999 rezultate për

negative

Merkel nuk ka koronavirus, negative dhe në testin e tretë për COVID-19 Kancelarja gjermane Angela Merkel ka rezultuar negative edhe në testin e tretë për Covid-19. Mediat raportojnë se zëdhën
Dyshohej se kishte koronavirus, del rezultati për 15-vjeçaren Mostra e pacientes nga Pogradeci, e cila ka shfaqur simptoma të COVID-19 ditët e fundit, ka dalw negative. Pacientja
Shqipëria akoma e paprekur, asnjë rast i konfirmuar me koronavirus Shqipëria vijon që të ngelet e paprekur nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë përmes një deklarate për mediat theks
Dyshimet se 50 vjeçarja në Korçë ndërroi jetë nga koronavirusi, dalin rezultatet 50-vjeçarja që humbi jetën mbrëmjen e djeshme nuk ka pasur koronavirus. Këtë rezultat e ka bërë të ditur vetë Ministr
Testohen në Shqipëri tre raste të reja të dyshuar për koronavirus Deri më tani Shqipëria nuk ka asnjë rast të konfirmuar nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se 3 raste të
5 të dyshuar shqiptarë testohen për koronavirusin, rezultuan negativë Koronavirusi vazhdon akoma në marrë jetë në të gjithë botën. Në Shqipëri janë testuar 5 persona që dyshohet se kishin
2 shenjat e horoskopit që shohin të parën anën negative të gjërave Ekzistojnë dy shenja të zodiakut që janë shumë pesimiste , e shohin gjithçka në mënyrë negative dhe nuk gjen dot një mën
Aurela Hoxha i kthehet ndjekësit: Nuk ju pëlqej me buzë pa mbushje (FOTO LAJM) Modelja, Aurela Hoxha, është një prej personazhe të njohur të shoëbiz-it shqiptar që komentohet shumë në mediat online.
Ylli i Napolit beson se periudha negative i takon së kaluarës tashmë Sulmuesi polak i Napolit, Arkaduisz Milik është i bindur se periudha negative e skuadrës tashmë i përket së kaluarës.
Shenjat më me fat për sot, mësoni çfarë ka rezervuar fati Dashi Mos kini frikë ta shfaqni veten ashtu siç jeni. Njeriu që doni, do ju vlerësojë edhe më shumë. Simpatia dhe tër
Meta reagon për paketën anti-shpifje: Mjaft me rekordet negative ndërkombëtare Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar para pak minutash për paketën anti-shpifje. Përmes një postimi në "Faceboo
Ecuri negative, PSV shkarkon Van Bommelin Humbja e djeshme me Feynordin me rezultatin 3-1 i ka kushtuar vendin e punës trajnerit të PSV-së, Mark van Bommel. Te
Kujdes me kondicionerin, mësoni efektet negative gjatë dimrit Në të katërta stinët, njeriu “modern” ka gjetur si zgjidhje për balancimin e temperaturave në ambientin ku jeton dhe pun
A duhet të përdorni aspirinë, mësoni efektet pozitive dhe negative Aspirina përdoret zakonisht si lehtësues dhimbjesh të vogla dhe për reduktimin e temperaturës. Është gjithashtu një ilaç
"O duar-ndyer", Roza Lati i kthehet ndjekësve që e gjykuan për veshjen e murgeshës (FOTO LAJM) Dita e djeshme në “Why Not” u komentua së tepërmi për një detaj të veçantë, për të cilin shumë ndjekës kanë shprehur pak
Milani i mbushur me rekorde negative këtë sezon – E djeshmja ishte hera e gjashtë në historinë e Milani që humb pesë nga 9 ndeshjet e para të kampionatit. Diçka e tillë
Mocion mosbesimi në Kuvend pas përgjigjes negative? Rama përgjigjet i prerë Kryeministri Edi Rama është shprehur qartë dhe prerë se nuk e mendon të kërkojë mocion besimi në parlament pas përgjigje
Tifozët janë ata që nuk zhgënjejnë kurrë, pas humbjes nuk i ndalën të brohoriturat (VIDEO) Ndeshja nuk shkoi ashtu siç e kishin pritur, por tifozët shqiptar nuk i ndali humbja që ata të mos e vazhdojnë përkrahje
"Nuk është se kam dalë me tanga", Anxhela Peristeri flet për komentet negative (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është një nga personazhet më të dashura për publikun. Ajo ka publikuar klipin e sa
Metoda 5-4-3-2-1: Thojini lamtumirë depresionit, mendimeve negative dhe anksiozitetit Kjo metodë është e thjeshtë, por shumë efektive për vendosjen e serishme të kontrollit mbi mendjen kur ju kërcënon ankth