999 rezultate për

negociohen

Nuk toleron asnjë! Rama tregon 3 detyrimet që duhet të paguajnë patjetër shqiptarët Kryeministri Edi Rama ka bërë të qarta edhe njëherë 3 detyrimet të cilat shqiptarët duhet ti paguajnë patjetër, pavarësi
Haradinaj çmonton Thaçin dhe idenë e tij për copëtimin e Kosovës Pas takimit të liderëve shtetërorë të vendit, Ramush Haradinaj ka folur ekskluzivisht për emisionin Frontal në T7. K
Rama i bën një tjetër lëshim PD Në funksion të arritjes së një kompromisi për Reformën në Drejtësi, kryeministri Rama është shfaqur me një propozim të r
Danaj: Kombi dhe kombësia shqiptare nuk negociohen Koço Danaj ka shkruar se kombi dhe kombësia shqiptare nuk negociohen. Sipas tij, kombi shqiptar ka të drejtë të jetë