999 rezultate për

ndonjehere

Ndahen Ronela dhe Young Zerka, por a ishin ndonjëherë bashkë? Aktualisht po qarkullon kudo lajmi se Ronela Hajati dhe Young Zerka i kanë dhënë fund lidhjes disavjeçare. Sipas “Prive”
Majko: Ndonjëherë në politikë humb duke fituar Sa herë ka kriza të forta politike, kur në pushtet është e majta, dhe pushteti i kryeministrit vihet në rrezik, gjithnjë
"Ti ishe heroi im", Ajola Xoxa prek me dedikimin pas humbjes së babait Publicisti i shquar, Arben Xoxa u nda nga jeta ditën e djeshme pas nëj sëmundje të rëndë. Së fundmi një dedikim prek
Gjiko bën dedikimin më të ëmbël që mund të bënte ndonjëherë Elita dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të parë të një djali të ëmbël që e kanë quajtur Zëri. Pak më parë edhe Gji
Keni vënë re këtë detaj nëpër filma, arsyeja pse ndodh E keni pyetur veten ndonjëherë, pse skenat nëpër filma, shumica regjistrohen gjatë shiut? Në fakt nuk është thjesht
Emery: Zëvendësimi i Ozilit? Është një vendim taktik Trajneri i Arsenalit, Unai Emery e ka mbrojtur vendimin e tij për ta zëvendësuar Mesut Ozilin me Alex Iwobin pas përfund
Marcelo: Isco është me Realin deri në vdekje Isco ka mbetur i pakënaqur me trajnerin Solari për shkak të aktivizimit të pakët që pas mbërritjes së këtij të fundit, s
Kim Kardashian sapo veshi fustanin më transparent që keni parë ndonjëherë Askush nuk zhvishet si Kim Kardashian edhe pse motrat e saj shpesh e konkurrojnë atë. Ylli i serialit të “Keeping Up Wit
Nuk kishte ndodhur ndonjëherë, gomari nga uria kafshon McLarenin Ka mënyra të pafundme sesi mund të dëmtohet një makinë, por kafshimi i një gomari, nëse s’është rasti i vetëm në botë, ë
I merr të gjitha makinat përpara, shofer si ky nuk keni parë ndonjëherë (VIDEO) Një djalë i cili sapo ka marrë patentën në Kinë, tenton të parkojë por gjithcka i shkon keq. Ai përplas tre nga makin
VIP-at që “dogjën” Instagramin me pozat më të nxehta këtë verë që kaloi (FOTO LAJM) VIP-at së fundmi duket sikur kanë rënë në valën e pozave të ngjashme. Një nga pozat më të preferuara që e bëjnë shpes
Reagimet epike të VIP-ave kundër paparacit (FOTO LAJM) Sigurisht që të qënit i famshëm ndonjëherë të lodh. Kjo sepse nuk mund të dalësh dhe të jesh i qetë pa u ndaluar nga
Kjo është 15-vjeçarja shqiptare më tërheqëse që keni parë ndonjëherë Ajo tashmë është kthyer në një nga vajzat më tërheqëse të shoë bizit por mesa duket dhe dikur ka pasur të njëjtin sharm.
Nuk është parë ndonjëherë, arbitri shënon... gol (VIDEO) Një video që po bëhet virale në rrjetet sociale, vjen nga Dagestani, një shtet federal i Rusisë, ku është pikërisht arbi
Mos i bëni kurrë këto gabime në veshjen tuaj, ju bëjnë të dukeni shëmtuar (FOTO LAJM) Moda gjithmonë do të jetë e vështirë për t'u kuptuar nga njerëzit e thjeshtë të cilët nuk gjejnë dot kohën për të ndjeku
Pozat që “dogjën” Instagramin, VIP-at në vaskë (FOTO LAJM) VIP-at së fundmi duket sikur kanë rënë në valën e pozave të ngjashme. Një nga pozat më të preferuara që e bëjnë shpes
Të humbësh jetën për një foto, këto 10 persona e bënë Në ditët e sotme ndodh që njerëzit bëjnë cmendurira vetëm për të bërë selfien e duhur, ndonjëherë duke vënë edhe veten
E ka qëlluar ndonjëherë vajzën? Flet Rudina Magjistari Rudina Magjistari ka nisur prej të hënës transmetimin e emisionit të pasdites dhe sot në puntatën e tretë ka zbuluar pak
U ftua në kombëtare, Kroos i jep disa këshilla Sanes Leroy Sane ishte një nga mungesat më të mëdha të skuadrës së Gjermanisë në Kupën e Botës. E gjitha kjo erdhi për shkak t
E pamundur që ta njohësh! Kështu i degradoi kirurgjia plastike këto VIP-e (FOTO LAJM) Ndërhyrjet estetike në trup mund të japin efekte të menjëhershme, të cilat gratë dhe vajzat i ëndërrojnë, por pasojat më