999 rezultate për

negociatat

Trump s’do të lejojë që negociatat Prishtinë-Beograd të zgjasin shumë Pas vizitës që e zhvilloi në Prishtinë, i dërguari i Posaçëm Presidencial për Negociatat e Paqes ndërmjet Kosovës dhe Se
Interi pranë Eriksen, "ngecin" negociatat me Giround nteri është gjithnjë e më pranë firmës me mesfushorin e Tottenham, Christian Eriksen. Burime pranë klubit milanez rap
Lajçek: Konsensus i ri për negociatat me Maqedoninë e Veriut Maqedonia e Veriut është aktualisht me sytë nga BE për të ditur fatin e negociatave. Shefi i Diplomacisë sllovake Mir
Merkel: Duhen hapur negociatat me Shqipërinë Në një konferencë shtypi (16.01) me kryeministrin e Kroacisë, Andrej Plenkoviç, duke folur për samitin e Ballkanit Perën
NEGOCIATAT/ Zaev takohet me delegacionin e Komisionit Evropian Delegacioni partiak i LSDM-së i udhëhequr nga kryetari Zoran Zaev bashkë me sekretarin e përgjithshëm Lupço Nikollovski,
Dy vendet skeptike për negociatat, komisioneri i BE-së çfarë po ndodh në Francë e Holandë Një një konferencë të përbashkët me kryeministrin Rama, Komisioneri për Zgjerim të BE-së, Olivér Várhelyi ka diskutuar n
Inter nuk kënaqet me Spinazzolën, akord me Eriksen dhe sulmuesin francez Orë decizive për merkaton e Interit. Pas firmës me Spinazzola, klubi nga Milano është gati të mbyll edhe dy marrëveshjet
Negociatat, eurokomisari i ri vjen në shkup Eurokomisari i ri për fqinjësi dhe zgjerim Oliver Varhejl më 15 dhe 16 janar do të udhëtojë për vizitë në Maqedoninë e V
"Ministrinë e Jashtme në këmbim të kryeparlamentarit", zbulohen detaje nga negociatat Kurti- Mustafa Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka zbuluar detaje rreth bisedimeve për koalicion në mes të LVV-së dhe LDK-së. An
Negociatat, po e rishikon Franca qëndrimin e saj? Komisioni Europian pohon se nuk do të ketë rregulla të reja për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Shtohet shpresat për
Nuk "lodhet" Barça, tenton sërish Neymarin Blaugranët kanë vendosur sërish të fillojnë negociatat për brazilianin Neymar. Siç raporton Mundo Deportivo, Barcelon
LDK feston ditëlindjen, ngucet me VV-në (VIDEO) Lidhja Demokratike e Kosovës e shënoi ditëlindjen e 30-të. Krerët e saj edhe në këtë ditë rikonfirmuan qëndrimin se n
Zyrtari i BE bën paralajmërimin e fortë: Paketa anti-shpifje rrezikon negociatat Raporteri i Parlamentit Europian për Shqipërinë nga grupi parlamentar i PPE-së, David Lega, jep një tjetër mesazh të for
Tadibo pranon kalimin te Milani, kuqezinjtë nisin negociatat me Barcelonën Dëmtimi i mbrojtësit brazilian Leo Duarte ka bërë që drejtuesit e Milanit të hidhen në merkato për të afruar një qendërm
Arsenali planifikon bisedimet me Ancelottin Arsenali do t’i fillojë së shpejti negociatat me Carlo Ancelotti, pasi që italiani u shkarkua nga posti i trajnerit të k
Kryeministri i Holandës, Rutte: Maqedonia shumë afër hapjes së negociatave Dy muaj pas vendimit negativ të Këshillit Evropian për të mos hapur negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut për
NEGOCIATAT/ Holanda zyrtare: Maqedonia e Veriut është gati, Shqipëria jo! Kryeministri i Holandës Mark Routes ka folur për hapjen e negociatave me Shqipërinë dhe paralajmëron se do të jetë sëris
Dembele mendon largimin, nis negociatat me dy klube europiane Aventura e Ousmane Dembele te Barcelona po shkon drejt fundit. Sulmuesi francez ka qënë tepër "difektoz" në eksperien
"Le të bëhem unë i keq", Macron sqaron pse refuzoi negociatat Presidenti Emmanuel Macron i është rikthyer temës së anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë në BE. Ai shpre
Menaxheri i Kumbullës: E ndjek Interi, së shpejti nisin negociatat Marash Kumbulla është një nga zbulimet e kampionatit italian në këtë sezon, pasi ka arritur të fitojë një fanellë titull