999 rezultate për

ndryshoi

Pesë viktima nga COVID-19 në Kosovë, si ndryshoi kurba e infeksionit Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 2.643 mostra, prej
Kishte me vete 12 mijë lekë të vjetra, çfarë e çoi pas hekurave 28 vjeçarin shqiptar në Itali Policia italiane ka arrestuar një 28-vjeçar shqiptar në një metro pasi u kap me 185 gram marijuanë. I riu u pikas nga
Ndahet papritur nga jeta dekani i Fakultetit të Gjuhëve të Huaja Dekani i Fakultetit të Gjuhëve të Huaja, Artur Sula ka ndërruar jetë në moshën 53-vjeçare. Lajmin e hidhur e ka bërë
Gazidis shpjegon sesi e ndryshoi Milanin Administratori i Milanit, Ivan Gazidis ka dhënë një intervistë të gjatë për Podcast-in e “Sport Illustrated”, ku ka zbul
Sot vetëm 1 viktimë: Si ndryshoi kurba e infeksionit në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë në Kosovë (IKSHPK) ka konfirmuar se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 2.0
Termometri shënon -15 gradë, si ndryshoi moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm por shumë
Sot 14 viktima, si ndryshoi kurba e infeksionit të COVID-19 në vend Tjetër shifër e lartë personash të infektuar me COVID është regjistruar në 24 orët e fundit në vend. Me një njoftim p
Sot katër viktima, si ndryshoi kurba e infeksionit në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bën me dije se gjatë orëve të fundit janë bërë 2.445 testime për koronav
Sot vetëm 2 viktima, si ndryshoi kurba e infeksionit të COVID-19 në Kosovë Në 24-orët e fundit në Kosovë kanë humbur jetën dy persona, ndërsa janë konfirmuar 234 raste të reja me koronavirus.
Një vit nga bllokimi total në Wuhan, si ndryshoi historia e botës Kina ka konfimuar 107 raste të reja me koronavirus, ndërsa sot shënohet një vit nga bllokimi i vendit, pasi shpërtheu vi
Ndryshoi historinë e Kosovës, 22 vite nga masakra e Reçakut Sot më 15 janar 2021, janë bërë 22 vite nga masakra e Reçakut. Më 15 janar 1999 në Reçak u vranë nga forcat policore dhe
Sot vetëm 1 viktimë, si ndryshoi kurba e infeksionit të COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.825 mostra prej t
Vendimi i Laportas që ndryshoi karrierën e Messit: Barcelona refuzoi të nënshkruajë me CR7 Ronaldinho ishte një mësues i shkëlqyeshëm për Lionel Messin, pasi braziliani e e ndihmoi argjentinasin që në moshë të
Nga ora policore te fluturimet me Britaninë, çfarë ndryshoi sot Ditën e sotme Komiteti Teknik ka dalë në deklarata në lidhje me situatën e pandëmisë në vend. Ndër të tjera është ven
Sot vetëm 4 viktima, si ndryshoi kurba e infeksionit të COVID-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 199 raste të reja me Covid-19, nga 1282 testimet e kryera në total.
Takimi mes Zidane dhe kapitenëve ndryshoi situatën, çfarë u diskutua? Sipas mediave spanjolle, thuhet se Zidane u taku me kapitenet e Realit para ndeshjes me Sevillën me 5 dhjetor të vitit 2
Rrëfehet Koeman: Problemi shëndetësor më ndryshoi pikëpamjen për jetën Ronald Koeman foli në një intervistë të gjatë për gjashtë muajt e tij të parë në krye të Barcelonës. Holandezi e pranoi
Shpërthimi vullkanik që ndryshoi karrierën e Robert Lewandowskit (FOTO LAJM) Robert Lewandowski u emërua lojtari i viti nga FIFA në të enjten e kësaj jave, duke mposhtur Cristiano Ronaldon dhe Lion
Sërish shifra të larta nga Kosova, si ndryshoi bilanci i viktimave nga COVID-19 Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.541 mostra, prej
Befason Ibrahimovic: Doja te pensionohesha nga futbolli gjatë verës Zlatan Ibrahimovic sezonin 2020/2021 e ka nisur në mënyrën më të mirë në Serie A, te skuadra e Milan. Veterani suedez