999 rezultate për

ndrecajt

Ç'po ndodh në ministrinë e Brendshme, Lleshaj nguron të firmosë dorëheqjen e Ndrecas Sekretari i përgjithshëm i ministrisë së Brendshme Plarent Ndreca ka dhënë dorëheqjen, teksa kjo shkresë vijon të mbhet
Vrau vajzën dhe bashkëshorten, hiqet dënimi me burg të përjetshëm për Pjetër Ndecajn Gjykata në Gjakovë ka ndryshuar masën e dënimit për Pjetër Ndrecajt, të dënuar për vrasjen e vajzës dhe bashkëshortes në
Gjykata Supreme rikthen për gjykim çështjen e Pjetër Ndrecajt Gjykata Supreme e Kosovës, ka marrë vendim që rasti i Pjetër Nrecaj i dënuar me burg të përjetshëm për vrasjen e gruas d
Gjermanët në dilemë: armët apo marihuanën Në një mbledhje të përbashkët të Këshillit Gjyqësor dhe atij Prokurorial të Kosovës është miratuar dorëheqja e Zef Prend
Vajza e Mirsad Ndrecajt nuk i ndal lotët: Më mungon babi (VIDEO) Ilirida, vajza e Mirsad Ndrecajt, nuk i ndal lotë për babain e saj. "Më mungon babi. E kujtoj çdo ditë çdo natë", ka thë
Ish inspektori i SHIK: Shërbimi maqedonas pagoi dy milionë euro për vrasjen e Beg Rizajt dhe Mirsad Ndrecajt Ish eprori i lartë i UÇK-së, G2, TMK-së dhe pjesëtari i Shërbimit Informativ të Kosovës (SHIK), Naim Miftari ka thënë se
Emocionuese / Gold AG i këndon Beg Rizajt dhe Mirsad Ndrecajt (VIDEO) Edhe pse kane kaluar disa muaj nga vrasja e ish ushtareve te UCK-se, Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizaj, kengetari nga Preshev
Kush ishte i afërmi i Mirsad Ndrecajt e Beg Rizajt që spiunoi për luftën në Kumanovë? Vazhdon letra e Komandant Malisheves ne lidhje me ngjarjet e 9 dhe 10 majit 2015 ne "Lagjen e Trimave" ne Kumanove. A
Manipulime edhe në ekspertizën e Mirsad Ndrecajt (VIDEO) Edhe ekspertiza e trupit të Mirsad Ndrecajt, e realizuar nga Instituti për Mjekësi Ligjore, është jo e plotë dhe nuk për
Rrëfimi i Osman Ndrecajt: Djali im nuk vdiq për para, e donte Iliridën dhe Sllupçanin Gazeta Lajm sjell sot rrëfimin e Osman Ndrecajt, babait të Mirsad Ndrecaj, i njohur si Komandant Nato dhe i vrarë gjatë
Ky është trupi i pajetë i Mirsad Ndrecajt apo Xhafer Zymberit? (FOTO +18) Portali Burevesnik.org ka publikuar një foto sipas të cilit në të është trupi i pajetë i Mirsad Ndrecaj, i njohur Komand
Zbardhen bisedat e Mirsad Ndrecajt me personazhe publike në Maqedoni: T'ia nisim luftës Gazetari maqedonas Zoran Bozhinovski publikoi në portalin e tij "Bure Vesnik" biseda të Mirsad Ndrecajt dhe Beg Rizajt m
TV Dukagjini: Ja biseda e Beg Rizajt e Mirsad Ndrecajt me spiunin maqedonas (VIDEO) Beg Rizaj dhe Mirsad Ndrecaj kishin lidhje të forta me një spiun të Agjencisë së Inteligjencës së Maqedonisë ( DSK). Dy
Vrasja e Rizajt dhe Ndrecajt, Ahmeti takon ambasadorin e Kosovës në Shkup Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti është duke zhvilluar një takim me ambasadorin e Kosovës në Shkup, Ylber Hysa. Takimi po zhv
Rrëfimi i Hamdi Ndrecajt: Ja spiuni i "Grupit të Kumanovës" (VIDEO) Gazetari Milaim Zeka ka postuar në Facebook-un e tij rrëfimin e Hamdi Ndrecajt, udhëheqës dhe koordinator i Gardës së Il
Qindra qytetarë nderojnë Mirsad Ndrecajn (FOTO LAJM) Kanë nisur sot në Gjakovë homazhet për dhënien e lamtumirës së fundit për luftëtarin që kumbi jetën në konfliktin e Kuma
Vëllai i Mirsad Ndrecajt: Tradhëtari është Ali Ahmeti, jo Riza Jonuzi Ylber Ndrecaj, vëlla i Mirsad Ndrecajt, i rënë dy javë në parë në përplasjet e Kumanovës, ka deklaruar për gazetën "Zëri
Ja çfarë thonë motra e Demë Shehut dhe vëllai i Mirsad Ndrecajt Selvije Shehu ka ardhur të mërkurën nga Juniku në Prishtinë me fotografinë e vëllait të saj në dorë. Ai është Demë Shehu
Ja letra e vajzës së Mirsad Ndrecajt për babanë e saj (FOTO) Ilirida Ndrecaj, vajza e Mirsad Ndrecajt, vetëm 8-vjeçe ka shkruar një letër për babain e saj të vrarë në konfliktin e a
Ku ndodhen Beg Riza dhe Mirsad Ndrecaj? Për dy personat që u përfolën si të përfshirë në luftimet e Kumanvoës, Beg Rizajn dhe Mirsad Ndrecajn, ende nuk ka asnjë