999 rezultate për

ndryshohet

ZYRTARE/ Ndryshohet komplet vendimi i parë, Kolegji i Garancisë vendos në favor të Napolit Napoli ka fituar çështjen e ndeshjes së humbur 3-0 në tavolinë kundër Juventusit. Në seancën e fundit të zhvilluar n
Ndryshohet formati dhe pagesat e EFL dhe FA Cup Koronavirusi ka shkaktuar probleme të mëdha në futboll si në organizim ashtu edhe në financa. Federata Angleze ka bër
Koronavirusi sjell ndryshime të mëdha, pritet të ndryshohet bilbili pas 140 vitesh, ja me çfarë do zëvendësohet Përhapja e Koronavirusit, pritet të sjellë ndryshime të shumta në fushën e sportit, teksa bilbili klasik rrezikon të dal
UEFA merr vendim: Ndryshohet formati dhe vendodhja për ndeshjet e mbetura në Champions dhe Europa League UEFA ka përcaktuar dhe shtruar kalendarin e fazës mbyllëse të Champions League dhe Europa League. Të mërkurën do të rati
"Nuk bëri punë" si ministër i Ekonomisë, Ahmetajt i japin në dorë menaxhimin e parave për tërmetin Qeveria do të ndryshojë projektbuxhetin e vitit të ardhshëm për financuar programin e rindërtimit nga dëmet që la pas të
A do të ndryshohet data e zgjedhjeve? Flet Ali Mehmeti Në Maqedoni kanë nisur të ngrihen pikëpyetje nëse do të ndryshohet data e zgjedhjeve. Për këtë është përgjigjur Ali M
Schieb: Nuk do të ndryshohet formati i dialogut Kosovë-Serbi, kush ndërmjetëson mbasadori i Gjermanisë në Beograd, Thomas Schieb, ka thënë se formati i dialogut ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit do të
Ndryshohet orari i transmetimit: Kur do i ndiqni telenovelat Telenovelat më të suksesshme që kanë thyer rekorde shikueshmërie e ju mbajnë mbërthyer pas ekranit, bëhet e ditur se ora
Këtë të dielë ndryshohet ora, si lëvizin akrepat Të dielën më 31 mars, kur ora të jetë 2:00 pas mesnate, akrepat e orës do shkojnë 60 minuta para, pra ora do të jetë 3:0
Barcelona çmend tifozët, ndryshohet përsëri lista kundër Interit (FOTO LAJM) Barcelona e ka ndryshuar përsëri listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen në udhëtim ndaj Interit të martën në kuadër të
Bashkimi Europian në dilemë: Ora do të ndryshohet sërish Edhe pse u përfol së tepërmi se do të kishte një ndalesë të ndryshimit të orës por Bashkimi Europian duket se nuk ka mar
Thirrja e presidentit të Napolit: Po shkatërrojmë futbollin Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis ka theksuar se në vitet e ardhshme do të bie interesi për të ndjekur futbolli
Haradinaj: Serbia ka derdhur shuma të mëdha parash që të ndryshohet kufiri Ideja e ndryshimit të kufijve në mes Kosovës dhe Serbisë është financuar me shuma të mëdha parash, ka thënë kryeministri
A mund të ndryshohet sistemi TIMS me Photoshop? Demokrati thumbon Ballën Deputeti demokrat Ervin Salianji ka thumbuar keq deputetin socialst Taulant Balla. “Duke u përgatitur për në gjykatë.
Politikani serb nxjerr sekretin, Blair po punon me Vuçiçin që të ndryshohet kufiri Presidenti i Partisë Popullore në Serbi, Vuk Jeremiq, thotë se ish-kryeministri britanik, Tony Blair, në emër të preside
Çfarë do të ndodhë në Shqipëri nëse nuk ndryshohet ora? Bashkimi Europian pritet të marrë një vendim historik për mosndryshimin e orës dimërore për herë të parë pas shumë dekad
Të Drejtat e Njeriut reagojnë për Zharkun, të ndryshohet ligji që favorizon kriminelët Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe të Lirive të Njeriut, përmes një reagimi kanë kritikuar ligjshmërinë e kthimit
Kërkimet për trupin e të riut në Pëllumbas, ndryshohet rrjedha e lumit (VIDEO) Polombarët e RENEA-s vijojnë kërkimet në grykën e Skuranës në lumin Erzen, për gjetjen e trupit të 20 – vjeçarit Xh.S.
Sondazhi, bullgarët shprehen nëse pranojnë ndryshimin e emrit Sipas rezultateve të hulumtimit, 70 për qind e bullgarëve kanë dëgjuar për negociatat mes Maqedonisë dhe Greqisë për emr
Katrugalos: Kushtetuta duhet të ndryshohet Ministri alternativ i Punëve të Jashtme të Greqisë, Georgios Katrougalos, ka thënë se dritarja e mundësive është e hapur