E FUNDIT/ Bie në greminë efektivi i RENEA-s
999 rezultate për

ndoja

Elefantë "ushtarë" dhe "futbollistë", evente të tilla organizohen larg Europës (VIDEO) Kampionat futbolli me elefantë në Tajlandë Në Tajlandë është organizuar një nga aktivitetet më të çuditshme. Në rajonin
Lidhja me Rrajën, Kejvina Kthella sërish te Krimet e Rënda Pasi dha shpjegime për llogari të hetimit të atentatit të 1 nëntorit në Shkozet ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy të tj
"U desh të këndoja këngë popullore që të shlyeja kredinë", këngëtari shqiptar flet hapur (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Egzon Pireci, i cili ka qenë pjesë e “The Voice of Albania”, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5”
Redjan Rraja kërkon lirim nga burgu Redjan Rraja, i arrestuar i vetëm për atentatin ndaj prokurorit Arjan ndoja ka apeluar masën e sigurisë “Arrest me burg”
Gjeti makinën me targa false? Pse e kërkon policia Julin e Pashakos Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me përfshirjen e Julian Sulos në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Buri
Policia aksion në jug për kapjen e atentatorëve të prokurorit Arjan Ndoja Policia ka nisur një operacion mbrëmjen e sotme për të arrestuar atentatorët që qëlluan ndaj prokurorit Arjan Ndoja.
Tregtarit në Durrës, makina që u bë shoshë nga plumbat s’ishte e Ndojës Detaje të reja rreth atentatit të datës 1 nëntor ku plumbat e kallashnikovit lanë të plagosur prokurorin Arjan Ndoja, mi
Dalin pamjet, momenti ku familja e Andi Malokut merr lajmin e vdekjes (VIDEO) Ka ndërruar jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja të cilit iu bë atentat më datë 1 nëntor në Durrës. Maloku mo
Kush ishte Andi Maloku, shoferi që i shpëtoi jetën Prokurorit Arjan Ndoj Ka ndërruar jetë në spital Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja. Maloku, ish-oficer policie me manovrat e tij i sh
Edhe autori tjetër në atentatin ndaj prokurorit harroi syzet në makinë Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr
Pesë ditë nga atentati, si paraqitet gjendja e prokurorit Noja Kanë kaluar pesë ditë nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku ai dhe dy miqtë e tij mbetën të plagosur. Ndoja nd
Antentati ndaj prokurorit Ndoja, çfarë u gjet në banesat e të akuzuarve gjatë kontrollit Gazetari Andi Qosja i ftuar në ABC Neës në emisonin “Byro Politike” ka komentuar atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoj. G
DETAJET/ Zbulohet lidhja mes prokurorit Ndoj dhe "Rrumit" të Shijakut Hetimet për arsyen se përse disa dosje sensitive ndodheshin në bagazhin e makinës së prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj k
ATENTATI/ Arjan Ndoja përgënjeshtron gjithë deklaratat: Nuk kam dhënë asnjë intervistë Pak ditë më parë u tentua ekzekutimi i prokurorit Arjan Ndoja në Durrës. Pavarësisht plagosjes në media u shpërndanë
Gjenden gjurmët e 3 shtetasve të tjerë për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja Të tjera gjurmë janë gjetur në mjetin e braktisur të atentatorëve ndaj prokurorit Ndoja. Pritet të kapen dhe 3 persona
MISTERI/ Nga i gjeti gruaja e prokurorit Ndoja 196 mijë m2 tokë në Durrës Shtohen dyshimet rreth rolit të prokurorit Arian Ndoja në luftën për pronat në Durrës, produkt i së cilës duket se ishte
I dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Ndoja, nis gjyqi për Redjan Rrajën Gjykata e Krimeve të Rënda ka nisur seancën për Redjan Rrajën. Gjyqi po zhvillohet me dyer të mbyllura ku do të shqyr
DETAJE/ Atentati i Ndojës, makina e autorëve e vjedhur në Kavajë Kanë dal detaje të reja nga atentati i prokurorit Arjan Ndoja. Dyshohet se makina e përdorur nga autorët është vjedhur n
ATENTATI/ Gruaja e prokurorit Ndoja fitoi gjyqin e të moshuarit për tokën tek Gjiri i Lalzit Zyra e avokatisë së bashkëshortes së prokurorit Arjan Ndoja ka përfaqësuar në gjyq për çështjen e pronave në Gjirin e La
"Gjithçka ndodhi befasisht", gazetarja tregon çfarë i tha Prokurori fill pas atentatit Gazetarja Anila Hoxha duke folur për OPEN, ka treguar se çfarë i ka thënë prokurori Arjan Ndoja, fill pas pas atentatit