmbëngul në interesin e tij në nënshkrimin e 23-vjeçarit Eric Dier. Mesfushori ka një kont
Pepe Reina ulet për të negociuar për të ardhmen Portieri i Napolit Pepe Reina është ulur sor në tryezën e Napolit për të diskutuar për të ardhmen e tij. Sipas Il Co
Sheqerinska: Gruevski ka negociuar për Platformën Shqiptare Deputetja e Lidhjes Social-demokrate e Maqedonisë, Radmilla Sheqerinska, tha sot se VMRO-ja pranoi se do të shkojë në op
Debate për aferën CEZ-DIA, Berisha kërkon sqarime nga Meta Debate të forta janë zhvilluar sot në Kuvend për aferën CEZ-DIA, ku ish kryeministri Berisha ka kërkuar që Meta të japë
Juve: Gjithçka për Sanchez, edhe nëse ikën Conte Merkatoja e Juventisit është në stand-by në pritje të vendimit për të ardhmen e Antonio Contes. Por përjashtim bën vetëm
Mourinho kërkon talentin e Lisbonës (VIDEO) Edhe Chelsea është futur në garë për të firmosur me objektivin e Liverpool, Thiago Ilori. Brendën Rodgers i janë refuzua
Venizelos: Greqia e ka një qeveri Greqia e ka një qeveri. Kshtu është shprehur para mediave kreu i PASOK, Evangelos Venizelos pas bisedimeve të zhvilluara
Izraeli është duke negociuar për njohjen e Kosovës Qeveria e Izraelit është duke negociuar dhe shqyrtuar mundësinë e njohjes së Kosovës, ka thënë shefi i diplomacisë izrae
Serbia kërkon kredi nga FMN-ja Zëvendëskryeministri i Serbisë tha se vendi i tij do të kërkojë kredi prej një miliard eurosh nga Fondi Monetar Ndërkomb