E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

ndonje

Kështu nuk e keni parë ndonjëherë, Agnesa Vuthaj ndryshon look (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj njihet si një ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për natyralitetin dh
Humbi ndaj Alaves në shtëpi, Zidane: Nuk kam ndonjë shpjegim Real Madrid humbi ndeshjen e javes së 10-të ndaj Alaves në kuadër të La Ligas. Alaves realizoi në minutën e pestë të
Vetëm 1 pikë ndaj Beneventos, Pirlo: Juve duhet të shfrytzojë momentet e lojës Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka folur pas barazimit ndaj Beneventos në kuadër të xhiros së nëntë në Serie A.
"Serie A të vë në gjumë ndonjëherë, më mir shih Kastrioti-Apollonia" Ritmi i ndeshjeve të Superiores ishte një nga temat në emisionin “Pressing” në ABC. Teksa po diskutohej në panel, tr
"A pushon ndonjëherë kjo makineri", Hertha bën komentin epik për Haaland pasi i shënoi "poker" golash Erling Haaland po përjeton momentin e tij më të mirë në karrierë këtë sezon me Borusian e Dortmundit. Pas “pokerit” t
Arben Gjata: Nëse ndizet drita e kuqe e kolapsit të shëndetësisë, rikthehet izolimi total! Arben Gjata, rektor i Universitetit të Mjekësisë thotë se vendi është në prag të një situatë kritike dhe se periudha e t
Tevez tregon dramën që po kalon: Ndonjëherë shkoj dhe qaj në dhomat e zhveshjes pas pjesës së parë Karlos Tevez po kalon një moment të vështirë në jetën e tij. Babi i sulmuesit argjentinas u prek me Koronavirus dhe
"10 mijë euro nata dhe e qëllova me shishe", Kallashi flet për dhuratat e shtrenjta e deri tek flirtimet e politikanëve Është një nga vajzat më të komentuara nga bota e show-bizzit, e cila befasoi jo pak par pak kohësh kur u “zhduk” nga rrj
Nga Merkel te Meghan, gratë më të fuqishme të planetit siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre.
Apple prezanton gjeneratën e ardhshme të Mac Apple prezantoi së fundmi një MacBook Air të ri, MacBook Pro 13 inç dhe Mac mini të mundësuar nga revolucionari M1, i di
Shameti: Nuk e mbaj mend ndonjëherë Kukësin të fundit, pritet kur formatohesh çdo vit Ish-kapiteni i Kukësit, Ylli Shameti, insiston se është e pazakontë situata e Kukësit, që ka cilësi por ka mbyllur me 0
Patatina me patëllxhanë, me specialet që keni provuar ndonjëherë INGREDIENTËT 1 patëllxhan mesatar Vaj ulliri ekstra i virgjër Parmixhano Hudhër pluhur Rigon i thatë Kripë Salcë
Gishtat lart, Kujtim Gjuzi u "vjedh" simbolin demokratëve (FOTO LAJM) Në një nga pushimet gjatë seancës, deputetët shrytëzojnë kohën për të shkëmbyer fjalë mes njëri-tjetrit, të tymosin ndon
Dhurata më e veçantë ndonjëherë, Kanye i "zbret" babain nga Parajsa Kim Kardashian (VIDEO) Kanye West i ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet për ndarjen nga Kim me super dhuratën që i ka bërë për ditëlindje.
Elefanti gjigant i vërsulet veturës, shoferi shpëton pa ndonjë lëndim (FOTO LAJM) Një set i fotografive mbresëlënëse shfaqin një elefant gjigant, i cili i ishte vërsulur një veturë në një rrugë në Kenia
Tuna merr një vendim të papritur për veten dhe karrierën (FOTO LAJM) Tuna ka 1 vit që nuk është aktive në tregun muzikor shqiptar, sepse kënga e fundit që ka publikuar është “Amoni”. Ky pro
Kryemadhi: Rama do të grabisë Kushtetutën, por Iliri nuk e lejon "Si nuk u ngop ky, detin po, pronat po, çdo gjë. Rama do të grabisë Kushtetutën, por Ilir Meta si president nuk e lejon.
A i ka rrëmbyer zemrën dikush? Lei Kraja flet publikisht për marrëdhënien me futbollistët (FOTO LAJM) Lei Kraja, prej rreth dy javësh ka nisur programin e saj më të ri sportiv në "Sport Time" në Super Sport. Ajo rikthehet
Çfarë e dashure je, bazuar në shenjën tënde të horoskopit? Dashi: E dashura e sinqertë Dash, nuk je nga ato që bëjnë furça. Karakteri yt shpërfaqet në çdo moment të lidhjes dhe
Kërcimi i Ramës që i ka mbetur fiksim Enkel Demit: Llosh më të madh nuk kam parë ndonjëherë! (VIDEO) Gazetari dhe moderatori Enkel Demi, së fundmi në studion e abc e mëngjesit ka komentuar një nga kërcimet e kryeministrit