999 rezultate për

ndrenika

Veliaj shpërndan pamjet: Shikoni, po voton edhe Robert Ndrenika për mua (FOTO LAJM) Aktori Robert Ndrenika është parë sot në njërën prej qendrave të votimit në Tiranë për të votuar. Ndrenika ka shfryt
Reagon Robert Ndrenika pasi formosi për shembjen e Teatrit: Shkela mbi veten time Firmosja e Robert Ndrenikës për shembjen e Teatrit Kombëtar i habiti të gjithë. Pas këtij vendimi, pati shumë kritik
U fut në kurth nga Veliaj, Robert Ndrenika shpjegon se çfarë pranoi nga Teatri Kombëtar I futur në një mënyrë në kurth prej Erion Veliajt, i cili shpërndau me shpejtësi në media lajmin se Robert Ndrenika pran
Meta keqpërdor Robert Ndrenikën Ai për Teatrin, por kthehet debati më i nxehtë aktualisht duke marrë vëmendje të madhe të klasës politike, medias si edh
Veliaj: I madhi Robert Ndrenika është pro Teatrit të Ri! Kryebashkiaku Erion Veliaj, i cili ndodhet në Barcelonë në pritje për të mësuar nëse Sheshi Skënderbej do të marrë çmimi
Robert Ndrenika lodhet nga politika, i shkruan urgjentisht Metës Aktori i madh i skenës, Robert Ndrenika, i ka shkruar një letër Presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta. Ndrenika thotë
"Kam vuajtur", Ndrenika i përvishet Veliajt për ndërtimin e teatrit "E dhashë shtëpinë tek një partneritet publik-privat dhe kam ndenjur tre vjet gjyqeve. Kam vajtur dhe tejk ish-ministri
Aktorët paralajmërojnë masa drastike: Do të uzurpojmë teatrin! Aktorët e teatrit Kombëtar sot kanë paralajmëruar qeverinë Rama për trazira si dhe do të uzurpojnë teatrin. Një përf
Robert Ndrenika kërcënon Ramën: Tani fillon lufta! Ditën e sotme aktorë të njohur të teatrit dhe përfaqësues të kulturës ishin të pranishëm në Komisionin e Kulturës. Mb
Ndrenika flet për përplasjen me Ramën: Ndihem i turpëruar rëndë! Aktori Robert Ndrenika akoma nuk e ka kapërcyer fyerjen që kryeministri Edi Rama i bëri pak kohë më parë në një mbledhje
Rama si Erdogani, Robert Ndrenika akuzon kryeministrin për prishjen e Teatrit Kombëtar Artistët nuk kanë hequr dorë nga mbrojtja e Teatrit Kombëtar pavarësisht se qeveria e ka ndarë mendjen për t'a prishur d
Frika e madhe e Robert Ndrenikës: Do t'më heqin bukën e gojës Artistë dhe dashamirës të teatrit i kanë dërguar një kërkesë ministres së Kulturës, Mirela Kumbaro për të shpallur godin
Ndrenika nuk heq dorë: Këtu vjen era hajdutllëk Shembja e Teatrit Kombëtar vazhdon akom atë kundërshtohet ashpër nga artistët. Aktori i madh Robert Ndrenika teksa fo
Tinka Kurti thumbon publikun: Bërtasin vetëm Robert Ndrenika, të tjerët në hije E ftuar në Thumb, aktorja e mirënjohur Tinka Kurti ka bërë një deklaratë shumë thumbuese. Në një bisedë për të rikujt
Robert Ndrenika i bën parashikimin Ramës: Dhe dy vite je në pushtet! Vazhdojnë protestat për Teatrin Kombëtar nga aktorët të cilët i kanë dhënë zë këtij teatri në dekada me rradhë. Si në
Ndrenika në protestë kundër shembjes së Teatrit: Rama të na lërë të qetë Aktori i mirënjohur Robert Ndrenika, është shfaqur gjatë protestës së sotme kundër shembjes së Teatrit Kombëtar. Ai t
"Je idhulli im", Gentian Zenelaj prek me fjalët për Robert Ndrenikën Robert Ndrenika është një nga aktorët më të dashur për publikun. Aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj me anë të një
Nuk e la të fliste, Robert Ndrenika ironizon hapur Ramën Ditën e sotme Edi Rama bëri një prezantim sëbashku me arkitektët në lidhje me Teatrin e ri Kombëtar. Kur në një momen
"Teatri humbet gjysmën e truallit, Robert Ndrenika do të pendohet" Publikimi i dy imazheve nga projekti për Teatrin e ri Kombëtar ka rindezur edhe njëherë debatin e artistëve. Kastrio
Asqeriu sërish në revoltë: Kur tronditet Robert Ndrenika, s'pyes për njeri! Shpërthimi i aktorit Bujar Asqeriu bëri bujë në media dhe rrjete sociale. Këtë herë ai ka folur në Zonë e Lirë ku u