999 rezultate për

negativ

Tomini jep lajmin e mirë: Rimbursim për rastet e dyshuara kur tamponi del negativ Eugena Tomin, drejtore e Epidemiologjisë në ISHP dhe anëtare e Komitetit Teknik të Ekspertëve, duke komentuar rekomandim
Ministrja e Financave fiton betejën me COVID-19: Të kemi besim te mjekët Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka fituar betejën me COVID-19. Në një postim në rrjetet sociale mini
Më në fund një lajm i mirë për Liverpool, e konfirmon Klopp: Salah ka rezultuar negativ nga Covid-19 Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, tha se Mohamed Salah ka rezultuar negativ në testimet e bëra dhe do të bëj prap te
Më në fund negativ, Immobile bashkohet me Lazion Ciro Immobile, më në fund, është gati të kthehet në fushë. Sulmuesi i Lazios, i cili ka qëndruar për disa javë në izolim
Rezultoi pozitiv me Covid-19, Southgate nuk i tregoi lojtarëve Trajneri i Anglisë, Gareth Southgatë muajin e kaluar ka rezultuar pozitiv në analizat e Covid-19, por nuk iu ka treguar
Immobile del negativ, por nuk është i gatshëm për Italinë Sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile ka rezultuar negativ në testin e fundit të bërë për Covid-19. Edhe pse ka rezultuar
Qeveria e Kosovës miraton masat e reja kundër koronavirusit Qeveria e Kosovës ka miratuar të enjten masat e reja për parandalimin e përhapjes së COVID-19, të cilat do të hyjnë në f
Bino: Çfarë duhet të bëjë pacienti nëse testi del negativ, por ka shenja klinike Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar sot futjen e testeve të shpejta në vendin tonë, të cilat do mund të kryhen pra
Vazhdojnë lajmet negative për Realin, edhe Valverde në listën e të dëmtuarve Real Madridi ka konfirmuar lëndimin e mesfushorit Federico Valverde. Uruguaiani pësoi lëndim në humbjen turpëruese nd
Habit ekspertja: Nuk vesh rroba të përdorura, transmetojnë energji negative Ekspertja Olesia Leço ka rrëfyer përse nuk ka blerë kurrë rroba të përdorura duke shpjeguar se nuk do të jenë asnjëherë
Djali i Koço Devoles flet për sëmundjen e babait: Tamponi i doli negativ por u përkeqësua Genci Devole, djali i artistit të njohur Koço Devole thotë se babait të tij pavarësisht se tamponi i doli negativ, gjend
Barcelona barazon rekordin negativ për startin e sezonit Barcelona po shkon drejt një krize rezultatesh në La Liga. Skuadra e Barcelonës ka regjistruar një tjetër ndeshje pa
Ronaldo del negativ Cristiano Ronaldo ka zhvilluar kontrollin e radhës me test diagnostikues për Covid-19. Rezultati ka qenë negativ.
Starte sezonale shumë negative për Juven e Barçën Juventus-Barcelona në dy precedentët e fundit ishte edhe sfida e dy skuadrave kampione të padiskutueshme në kampionatet
Ronaldo pret tamponin negativ, rriten shpresat për sfidën me Barçën Një garë me kohën, por jo vetëm. Shanset për të parë Cristiano Ronaldon në fushë, në ndeshjen e ardhshme të Ligës së Kam
Mike Pence "kockë e fortë", sërish negativ për COVID-19 Zëdhënësja e nënpresidentit të SHBA-së, Mike Pence tha në fundjavë se shefi i tij kishte në plan të mbante një orar të n
Juventusi pritet të jetë i "gjymtuar" ndaj Barcelonës, të tjera lajme negative vijnë nga bardhezinjtë Juventusi ka marrë një tjetër goditje në prag të sfidës kundër Barcelonës në Champions League. Pas kapitenit Chiellin
Ronaldo ende pozitiv me Covid-19, ku po qëndrojnë Georgina dhe fëmijët? (FOTO LAJM) Futbollisti Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv edhe në testin e dytë të Covid-19, teksa po qëndron i izoluar në një rezi
Testi gabim, Mancinin gati për sfidën ndaj Milanit Sfida më e rëndësishme e javës në kampionatin Italian është ajo mes Milanit dhe Romës, që do të luhet nesër në mbrëmje n
Lajme të mira për Inter, dy titullarët shërohen nga Covid-19 Lajme të mira për Interin. Achraf Hakimi ka rezultuar negative në testin anti-Covid të kryer dje. Lajmin e jep vetë k