999 rezultate për

negociatat

Konfirmohet nga PSG: Avancojnë negociatat për shitjen e Neymar Ashtu siç konfirmoi Leonardo, Neymar nuk do të luajë kundër Nimes dhe vendimi “100% është i klubit”. Ai është afër largi
Berisha: Rama, skandaloz në intervistën tek "Euronews" Ish-kryeministri Berisha i vlerëson një marrëzi deklaratat e bujshme të Ramës në intervistën për "Euroneës" ku tha se ha
Eksperti i BE: Shqipërisë nuk do t' i hapen negociatat as në tetor “Shqipërisë nuk ka të ngjarë t’i hapen negociatat për anëtarësimin në Bashkimin Europian as në tetor”. Ky është paralajm
"Djajtë e kuq" nuk e duan më Eriksenin, përfundojnë negociatat Manchester Unitedi i ka dhënë fund negociatave me Tottenham për blerjen e Eriksenit. Atij i ka mbetur më pak se një v
NEGOCIATAT/ Hahn zbulon kushtin që duhet të plotësojë Shqipëria Gjatë një interviste për austriaken “Der Standard”, Komisioneri për zgjerim në Bashkimin Europian Johannes Hahn, ka folu
Meta në konferencë: Nuk hapen negociatat, në shtator ngrihet forumi "Arbëresh" Në kulmin e debateve për krizën politike, Presidenti Ilir Meta në orën 14:15 doli në një deklaratë për mediat ku njoftoi
Reali gati të transferojë lojtarin e madh, negociatat drejt finalizimit Real Madrid besojnë për një marrëveshje të mundshme me Manchester United për Paul Pogba. Sipas asaj që raporton ESPN,
Plas te Atletico, klubi i kërkon zyrtarisht Griezmann ti bashkohet stërvitjes Atletico e Madridit ka shpërndarë sot një komunikatë ku ka reaguar me tone të ashpra ndaj Barcelonës dhe sulmuesit franc
Babai i Neymar takohet me drejtuesit e Barcelonës, zbulohen negociatat Ditën e sotme babai i Neymar dhe avokati i lojtarit brazilian do të takojnë përfaqësuesin e Barcelonës, Andre Cury, për
PSG ofertë konkrete për Donnarumma, 50 milionë dhe një lojtar PSG ofertë konkrete për Donnarumma, 50 milionë dhe një lojtar Leonardo me tu rikthyer në PSG ka filluar sulmin në ish-
Vajgël, Kukan dhe Flekenshtajn tregojnë se kur hapen negociatat për Maqedoninë Republika e Maqedonisë së Veriut do të merr datë për fillim të negociatave në tetor, kanë shprehur bindje eurodeputetët
Negociatat/ Merkel i jep shpresë Maqedonisë: Do të bëj gjithçka Kancelarja gjermane, Angela Merkel, u zotua se do të bëjë çdo gjë të mundur për të caktuar një datë për fillimin e bised
PRAPASKENAT/ Nuk morëm negociatat: Kush votoi kundër dhe pro Shqipërisë Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria duhet të kenë ende durim. Në tetor ministrat përkatës të BE-së mund të vendosin për
Vasili pas shtyrjes së negociatave: "Urime të marrit të Surrelit" (VIDEO) Lidhur me vendimin për shtyrjen e negociatave, ka reaguar dhe ish-kreu parlamentar Petrt Vasili. Vasili shprehet se
BE jep lajmin pozitiv për negociatat e Maqedonisë së Veriut Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Johannes Hahn, në një deklaratë për mediat tha se negociatat me Shqipërinë mund të sh
Rama e konfirmon: S'ka negociata as në qershor e as në shtator Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Johannes Hahn, në një deklaratë për mediat tha se negociatat me Shqipërinë mund të sh
BE: Negociatat me Shqipërinë nuk do të hapen as në vjeshtë Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Johannes Hahn, ka pranuar se kriza politike në Shqipëri ka ndikuar te disa prej vende
Nuk ka datë për negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë Ministrat e Jashtëm të BE pritet të nxjerrin vetëm një deklaratë për rëndësinë strategjike të Ballkanit për Evropën e nu
As qershor as shtator, kur do tb diskutohen negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë Agjencia e lajmeve Reuters raporton se drafti i fundit, por ende i diskutueshëm, për negociatat do të shtyjë çdo vendim
Nesër Shqipëria merr lajmin për negociatat, çfarë pritet të ndodhë? Ambasadorët e përhershëm të BE-së janë mbledhur në Luksemburg, në prag të takimit të nesërm të ministrave të Jashtëm, që