999 rezultate për

neglizhencĂ

​PDK reagon pĂ«r trupat serbe: Lejimi i KFOR-it dhe neglizhenca e qeverisĂ« janĂ« tĂ« papranueshme Partia Demokratike e KosovĂ«s ka reaguar pas prezencĂ«sn e ushtrisĂ« serbe nĂ« territorin e KosovĂ«s, duke thĂ«nĂ« se ky veprim
Djali i "Dajës" ngre akuzën e rëndë: Ndërroi jetë nga neglizhenca në burg Një prej grabitësve të avionit me para në Rinas, Ragip Hajdini ndërroi jetë disa ditë më parë. I njohur ndryshe si “daja
Vdekja në maternitet/ Vëllai: E vrau neglizhenca e mjekëve! Familjarët e gruas shtatzënë e cila ndërroi jetë dje bashkë me foshnjën në maternitetin “Koço Gliozheni”, kanë hedhur ak