999 rezultate për

ndoji

Ish-kryeprokurori Sollaku: Atentati ndaj Ndojit ngjarje shumë e rëndë I ftuar në studion e emision “Kjo Javë” me Nisida Tufën në News24, ish prokurori i përgjithshëm Theodhori Sollaku koment
Arta Marku flet më në fund për Arjan Ndojin, por jo për atentatin Ndërkohë që nuk kanë dënuar ende atentatin ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndoja, Kryeprokurorja Arta Marku njofton sot
Rraja mohon akuzat: Nuk kam lidhje, atentantin ndaj Ndojit e mësova nga mediat Dalin detaje nga dëshmia në gjykatë e Redjan Rrajës, i akuzuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji në Shkozet.
KLP shkresë Arta Markut: Nisni hetimet për prokurorin Ndoji Keshilli i Larte i Prokurorise i eshte drejtuar me nje leter kryeprokurores se pergjithshme te perkohshme, Arta Marku, k
Artan Hoxha: Materialet në makinën Arjan Ndojit, dosjet e vjedhura në prokurorinë e Durrësit I ftuar në emisionin Opinion, gazetari Artan Hoxha shpjegoi se në makinën e prokurorit Ndoj janë gjetur fashikujt e vjed
Pas katër ditësh heshtje, Rama kujtohet të reagojë për atentatin ndaj Prokurorit Kryeministri Edi Rama ka reaguar vetëm ditën e sotme për atentatin që iu bë në Shkozet prokurorit Artan Ndoji. Edhe p
Makina u bë shoshë nga plumbat, si është gjendja shëndetësore e prokurorit Ndoji dhe 2 të tjerëve Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja dhe Aleksandër Laho, i njohur me psedonimin “Rrumi” vijonë të qëndrojnë në spitalin e D
Ndjekje si nëpër filma, si u realizua atentati ndaj prokurorit Ndoji Atentati i tipit mafioz që iu bë prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj bashkë me dy miqtë e tij që udhëtonin me një automje
Zbardhet dëshmia e prokurorit Ndoji: Nuk vumë re asgjë të dyshimtë Atentati i pasdites së djeshme, është akoma çështja më e nxehtë e momnetit. Ndërkohë është zbardhur dëshmia e prokuro
Dyshohet për dy qitës, cilat pista po ndiqen për atentatin ndaj Prokurorit Ndoji Kanë nisur hetimet inetnsive për atentatin ndaj prokurorit Arian Ndoji, te mbikalimi i Shkozetit në Durrës. ABCNews rapo
Berisha: Ju tregoj kush e donte të vdekur prokurorin Ndoji Pas atentatit ndaj prokurorit të Durrësit Arben Ndoja, kanë nisur menjëherë reagimet nga politika në vend. Ish-kryemi
"Të kapësh ça të kapësh", Rama sulmon sërish prokurorin Ndoji Duke folur nga Kuvendi i Shqipërisë në lidhje me negociatatat Shqipëri-BE Rama ka bërë sërish një kapërcim nga bisedimet
Rama e akuzoi për lidhje me grupet kriminale, KLP nis hetimet për Arjan Ndojin Menjëherë pas denoncimit të Edi Ramës për prokurorin e Durrësit, Arjan Ndoj, KLP do të shqyrtojë nëse prokurori Arjan Nd
Pas Durmishajt, Greqia i merr Shqipërisë dhe Ndojin Shqiptarët që kanë jetuar prej vitesh jashtë vendit tonë dhe po kalojnë periudha suksesi në futboll, janë shpesh edhe pj
Skandal te Brescia, presidenti i klubit vë me shpatulla për muri Emanuele Ndojin Një skandal i vërtetë ka përfshirë skuadrën e Seria A dhe më konkretisht futbollistin e kombëtares shqiptare, Emanuele N
Po shkëlqen te Brescia, mediat italiane elozhe për Ndojin Brescia ka bërë një sezon të jashtëzakonshëm duke arritur të ngjitet në Seria A për sezonin e ardhshëm pas 8 vitesh në S
Brescia rikthehet në Serinë A me ndihmën e Emanuele Ndojit Ditën e djeshme pasi mposhti me rezultatin minimal 1-0 Askolin, Breshia siguroi matematikisht rikthimin në Serinë A. Pje
Ndoji sërish protagonist, shënon dhe shmang humbjen e Brescias (VIDEO) E nisi me një karton të verdhë që në minutën e 19’, gjë që pritej të kushtëzonte mënyrën e lojës së Emanuele Ndojit, por
Mediat italiane i thurin elozhe Emanuele Ndoji Emanuele Ndoji ishte protagonist absolut në sfidën e sotme ndaj Cremoneses, teksa shënoi golin e fitores për Breshias, d
Gol në minutën e fundit, Ndoji i jep fitoren Brescias Mesfushori i Kombëtares, Emanuele Ndoji, i ka dhuruar fitoren skuadrës së tij Brescia ndaj Cremoneses që përfundoi me re