E FUNDIT/ Aksident në Korçë, plagosen rëndë 4 persona
999 rezultate për

ndryshim

Basha nga Shkodra: Vendi duhet të ketë ndryshime të thella kushtetuese, politike dhe zgjedhore Lulzim Basha gjatë një prononcimi në Shkodër, pas takimeve me strukturat në këtë qark tha se vendi duhet të përfshihet n
Deri më 2050 do të ketë ndryshime dramatike klimatike Londra do të ketë një klimë pas 30 vjetësh atë që ka Barcelona sot dhe Madridi do të jetë si Marakeshi i Marokut deri në
Rama flet për ndryshimet në qeveri Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama ka mbledhur kryesinë e Partisë Socialiste për të bërë një analizë të përgjithshme mb
E "kryqëzuan" për ndryshimin në look, Kida ka dy fjalë për fansat (FOTO LAJM) Kida ka qenë gjithmonë personazhi publik që luan më së shumti me look-un. Eksperimenton por gjithmon ja del të duket buk
Sërish ndryshime në qeverinë Rama, zbulohen emrat e ministrave që pritet të shkarkohen Ashtu siç e kishte premtuar, Kryeministri Rama do të rishikojë qeverinë pas 6 -mujorit të parë të vitit. Në mbledhjen
U ngjit në elitë, skuadra historike "shpërfytyron" fanellën tradicionale (FOTO LAJM) Është një nga skuadra më me histori në Spanjë, por sezoni i ri i gjen me një ndryshim befasues. Ndryshe nga 109 vitet
Qeveria e re greke nuk bën ndryshime të politikës së jashtme “Më pak tatime dhe më shumë investime”, ka premtuar Kyriakos Mitsotakis gjatë fushatës parazgjedhore. Politikani kon
Ndryshimi, tani deputeti mund të arrestohet direkt pa kaluar nga Kuvendi Partia Socialiste u tërhoq nga propozimi për të ndryshuar rregulloren e Kuvendit që bënte të detyrueshme nga ana e Proku
Basha: Bashiktë nuk lirohen pa u bërë zgjedhjet e rregullta, ky është plani Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, sot ndodhet në Selenicë kuështë takuar me përfaqësuesit bashkiakë, ku dre
Një ditë pas protestës, reagon Basha: Shqiptarët janë të etur për ndryshim (VIDEO) Lulzim Basha, daljen e tij publike për ditën e sotme e ka zgjedhur në një mënyrë shumë ndryshe. Ai ka postuar video të p
Morena Taraku bën ndryshimin e guximshëm në look (FOTO LAJM) Morena Taraku ka kohë që po jeton dhe vepron në shtetin turk. Zeshkania është mjaft aktive në rrjetet sociale duke sj
Rihanna solli trendin e ri të flokëve, Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Rihanna risolli edhe një herë look-un e saj me flokë të kuq në vishnje. Ajo ka qënë e apasionuar pa
Ermal Mamaqi bën ndryshimin drastik dhe paralajmëron filmin e rradhës (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është një prej komedianëve më të mëdhenj të ekranit shqiptar. Sot Ermali ka publikuar në Instagram një fot
Dafina kopjon modelin e flokëve nga modelja amerikane, fansat "e kryqëzojnë" (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret e cila nuk nguron të guxojë më look-un e saj. Për projektin e rradhës, ajo
Basha: Shqiptarët e rrëzuan Ramën Kryetari i PD, Lulzim Basha insiston se 85% e shqiptarëve nuk e duan Edi Ramën kryeministër. Në në dalje për mediat, kry
Xhafaj pasi votoi: Momenti i duhur për reflektim dhe ndryshim rruge e lidershpi! I shoqëruar dhe nga pjesëtarë të familjes, deputeti socialist, ish-minister i Brendshem, Fatmir Xhafaj e ka quajtur 30 q
Ndryshime në parlamentin e Maqedonisë së Veriut, 3 nga 5 ministrat e rinj janë shqiptarë Pas debatesh që zgjatën dy ditë, parlamenti i Maqedonisë së Veriut miratoi të enjten para mesnate ndryshimet në kabineti
Pas riformatimit të Qeverisë me ministrat e rinj, vijon faza e ndryshimit të drejtorëve Pas përfundimit të riformatimit të Qeverisë me ministrat e rinj, vijon faza e dytë, shkarkim dhe emërim i drejtorëve të
Ndryshim total, si dukej Alba Hoxha para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit dhe çdo e re nga jeta e saj përbën kuriozitet pë
Vendimi i KQZ-së për ndryshimin e KZAZ-ve, detaje nga Kukësi Pas vendimit të KQZ-së për kalimin e KZAZ-së në ambientet private, në Kukës kanë filluar përgatitjet për ngritjen qendrë