999 rezultate për

ndroqi

3 pacientë me COVID-19 u hodhën nga spitali, Rakacolli sqaron arsyen Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka folur sot për rastet e pacientëve të prekur nga koronavirusi, por që
Nga mesnata e sotme mbyllet kalimi te sheshi "Shqiponja", ja si devijohet trafiku Nga mesnata e sotme do të ndalohet qarkullimi i makinave tek ish-sheshi Shqiponja, në Tiranë. Shkak janë punimet për
Një ditë para denoncoi se nuk i jepnin mjekim, vdes 53-vjeçari nga Ndroqi Lutfi Çekiri, 53-vjeçari nga Ndroqi që u sorollat në dyert e spitaleve për të marrë ndihmë mjekësore ka ndërruar jetë pa
COVID-19 hyn në Polici, infektohen dy efektivë Ditën e sotme në qytetin e Elbasanite dy punonjës të drejtorisë së Policisë janë infektuar me COVID-19. Njëri është n
Lajm i mirë: Nënë Margarita mposht COVID-19, lë spitalin "Shefqet Ndroqi" e shëruar Ndërkohë që në vend sot u shënuan 4 viktima dhe 132 raste të reja, nënë Margarita ka fituar betejën me COVID-19 dhe ësht
COVID-19 vret një tjetër mjek tek "Shefqet Ndroqi" COVID-19 ka shënuar një tjetër viktimë në rradhët e mjekësisë në Shqipëri. Mësohet se mjeku i cili humbi jetën për s
Pas 55 ditësh "luftë" me COVID-19, shërohet ish-deputeti i PS: Më në fund pranë familjes! "Pranë familjes, më në fund… Pas një lufte 55 ditore në kufijtë e të pamundurës me sëmundjen e rëndë të Covid-19 (11 dit
Apeli lë në fuqi vendimin për sekuestrimin e pasurive të Ylli Ndroqit Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për sekuestrimin e pasurive të biznesmentit Yll
U hodh nga spitali ku po kurohej nga COVID-19, stilistja e njohur rrëqeth me fjalët për të birin Pak ditë më parë Shqipëria u trondit ku një i ri me COVID-19 u hodh nga spitali duke humbur jetën dhe pse ishte drejt sh
Koronavirusi i vrau vëllanë një ditë më parë, reagon Ylli Ndroqi Një ditë më parë, biznesmeni Ylli Ndroqi njoftoi ndarjen nga jeta të vëllai të tij, Lulzim Pasmaçiu teksa nuk ka mundur
Ylli Ndroqi në zi, COVID-19 i vret të vëllain Kjo është një ditë zie për Ylli Ndroqi, presidentin e Ora Neës, pasi i vëllai ka humbur jetën si pasojë e infektimit me
Në lule të moshës, kush është i riu me COVID-19 që i dha fund jetës Mëngjesin e sotëm një 29-vjeçar i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i tretë i spitalit “Shfqet Ndroqi”. Ai është
I riu me COVID-19 u hodh nga kati i tretë, reagon spitali "Shefqet Ndroqi" “Shefqet Ndroqi” ka reaguar për 29 vjeçarin e shtruar me COVID-19 i cili u vetëvra duke u hedhur nga kati i tretë. Si
Avokatët e Ylli Ndroqit ankimojnë vendimin e SPAK: Pasuritë janë të ligjshme Avokatët e presidentit të grupit mediatik “Yldon Media Group”, Ylli Ndroqi, ankimuan sot vendimin e SPAK për sekuestrimi
Në vetëm një javë! 10 infermierë dhe një mjek me Covid-19 tek "Shefqet Ndroqi" Brenda një jave, 10 infermierë dhe një mjek të spitalit “Shefqet Ndroqi” janë infektuar në vendin e punës nga virusi cov
Vendimi i SPAK për sekuestron e pasurive, reagon avokati i Ylli Ndroqit Avokati i Ylli Ndroqit, ka folur ditën e sotme, pas pas pas urdhrit për sekuestrimin e 26 pasurive të biznesmenit. A
Berisha: Ndal terrorit banditesk politik ndaj gazetarëve Ish-kryeministri Sali Berisha ka dënuar ashpër ndërhyrjen e Policisë në televizionin Ora Neës. Berisha shkruan se sul
Vendimi i SPAK, FNSH zbarkon në ambientet e Ora News (FOTO LAJM) Mesditën e sotme, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë hyrë në ambientet e Ora Neës dhe RTV Ora. FNSH zbarkoi pas seku
Ylli Ndroqi shoqërohet në Policinë e Tiranës Ylli Ndroqi është shoqëruar në Policinë e Tiranës pas vendosjes së sekuestros ndaj 26 pasurive të tij, në përfundim të h
Katër persona humbin jetën te Shefqet Ndroqi Katër persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit në Spitalin Shefqet Ndroqi. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë ko