999 rezultate për

ndryshime

Partizani tenton transferimin e ish-futbollistit të Shkëndijës së Tetovës Te Partizani priten ndryshime të mëdha në merkaton e kësaj vere, me skuadrën që mund të përjetojë një revolucion të vërt
Koronavirusi sjell ndryshime të mëdha, pritet të ndryshohet bilbili pas 140 vitesh, ja me çfarë do zëvendësohet Përhapja e Koronavirusit, pritet të sjellë ndryshime të shumta në fushën e sportit, teksa bilbili klasik rrezikon të dal
Conte para ndeshjes me Sassuolon: Do bëjmë ndryshime, çdo ndeshje e kemi si një finale Pasi e nisi me fitoren 2-1 në ndeshjen e prapambetur ndaj Sampdorias, Interi do të rikthehet sërish në terrenin e “San S
Kujdes kë quani të shëmtuar, vajzat që bën transformime drastike dhe meshkujt u dashuruan (FOTO LAJM) Me kalimin e viteve apo nga rrethana të tjera, fytyra dhe trupi i njeriut ndryshojnë shumë. Një model i ri flokësh, pak
Ndryshimet e mahnitshme, këta aktorë meritojnë medalje ari (FOTO LAJM) Kur je një personazh publik presioni për të qenë sa më në formë është shumë i madh. Kur bie fjala te një trup perfekt
E pabesueshme! Si kanë ndryshuar ndër vite 10 divat e muzikës botërore (FOTO LAJM) Shumë personazhe të showbiz-it kanë pësuar mjaft ndryshime që nga fillimet e karrierës së tyre. Disa prej tyre kanë n
Pa VAR do kryesonte Reali, ja si do dukej rënditja e La Liga (FOTO LAJM) Që nga Kupa e Botës e vitit 2018, në futboll është futur teknologjia, i njohur si sistemi VAR, që po ndihmon gjyqtarët m
Rikthehet Formula 1, njihuni me ndryshimet e garës Masat shtrënguese për të mos përhapur virusin e ri kanë detyruar organizatorët që të shmangin praninë e publikut rreth p
Protesta e maturantëve, Komiteti i Maturës Shtetërore tregon ndryshimet në testin e nesërm Komiteti i Maturës Shtetërore 2020 (KOMSH), ka reaguar lidhur me ankesat e maturantëve për sa i përket provimit të Letër
Ndryshimet në Kushtetutë, opozita depoziton kërkesën me 29 firma Opozita parlamentare ka depozituar ditwn e djeshme zyrtarisht në Kuvend kërkesën për rishikimin e Kushtetutës për ndrysh
Përfundon mbledhja e Këshillit Politik, pikat për të cilat u diskutua Mbledhja e Këshillit Politik që u zhvillua sot në ambientet e Pallatit të Kongreseve përfundoi pas 60 minutash. Qëlli
Pasi zbuloi se është në pritje të ëmbël, Olta Gixhari flet për ndryshimet në trup (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari është në pritje të ëmbël për herë të parë. Duke qenë se Olta është komentuar gjithmonë pë
Ndryshimet e reja, çfarë ndodh me dasmat dhe ceremonitë mortore pas 1 qershorit Shqipëria pritet t’i rikthehet jetës normale duke filluar nga data 1 qershor, në të cilën do të lejohet lëvizja e lirë e
Publikon videon me ndryshimet në fytyrë, Hailey dhe Justin Bieber kërcënojnë kirurgun plastik (FOTO LAJM) Hailey dhe Justin Bieber kanë vendosur që të marrin masa ligjore për kirurgun plastik që postoi në TikTok një video të m
Leje Policisë për përgjime telefonike dhe filmime, zbulohen propozimet për ndryshimet në ligj Këshilli i Ministrave ka propozuar disa ndryshime në ligjin për Policinë e Shtetit, të cilat priten të kalojnë në komisi
Mos i besoni Instagramit, ndryshimet drastike që bën Fotoshopi (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
15 ndryshimet në botë që po trulloin njerëzimin (FOTO LAJM) Bota po ndryshon çdo ditë me hapa të mëdhenj dhe ne po e ndjekim në çdo fazë. Teknologjia moderne na e bën jetën më t
Murrizi ngre padi në Kushtetuese ndryshimet e Kodit Penal: U shkel rregullorja e Kuvendit Kryetari i grupit demokrat Myslim Murrizi depozitoi në Gjykatën Kushtetuese një padi për ndryshimet që u bënë në Kodin P
Federata Italiane ndryshon protokollin dhe pret "dritën jeshile" Në Itali kanë nisur stërvitjen e diferencuar nën masa maksimale higjienike të gjithë klubet e Serisë A, megjithatë ende
Serie A në dyshim? Mjekët e klubeve paralajmërojnë dorëheqjen Rikthimi i Serie A duket ende larg për të qenë i sigurt, pasi shoqata e mjekëve të klubeve kanë paralajmëruar dorëheqjen