999 rezultate për

ndryshimin

Bëri ndryshimin drastik, Fifi pozon me dekolte për herë të parë Filloreta Raçi e njohur ndryshe se Fifi, e cila befasoi me transformimin që bëri në pamje është kthyer në një nga emrat
Ndërhyrje në gjoks? Fjoralba Ponari u përgjigjet akuzave (FOTO LAJM) Personazhet e njohur janë gjithmonë nën vëzhgimin e ndjekësve dhe ndryshimin më të vogël të bëjnë në pamjen e tyre vihet
"Dy njerëz të ndryshëm", Lori Hoxha tregon ndryshimin e saj gjatë një viti (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel” e ka treguar shpesh ‘dashurinë’ e saj për muajin tetor, i cili është edhe muaji i saj i l
Gjithmonë me ndryshime në look, Kiara bën nostalgjik ndjekësit me flokët e reja (FOTO LAJM) Ndryshe nga se ishin mësuar ta shihnin ndjekësit gjatë kësaj vere me ngjyrën e ëmbël të flokëve, moderatorja e njohur, K
Nuk njihet më! Shihni ndryshimin e Alvin Berishës 1 vit pas kthimit nga kampi sirian (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend historinë e 11-vjeçarit, Alvin Berisha, i cili doli nga “kampi i ferrit” Al Hol në Siri. Por
Salah bën ndryshimin e befasishëm në pamje (FOTO LAJM) Mohamed Salah ka braktisur stilin e tij të zakonshëm të flokëve. Sulmuesi i Liverpoolit ka ndryshuar pamje duke i pre
KE për ndryshimin e Kushtetutës: Për të ardhur keq që nuk pati kompromis Zëdhënësja e KE-së Ana Pisonero ka reaguar menjëherë pas votimit me 106 vota pro në Parlament të ndryshimeve Kushtetuese
Kockë e lëkurë, shikoni ndryshimin e frikshëm të Celine Dion (FOTO LAJM) Së pari, këngëtarja nuk është anoreksike Celine Dion i ka mohuar gjithmonë aludimet se ka një dietë të pashëndetshme. Aj
Dua Lipa origjinale, këngëtarja bën ndryshimin në look dhe surprizoi të gjithë (FOTO LAJM) Pasi luajti mirë e mirë me çdo ngjyrë në flokët e saj, duket se Dua Lipa u lodh nga kjo “lojë”. Megjithëse të gjithë
S'ka më flokë të gjatë, Loredana bën ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Me ardhjen e verës vinë edhe ndryshimet në look. Vajzat e famshme zgjedhin gërshetat ose flokët e shkurtër për t'i sh
Kylie Jenner bën ndryshimin drastik në pamjë dhe të gjithë janë të mahnitur (FOTO LAJM) Pasi luajti me look-un e saj duke u kthyer herë në bjonde e herë me flokë ngjyrë rozë, duket se Kylie Jenner ka gjetur n
"Qelbet era korrupsion", dy mjekët që kuruan Lamajn kërkojnë ndryshimin e prokurores Dy mjekët e arrestuar për “moskallëzim krimi” dhe “veprime që pengojnë zbulimin e së vërteës” Viktor Marku dhe Besim Lam
Kur rënia nga pesha ka bërë xhiron e botës (FOTO LAJM) Ndonjëherë ka një mospërputhje midis vendit ku je dhe vendit ku dëshiron të jesh. Njerëzit në këtë shkrim vendosen s
Ndjekësit të mahnitur, modelja joshëse bën ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Modelja me famë botërore Emily Ratajkoëski është një ndër modelet më të kërkuara. Së fundmi, modelja ka habitur fansat,
Wow! Fasnat mbeten pa fjalë me ndryshimin drastik të Anxhelinës (FOTO LAJM) Trendi i gërshetave afrikane erdhi edhe këtë vit përnjëherë me verën. Vajzat zgjedhin të "shpëtojnë" nga flokët e gjata
Ndryshimet në Kushtetutë, opozita depoziton kërkesën me 29 firma Opozita parlamentare ka depozituar ditwn e djeshme zyrtarisht në Kuvend kërkesën për rishikimin e Kushtetutës për ndrysh
29 deputetë të opozitës nuk ndalen, firmosin për ndryshimin e Kushtetutës: Lista të hapura! "Ne kërkojmë hapjen e listave. Rishikim të nenit 68 dhe 64 të Kushtetutës dhe më pas të diskutojmë nen pas neni të Kodit
Ylli i Juventusit tregon ndryshimin mes futbollit italian dhe atij anglez Aaron Ramsey tregon se në futbolli italian është më i vështirë taktikisht se sa ai anglez. Uellsiani u transferua në Se
Palët nuk ranë dakord për ndryshimin e sistemit zgjedhor, opozita ankohet te Ruçi Mënyra sesi palët ranë dakord për Reformën zgjedhore nuk është pranuar plotësisht nga krerët e Grupeve të opozitës Parla
Pas shumë vitesh, Rudina Magjistari bën ndryshimin e papritur në emision (VIDEO) Emisioni "Rudina" na bën shoqëri çdo pasdite, me të ftuar nga më të ndryshmit të cilët zbulojnë gjithmonë detaje të reja