999 rezultate për

ndoka

Arrihet marrëveshja, Nard Ndoka pranon koalicionin me Bashën Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ishte aleati i vetëm që nuk kishte arritur marrëveshjen me kreun e opozitës, Lu
Nard Ndoka braktis Bashën prag zgjedhjeve: Jam i pakënaqur! Një ndër aleatët më të fortë duket se e ka braktisur Bashën në zgjedhjet e 25 Prillit. Demokristiani Nard Ndoka nuk e
Sportiv krah guras, Nard Ndoka kapet "mat" në kundërshtim me rregullat anti Covid (FOTO LAJM) Ish-deputeti dhe kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, është fotografuar pak ditë më parë. Ai ishte në shoqër
Konfiskohet sërish prona: GJKKO dënon motrën dhe vëllain e ish-deputetit të PS-së GJKKO ka vendosur që pronat që janë në Shëngjin të Lezhës, që përfshihet në dosjen 339 ti kalojnë në pronësi të shtetit
Nard Ndoka nuk përmbahet më: Në të sëmës 2020 e Rilindja e Ramës! "Në të sëmës 2020 e Rilindja. Ma va fan cula Ramsi!" Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard N
Aktori me origjinë shqiptare do të luajë rolin e Sandokan (FOTO LAJM) Seriali i famshëm “Sandokan”, ku hero është ‘tigri’ i Malajzisë, pritet të rikthehet në ekran në një variant të ri itali
Dosja 339: SPAK kërkoi dënimin me 10 vite burg, Avdyli kërkon përjashtimin e gjyqtares Altin Avdyli i cili është pjesë e dosjes 339 për laboratorin e drogës në Has ka kërkuar përjashtimin e gjyqtares Daniela
Ndoka shkrin së qeshuri të ftuarit në studio: Ramën nuk e p*rdhi njeri Ish deputeti Nard Ndoka ka shkaktuar shumë të qeshura mes të ftuarve në studion e emisionit "Arena" pasi tha se Ramën nu
Protesta për Klodian Rashën, godet Ndoka: Nëse nuk protestove, mos ha m*t! Protesta e djeshme për vrasjen e Klodian Rashës nga të rinjtë shqiptarë është komentuar gjërë, për shkak të agravimit që
Gjykata e Lezhës liron ish-deputetin Arben Ndoka Gjykata e Lezhës ka vendosur të pushojë masën e “arrestit të shtëpisë” ish deputetit të PS, Arben Ndoka. Ndoka do het
Jozefina Topalli me parti të re, Nard Ndoka e thumbon hapur: Rilindi! Partia e re e Jozefina Topallit ka "zgjuar" opozitën herë me zëra mbështetës e herë me zëra kundër. Një ndër opozita
Nard Ndoka ironizon keq Ramën: Qenke rëndë fare! "Sot duhet të jepje një shenjë sherimi, por ti qenke rende fare!" Nard Ndoka ka tallur Edi Ramën për maskën e detyrue
Ndoka nuk kursehet ndaj Ramës: Të përfundojë me një banane në ... Kreu i demokristianëve Nard Ndoka ka bërë një postim të ashpër në rrjetin social Facebook kundër kryeministrit Rama.
Muzika përhap COVID-19? Pas Klosit, reagon edhe Nard Ndoka Ish-deputeti Nard Ndoka ka komentuar deklaratën e ministrit të Mjedisit, Blendi Klosi, i cili u shpreh se pandemia e kor
Bie akuza për grup kriminal, Arben Ndoka do të gjykohet vetëm për falsifikim dokumentash GJKKO ka shpallur mos-kompetencën për ish-deputetin Arben Ndoka, me këtë vendim çështja pritet të kalojë në gjykatën e L
Nard Ndoka: Po të ishte Berisha në vend të Bashës do t'a kishte djegur Kuvendin Ish-deputeti Nard Ndoka ishte i ftuar në emisionin “Pasdite me Xhaxhiun” ku foli për votimin e ndryshimeve kushtetuese n
Nard Ndoka nuk përmbahet, thumbon ashpër Ramën: Çfarë nuk pret nga një b...q Më 30 korrik pritet të votohen në Kuvend ndryshimet kushtetuese në lidhje me listat e hapura dhe
Nard Ndoka sulmon qeverinë Rama: PS do atë që duan qytetarët! (FOTO LAJM) Ish-deputeti Nard Ndoka ka publikuar një fotografi të qytetarëve që protestojnë para kryeministrisë dhe përplasen me for
Nard Ndoka shkon me vonesë në emision dhe vihet në siklet: Kështu do vini në pushtet ju?! Kreu i PDK-së, Nard Ndoka ka shkuar me vonesë në një emision televiziv ku ishte i ftuar. Pas prezantimit të të ftuarv
Nard Ndoka i shkruan Yuri Kim: Topi i vërtetë është në Dibër, ai që i dhe Bashës është i shpuar! Pas arritjes së një marrëveshje për Reformën Zgjedhore, ambasadorja amerikane Yuri Kim ia la përgjegjësinë Bashën duke d