999 rezultate për

ndryshoje

A do të ndryshojë ora policore? Brataj: Pranvera do të jetë kritike! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj foli ditën e sotme për rishikim të masave anti-COVID nëse situata shkon drejt
Dëborë dhe ftohtë? Si do të ndryshojë faqe moti Pas ditëve të vranëta dhe me reshje bore, sinoptikanët thonë se dy ditët në vijim vendi ynë pritet të ketë një mot të “k
Acari pritet të pushtojë Shqipërinë, si do të ndryshojë moti nga nesër Moti me reshje dhe ulje temperturash do të na shoqërojë edhe në ditët në vijim. Sinoptikanët e Shërbimit Meteorologji
Tha se i detyroi produksioni, Andi pendohet? Tea dhe Bearti konfirmuan lidhjen e tyre ditën e djeshme dhe ky lajm bëri bujë në të gjitha mediat rozë. Në rrjet u shpë
Shijoni orët me diell, si pritet të ndryshojë moti në ditët në vazhdim Edhe pse reshjet u ndalën, mëngjesi i sotëm ishte tepër i ftohtë dhe me temperatura që zbritën deri në -8 gradë celcius
Dita nis me reshje, por si do të ndryshojë moti gjatë pasdites Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm duke sjellë reshje në të gjithë territorin. Gjatë pasdites
Trump ndau fëmijët nga prindërit, çfarë do ndryshojë Biden kur të vijë në pushtet? Katër vite më parë, Donald Trump e zhvilloi fushatën presidenciale me premtimin për të ndryshuar emigracionin në SHBA dh
Ja si pritet të jetë logoja e re e Interit (FOTO LAJM) Inter pritet të ndryshojë logon në muajt e ardhshëm, ndërsa shefi administrativ Alessandro Antonello mohon që klubi do t
Problemet financiare, nga marsi Interi do të ndryshojë logon dhe emrin Skuadra italiane Inter, nga fillimi i marsit, do ndryshojë emrin dhe logon e klubit. Sipas "LaGazzettadelloSport", In
Kthjellime dhe vranësira, si do të ndryshojë moti në vijim Sipas MeteoAlb: Vranësirat dhe kthjellimet mbizoterojne gjatë paradites në vend, ku në zonat veriore vranësirat janë më
Me apo pa baluke? Arbenitës i duhet mendimi juaj (FOTO LAJM) E kemi parë gjithmonë brune dhe duket se Arbenita s’ka ndërmend të ndryshojë ngjyrën natyrale të flokëve të saj. Por duk
Nga nesër çadrën me vete, si pritet të ndryshojë moti Dita e martë pritet të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të dendura në gjithë vendin. Reshje shiu të kar
Kishte emër turpi, fshati ndryshon gjithë tabelat Tabelat me emrin e ri janë vendosur më së fundmi në fshatin austriak të quajtur më parë “Fucking”, i cili ishte bërë obj
Festat e fundvitit, rregullat që do të ndiqen Mënyra sesi shqipëtarët do t’i festojnë këto festa fundviti do të varet nga mënyra sesi do të jetë situata epidemiologji
Në nder të legjendës Maradona, Napoli do të ndryshojë emrin e stadiumit Klubi italian Napoli, do të ndryshojë emrin e stadiumit “San Paolo” në “Diego Armando Maradona” për nder të legjendës së
Rikthehen shirat, si do të ndryshojë moti nga nesër Ditën e premte parashikohet që në të gjithë vendin do të ketë një ndryshim të lehtë të kushteve meteorologjike. Sipas
Ceferin letër Infantinos: Të ndryshojë rregullimi i prekjes së topit me dorë Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino mori një kërkesë (me anë të një letre) nga presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin
"La Niña", fenomeni mbi Oqeanin Paqësor që pritet të ndryshojë temperaturat Një ngjarje e moderuar deri në e fortë e motit, e quajtur “La Niña” është zhvilluar në Oqeanin Paqësor, sipas Organizatë
Çfarë ndodhi gjatë natës në Kakavijë, si do ndryshojë situata sot pas orës 22:00 Prej 5 ditësh, pika kufitare e Kakavijës ndodhet në një situatë kaotike për shkak të radhës kilometrike të automjeteve q
Pas Urës Vajgurore, ky qytet kërkon të ndryshojë emrin Këshilli Bashkiak i Urës Vajgurore vendosi pak ditë më parë vendosi ndryshimin e emrit të qytetit në Dimal, ndërsa i cil