999 rezultate për

negativ

Mocion mosbesimi në Kuvend pas përgjigjes negative? Rama përgjigjet i prerë Kryeministri Edi Rama është shprehur qartë dhe prerë se nuk e mendon të kërkojë mocion besimi në parlament pas përgjigje
Tifozët janë ata që nuk zhgënjejnë kurrë, pas humbjes nuk i ndalën të brohoriturat (VIDEO) Ndeshja nuk shkoi ashtu siç e kishin pritur, por tifozët shqiptar nuk i ndali humbja që ata të mos e vazhdojnë përkrahje
"Nuk është se kam dalë me tanga", Anxhela Peristeri flet për komentet negative (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është një nga personazhet më të dashura për publikun. Ajo ka publikuar klipin e sa
Keidi Bare: Ishte rezultat negativ, nuk e prisja të isha titullar Keidi Bare ishte pa dyshim nota më pozitive e Shqipërisë në sfidën e humbur në "Stade de France". Në prononcimin për Sup
Metoda 5-4-3-2-1: Thojini lamtumirë depresionit, mendimeve negative dhe anksiozitetit Kjo metodë është e thjeshtë, por shumë efektive për vendosjen e serishme të kontrollit mbi mendjen kur ju kërcënon ankth
A mund të fshihen kujtimet negative? Shkencëtarët kanë gjetur një përgjigje Njerëzit me depresion kanë tendencë të mendojnë dhe të i ri mendojnë gjërat në një mënyrë negative. Depresioni mundet
Pesticidet shkatërrojnë Amerikën Territori amerikan për bletët e mjaltit është 48 herë më helmues në krahasim me 25 vjet më parë. Kjo si pasojë e rritjes
Euro drejt rekordit negativ, Banka e Shqipërisë e konsideron normale Nuk ka të ndalur rënia e euros. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, monedha e përbashkët europiane ka zbritur n
E ka me Ramën? Bushati hedh fjalët thumbuese për lidershipin (FOTO LAJM) Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ditën e sotme ka publikuar në "Facebook" një shkrim për këngën e artistit të njoh
Shkenca për të patur një martesë të lumtur e të shëndetëshme Si shoqëri, ne mundohemi që të jemi gjithmonë pranë njëri tjetrit kur kemi nevojë, por sipas disa hulumtimeve të kaluara
Nëse mendon shumë për atë që mund të ndodhë, vuan nga kjo sëmundje Gjithnjë e më shumë njerëz vuajnë nga ankthi paraprak, që do të thotë se ata ndihen keq për atë që presin të ndodhë. Dhe
Mos i mbani afër! Këta 4 lloje njerëzish përcjellin energji negative 1-Njerëzit që merren me thashetheme. Kjo sepse thashethemexhinjtë ndjejnë kënaqësi nga fatkeqësitë e tjerëve dhe asnj
Nëse ju thonë se jeni njeri negativ, vërtetojeni me këto shenja Energjia negative është çdokund. Është aty për t’i thyer madje edhe njerëzit më të fortë. Nëse nuk jeni të vetëdijshëm,
Kujdes, pagjumësia ndikon negativisht në jetën e njeriut Neuro-shkencëtarët thonë se asnjë orar i gjumit nuk iu përshtatet të gjithëve. Sipas tyre, nëse shkoni në shtrat pas
Mos hapja e negociatave dhe skenaret e Zaevit pas vendimit negativ Nëse në qershor ose korrik Maqedonia e Veriut nuk merr datë për nisje negociatash, Kryeministri si opsion e sheh kthimin
Lajme negative për Donnarummën, pas Championsin humb dhe ndeshjet më Kombëtaren Nuk kanë fund problemet për Gianluigi Donnarumma. Pasi nuk arriti që të ndihmojë Milanin për tu kualifikuar në UEFA
Ancelotti: Nuk e di pse ka një atmosferë kaq negative Kontestimet e tifozerisë së Napolit për një tjetër sezon pa asnjë trofe dhe zhgënjyer, edhe pse mbërriti në stol Carlo A
Nuk kanë fund lajmet negative për Juventusin, vlera e yllit të ekipit bie drastikisht Duhet të ishte sezoni i shkëlqimit, kurorëzimit dhe ai që, me mbërritjen e Cristiano Ronaldos, do t'i jepte më shumë shk
Nuk janë SHBA-të, cili është shteti që shqiptarët kanë mendim më pozitiv Superfuqitë janë ato që vendosin në shumicën e rasteve fatin e më të dobëtëve. Çdo lëvizje e ndërmarrë nga këto shtete k
Emigrimi, sinjal negativ për liberalizim të vizave Rritja e numrit të qytetarëve të interesuar për të emigruar jashtë Kosovës për në vendet e Evropës dhe më gjerë, nga aut