999 rezultate për

ndryshimi

Dha gjithë pasurinë për t'u bërë e bukur, ndryshimi drastik i modeles serbe (FOTO LAJM) Mund të duket e pabesueshme, por është plotësisht një ngjarje e vërtetë. Maja Marinković është modelja që dha tërë
U nda nga i fejuari, këngëtarja e famshme befason me ndryshimin në look (FOTO LAJM) Ajo guxon me look-un e saj, por ky i fundit renditet si ndër më të guximshmit e saj. është fjala për këngëtaren e famshm
Nora Istrefi bën ndryshimin e papritur në look, si duket këngëtarja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Era dhe Nora Istrefi na lezetuan Instagrami të gjithëve teksa u panë duke darkuar e duke kaluar kohë
Duket yll, Fjoralba surprizon me ndryshimin në look (FOTO LAJM) Vapa iku me gushtin e po ashtu ikën edhe gërshetat shumëngjyrësh, aq në modë për ditët e nxehta. Vjeshta ka ardhur me
Ndryshimi drastik i Fifit, s'do ta besoni çfarë mase është tani këngëtarja (VIDEO) Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, është lakuar gjatë në media e rrjete sociale për faktin që ka
Ja kur fillon llogaritja dimërore e kohës Ora do të ndryshohet edhe këtë vit. Edhe pse u diskutua se shumë, ora do të qëndrojë e njëjta dhe duket se edhe në kë
Për herë të fundit? Në natën mes 24 dhe 25 tetorit kthehet ora diellore Dy gjëra janë tashmë të qarta. E para që pas pak ditësh, pikërisht në natën mes 24 dhe 25 tetorit, kthehet ora diellore
Pyetja që bëhet çdo vit? Ja kur ndryshon ora! Edhe pse u diskutua se shumë, ora do të qëndrojë e njëjta dhe duket se edhe në këtë vit ndryshimi i orës do të jetë si m
"Bëhu ndryshimi", çfarë po paralajmëron Topalli? Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka ngacmuar sërish kureshtjen e atyre që presin të dinë nëse do të kandidojë në z
Ndryshimi i orës në tetor, Zvicra edhe këtë vit, do lëvizë akrepat Edhe pse thuhej se shumë shpejt pritet se ora do të qëndrojë e njëjta, duket se edhe në këtë vit ndryshimi i orës do të
Bëri ndryshimin drastik, Fifi pozon me dekolte për herë të parë Filloreta Raçi e njohur ndryshe se Fifi, e cila befasoi me transformimin që bëri në pamje është kthyer në një nga emrat
Ndërhyrje në gjoks? Fjoralba Ponari u përgjigjet akuzave (FOTO LAJM) Personazhet e njohur janë gjithmonë nën vëzhgimin e ndjekësve dhe ndryshimin më të vogël të bëjnë në pamjen e tyre vihet
"Dy njerëz të ndryshëm", Lori Hoxha tregon ndryshimin e saj gjatë një viti (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel” e ka treguar shpesh ‘dashurinë’ e saj për muajin tetor, i cili është edhe muaji i saj i l
Ndryshimi drastik në peshë, Anxhela Peristeri zbulon si humbi 20 kilogramë (FOTO LAJM) Të gjithë e keni vënë re ndryshimin drastik në peshë të këngëtares së njohur Anxhela Peristeri. Ajo zbuloi në rubrikë
Gjithmonë me ndryshime në look, Kiara bën nostalgjik ndjekësit me flokët e reja (FOTO LAJM) Ndryshe nga se ishin mësuar ta shihnin ndjekësit gjatë kësaj vere me ngjyrën e ëmbël të flokëve, moderatorja e njohur, K
Nuk njihet më! Shihni ndryshimin e Alvin Berishës 1 vit pas kthimit nga kampi sirian (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend historinë e 11-vjeçarit, Alvin Berisha, i cili doli nga “kampi i ferrit” Al Hol në Siri. Por
Mahnit rrjetin me fizikun, ndryshimi drastik i 74 vjeçares që mezi ngjiste shkallët (FOTO LAJM) Nuk është kurrë vonë për të bërë gjërat që t’i dëshiron e që të bëjnë të ndihesh më mirë. Shembulli për këtë është 74
Edvin apo Edi Rama? Teoritë konspirative që fshihen pas ndryshimit të emrit të kryeministrit Kryeministri Edi Rama pranoi për herë të parë se e kishte ndryshuar emrin në vitin 2016 kur plotësoi formularin e dekrim
Edvin apo Edi Rama? Teoritë konspirative që fshihen pas ndryshimit të emrit të kryeministrit Kryeministri Edi Rama pranoi për herë të parë se e kishte ndryshuar emrin në vitin 2016 kur plotësoi formularin e dekrim
Ndryshimi drastik i motrës së Encës, fansat të mahnitur nga pamja e re e blogeres (FOTO LAJM) Motra e Encës është kthyer në një ndër vajzat e komentuara të showbizit shqiptar duke "konkuruar" edhe vetë këngëtare.