E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

ndryshon

Ky është ylli i skuadrës së Realit që ndryshon lojën kur futet nga minuta e parë Mesfushori i Real Madridit, Martin Odegaard bën ndryshime të mëdha të bashkëlojtarët kur është i pranishëm në lojë nga m
Kështu nuk e keni parë ndonjëherë, Agnesa Vuthaj ndryshon look (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj njihet si një ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për natyralitetin dh
27 vjeçari në Bulqizë ndryshon versionin: Elidoni vrau veten Mbrëmjen e djeshme, një ngjarje e rëndë ndodhi në Bulqizë, ku rreth orës 23:30 dyshohet se nga pakujdesia, duke gjuajtur
"Shpërthen" Gattuso: Nëse nuk ndryshoni sjellje, unë jap dorëheqjen Napoli humbi 1-3 përballë Milanit në "San Paolo" të dielën në mbrëmje, ndërsa trajneri Gennaro Gattuso u shfaq mjaft i z
Moti ndryshon faqe, bëhuni gati për reshjet e para të borës Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët. Gjatë pasdites
Ndryshon lista! Kush është njeriu i tretë më i pasur në botë Elon Musk është bërë njeriu i tretë më i pasur në botë duke kapërcyer kështu themeluesin e Facebook, Mark Zuckerberg.
Ndryshoni rutinën e kujdesit ndaj lëkurës gjatë dimrit Muajt e dimrit janë gjithmonë të ashpër me lëkurën, në këtë mënyrë duhet ta dyfishojmë kujdesin. Temperaturat e ulëta, e
Basha mori kasetën e masakrës së serbëve? Bellanica ndryshon sërish versionin Milaim Bellanica, personi i cili filmoi krimeve të serbëve në fshatin Krushë e Madhe ka deklaruar disa herë se kasetën e
Juventus ndryshon në verë, largohet Ronaldo dhe Dybala, vjen Haaland Aventura e Andrea Pirlos tek Juventusi është goxha e diskutuar, pasi legjenda italiane nuk po arrin të krijojë një ekip
Trump shpallet fitues në Alaska, a ndryshon kjo fitore rezultatin Donald Trump është shpallur fitues i zgjedhjeve presidenciale në shtetin e Alaskës, një fitore që nuk do të ndryshojë re
Si ndryshon me moshën personaliteti i qenit tuaj Të gjithë adhuruesit e qenve e dinë që kafshët shtëpiake në moshë më të vjetër nuk janë njësoj si më herët, por pronarët
Messi ndryshon lojën, Barcelona shënon dy gola të tjerë (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim. Futja e Messit në fushë menjëherë në 45 minutat e dyta i dha një "fytyrë" tjet
Marina Vjollca ndryshon “look” dhe na befasoi të gjithëve (FOTO LAJM) Çdo të shtunë vëmendja është maksimale ndaj motrave Vjollca, por këtë herë të gjithë do i kenë sytë tek Marina. Moder
Ish-Sofi e "Zonë e Lirë" ndryshon totalisht look, si duket tani bukuroshja (FOTO LAJM) Nëse do flisnim për lezetin e emisionit "Zonë e Lirë" në drejtimin e Arjan Çanit, padyhim që është "Sofia" e tij e cila
COVID-19/ Ndryshon protokolli: Kush duhet të kurohet në shtëpi, e kur mund të marrim antibiotik Ndryshon protokolli për kurimin e personave pozitiv Covid nga mjekët e familjes. Risi e këtij protokolli është vizit
Premtoi se do të ndryshonte për të, Fatjoni zhgënjehet nga Ana: E theve premtimin Në takimin e dytë që Ana realizoi me Fatjonin, djali u paraqit disi i rezervuar dhe i ftohtë në sjellje, e për këtë e ki
Ndryshon Kupa, si FSHF favorizon klubet e Superiores Revolucion me formulën e Kupës së Shqipërisë për sezonin 2020-2021. FSHF-ja konfirmoi zyrtarisht ndryshimet vetëm dje, p
COVID-19/ Ndryshon mjekimi për të infektuarit, ndalohen mjekët të japin këto tipologji ilaçesh Një urdhër i ri i Ministrisë së Shëndetësisë ndalon mjekët e familjes të mjekojnë të sëmurët me koronavirus me antibioti
Ministria e Financave "ngrin" klubet: Ligji për Sponsorizimet nuk ndryshon, njerëzit që sjell Duka mendojnë ndryshe nga ai Armand Duka dha sinjale pozitive nga takimi me kreun e qeverisë, Rama, mirëpo pasditen e sotme ishte edhe një herë minis
Jo më bjonde, vajza e Sabianit ndryshon look dhe të gjithë po "çmenden" (FOTO LAJM) Jeni mësuar që gati gjatë gjithë kohës ta shikoni bionde, por tani nuk është më ashtu. Keisi Medini ka ndryshuar look dh