999 rezultate për

ndoja

Shoqërohet në polici i dyshuari për atentatin ndaj prokurorit Ndoja Një nga autorët e dyshuar të atentatit ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja është shoqëruar nga policia. Burime po
Çfarë e bëri Arjan Ndojën të kishte kontakte me botën e krimit A kishte apo jo si synim eleminimin e prokurorit Arjan Ndoja atentati me armë zjarri, i organizuar mesditën e të premtes
Pse autorët nuk dogjën makinën e përdorur në atentatin ndaj prokurorit Ndoja Atentatorë të cilët planifikuan të eliminonin prokurorin Ndoji, mesa duket qëllimisht vendosën të braktisin pa djegur ma
Atentati ndaj prokurorit Ndoja, Ardi Veliu mbledh strukturat e policisë Ka vetëm dy ditë që kur vendi u trondit nga një atentat që iu bë prokurorit Arjan Ndoja. Ky i fundit akuzohej nga qev
Makina u bë shoshë nga plumbat, si është gjendja shëndetësore e prokurorit Ndoji dhe 2 të tjerëve Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja dhe Aleksandër Laho, i njohur me psedonimin “Rrumi” vijonë të qëndrojnë në spitalin e D
Gazetari tregon pse s’e dogjën autorët e prokurorit Ndoja makinën, përplasja me fshatarin Gazetari Spartak Koka ka publikuar në News24 në emisionin “Kjo Javë” fotot e makinës së autorëve të atentatit të djeshëm
Skema me pamjet 3D, si ndodhi atentati ndaj prokurorit Ndoja (FOTO LAJM) Prokurori Arian Ndoja dhe dy persona të tjerë që e shoqëronin, mbetën të plagosur mbrëmjen e djeshme në atentatin kundër
Berisha akuzon sërish Ramën për atentatin ndaj prokurorit Ndoj Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryeministrin Edi Rama si autorin e atentatit në Durrës ndaj prokurorit Arjan Ndoj.
Prokurori Ndoja del nga reaminacioni, blindohet dhoma nga policia Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja pas atentatit që iu bë pasditen e djeshme, paraditen e sotme ka lënë sallën e reanimaci
Atentati, kamerat e sigurisë kanë kapur prokurorin dhe miqtë e tij duke ngrenë drekë Janë zbardhur detaje të reja nga e rëndë në Durrës ku u bë atentat ndaj prokurorit në Arjan Ndoja. Forca të shumta po
Berisha zbulon pse iu bë atentat prokurorit: Ndoj ishte në mbrojtje Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se eleminimi i prokurorit Ndoja lidhet me interesa direkt të Ramës dhe mafies së
VOA: Atentat ndaj prokurorit të Durrësit, Rama e akuzoi si të lidhur me krimin Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja ka qenë mbrëmjen e së premtes shënjestër e një atentati. Automjeti me të cilin ai po ud
Donika Prela dhe Tonin Vocaj i shkojnë në spital prokurorit Ndoja Kryeprokurorja e Krimeve të Rënda Donika Prela dhe drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale, Tonin Vocaj kanë shku
Nëna e Andi Malokut vë kujën në spital: Po jep shpirt për 300 mijë lekë Ky është momenti kur nëna e Andi Malokut, shoferit të prokurorit Arjan Ndoja që mbeti i plagosur në atentatin me armë zj
Atentati ndaj prokurorit Ndoja, "blindohet" Spitali i Traumës dhe i Durrësit Janë shoqëruar me urgjencë në spital 3 të lënduarit nga atentati i ndodhur në Urën e Shkozetit të Durrës. Atentati i
Me "të fortin e Shijakut" në makinë, në gjendje kritike shoferi i prokurorit Pasditen e sotme rreth orës 16:30 prokurorit Ndoja i është bërë një atentat me armë zjarri te mbikalimi i Shkozetit, ku
Berisha: Ju tregoj kush e donte të vdekur prokurorin Ndoji Pas atentatit ndaj prokurorit të Durrësit Arben Ndoja, kanë nisur menjëherë reagimet nga politika në vend. Ish-kryemi
Furtunë në Kadastrën e Durrësit, shoqërohen 17 persona 17 punonjës të Kadastrës së Durrësit janë shoqëruar nga uniformat blu këtë të premte. Abcnews.al mëson se ata janë sh
Legjenda e United: Nuk e mendoja kurrë që CR7 do arrinte këto nivele Vetëm pak ditë më parë Cristiano Ronaldo, kapi shifrën e 700 golave, në të gjithë karrierën e tij. Një shifër kjo shu
Rama "i vuri flakën bezinës": Ç'po ndodh me Ndojan, rikthehet në detyrë zv/drejtoresha e AKSH-së Ndërsa e Rrethit Durrës ka dhënë vendimin që për ish-kreun e Kadastrës Liridon Pulaj të mbahet në burg për “shpërdorim