999 rezultate për

ndryshe

Vuçiç u mburr se Vatikani nuk do ta njihte Kosovën, por ndryshe mendon Selia e Shenjtë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuciq, u prit në Selinë e Shenjtë në Vatikan ku shkoi, sipas tij, të lutet që Vatikani
Ariana Fejzullahu do e pres fëmijën e katërt ndryshe, si duket me look-un e ri (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, është në pritje të ëmbël të fëmijës së katërt të çiftit. Më
Nuk njihet, reperja shqiptare paska qenë shumë ndryshe para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Karrierën muzikore e ka filluar shumë vite më parë duke u bërë pjesë e një prej talent-shoë më të famshëm në SHBA, “Amer
Java e Modës në New York, me një stil krejt ndryshe (FOTO LAJM) U zhvillua shfaqja e gjashtë “Queer Runway” në Muzeun e Brooklyn, për këtë vit. Është shënuar fillimi i Javës së Modë
Çfarë s'na dëgjojnë veshët, binjakë me baballarë të ndryshëm ekzistojnë Janë raste të rralla, kjo për edhe për faktin se lindjet e binjakëve janë të rralla, tradhtia e ul akoma edhe më shumë g
Sezon i ri look i ri, Alessia Bami vjen shumë ndryshe këtë herë (FOTO LAJM) Alesia Bami mori vëmendjen e të gjithëve me fotot tërheqëse nga pushimet, ku tregoi se e kishte shijuar këtë verë në mak
Deda kërkon koalicion VV-LDK: Ndryshe, fiton PDK-ja Ish-deputeti i Kuvendit, Ilir Deda përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se më e rëndësishme ndryshimi thelbësor I ven
"Mos më trajtoni ndryshe", Michele rrëfen jetën e tij mes dashurisë dhe sindromës Down (FOTO LAJM) Michele jeton në një provincë të Barit, është 26 vjeç dhe me sindromën Doën. Ai ka vendosur të rrëfejë për jetën e tij t
Krejt papritur, aktorja shqiptare rruan kokën dhe duket kaq ndryshe (FOTO LAJM) Ana Haxhimali është një ndër aktoret e serialit LLT që bëri namin ne botën online. Të gjitha aktoret u kthyen në më
Totalisht ndryshe në foton e fundit, Luana Vjollca nuk njeh më veten (FOTO LAJM) Luana Vjollca po eksperimenton shumë me pamjen së fundmi. Pasi e pamë me flokët gri në setin e ri fotografik ku shfaq
Ngjyrat më të bukura të thonjve për pjesën e mbetur të verës (FOTO LAJM) Kur vjen puna tek thonjtë, asnjëherë s’kemi mjaftueshëm ide për dizajnin e radhës. Jo gjithçka që mund të jetë trendi i
Miriam Cani nostalgjike, dukej totalisht ndryshe kur ishte 18 vjeç (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Miriam Cani pak kohë më parë zbuloi për të gjithë lajmin e ëmbël të shtatzënisë. Bukuroshja është
Këta njerëz e bëjnë botën ndryshe (FOTO LAJM) Si do ishte kjo botë nëse do të ishim të gjithë njësoj dhe me të njëjtat shije? Do kishim dhe do ishim pjesë e një bote
Vdekja e 47-vjecarit, RENEA blindon Selenicën Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Selenicë, ku një 47 vjeçar u plagos me armë zjarri dhe më pas humbi
Berat Buzhala ndryshe, tregon se cila është femra shqiptare më "hot" Gazetari Berat Buzhala ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Sonte” në T7 ku i është përgjigjur disa pyetjeve
Kaq ndryshe dhe kaq bukur, kështu duket Tayna me look-un e ri (FOTO LAJM) Tayna është vazhdimisht në sjelljen e trendëve të reja. Ajo krahas talentit në muzikë, është një femër e bukur, seksi
Franko Lerda mendon një Partizan ndryshe: Sherifin e sulmojmë! Eliminimi nga Karabagu nuk la shije të hidhur te tifozët e kuq, pavarësisht rezultatit zhgënjyes të takimit të kthimit.
Kthejeni dushin në një moment pasioni Dushi është mënyra më e lehtë për t'u qetësuar në një ditë të nxehtë, por me njëfarë parashikueshmërie ai mund të shndër
Dy breza shumë të ndryshëm, çfarë mendon Merita Halili për Taynën (FOTO LAJM) Pikërisht kur mendonim se nuk kishte njeri që nuk e njihte Taynën në Shqipëri, Kosovë e vendet fqinje! Këngëtarja e
Çfarë ka më ndryshe truri i një vrasësi? Duke e skanuar trurin e qindra vrasësve, një studim I fundit ka arritur të gjejë ndryshime të qarta në anatominë e truri