999 rezultate për

ndoj

Gruaja dhe dy fëmijët vdiqën në mënyrë misterioze, burri: Mendoj se janë helmuar Ne shkurt, një ngjarje e rëndë tronditi Bulqizën ku 3 anëtarët e familjes Tola, humbën jetën në rrethana të paqarta.
Salah i pakënaqur në "Anfield"? Reds nuk e mendojnë shitjen e egjiptianit Liverpool nuk ka dyshime për statusin e sulmuesit Mohamed Salah. Liverpool nuk planifikon shitjen e Mohamed Salah, ka
Bledi Çuçi zbulon dëshirën e vetme që ka kur ti përfundojë mandati si Ministër i Brendshëm Ministri i ri i Brendshëm, Bledi Çuçi foli gjatë prezantimit të postit të ri që i ka besuar kryeministrin Rama, të cilin
Lewa i pangopur: Fantastik ky çmim, tani mendoj për objektivin e radhës Robert Lewandowski u shpall futbollisti më i mirë në planet për vitin 2020. Bomberi polak fitoi “FIFA Best 2020”, që u a
Ish-ministri: Më vjen turp kur mendoj se për çfarë i kemi rënë në qafë Fatos Nanos "Bah çfarë rrokullisje! Pushteti i mbyllur, i kalbur e i degjeneruar ruan me fanatizëm ekstrem emrat që ka aty pranë..."
Habiti edhe Çanin, Romina Aliaj: Nuk këndoj serbisht e greqisht për 1 milion euro! Romina Aliaj është jo pak e njohur në tregun e muzikës popullore qytetare në vend, e shprehja e njohur “muzika nuk njeh
Ana në shtrat me Arjonin, Ariani ia plas në sy: E pacipë, gënjen (FOTO LAJM) Një debat i ashpër lindi në studion e “Për’Puthen” mes Arjan Konomit dhe Anës, teksa kjo e fundit ndodhej në një lidhje
Xhesika Ndoj mami e rreptë: Nuk e lejoj të lyej buzët, vajza kurrë hapat e mi (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj është një nga personazhet që publiku ka gjithmonë interes dhe që godet me deklaratat e saj. Këngëtarja n
Xhesika Ndoj: Deputetët do ma bënin rrugën të lehtë në politikë Xhesika Ndoj është komentuar shpesh për deklaratat e bujshme që bën, sidomos për ato me deputetët. E ftuar në “Why Not”
Baton Haxhiu: Do zgjidhja Mimi Kodhelin ministre të Brendshme Baton Haxhiu ka komentuar dorëheqjen e Sandër Lleshaj dhe emrin që mund të bëhet ministri i ri i brendshëm. Për Haxhiun,
Champions: Përfundojnë pjesët e para, ja të gjitha rezultatet Përfundojnë pjesët e para në ndeshjet e ditës së mërkurë në Ligën e Kampioneve. Bie në sy fitorja 2-0 e Real Madrid n
Protesta e dhunshme e të rinjve, 8 policë përfundojnë me urgjencë në spital Qindra të rinj janë ngritur në protestë pasditen e sotme pas vrasjes së Klodian Rashës dy ditë më parë nga efektivi i po
"Pogba lojtari më i mbivlerësuar që kam parë, largojeni" Agjenti i Pol Pogba, Mino Raiola, ka theksuar së fundmi se mesfushori francez e ka mbyllur me Manchester United dhe do t
Çfarë po ndodh në Maqedoni? Forcat Speciale "blindojnë" rrugët (VIDEO) Forca policore janë mbledhur në Haraçinë të Shkupit. Nga MPB ende nuk japin informacion nëse bëhet fjalë për ndonjë
Super Milan, kuqezinjtë "blindojnë" kreun dhe pa Ibrën (VIDEO) Milani vijon formën fantastike. Kuqezinjtë triumfuan 1-2 në transfertë ndaj Sampdorias. Franck Kessie nga pika e
Para se viti të përfundojë, duhet t'i bësh patjetër këto gjëra Koha ikën shumë shpejt dhe pas pak ditësh, troket viti i ri. Para se të gjithë të rifillojnë jetën normalisht në janar,
"Buxheti për pandeminë ", Spiropali i përgjigjet Hajdarit: Pretendojnë ta bëjmë detin kos Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali i është përgjigjur akuzave të deputetes Rudina Hajdari dhe Ra
Përdori gjuhë raciste, Cavani kërkon publikisht falje Sulmuesi i Manchester United, Edinson Cavani ka kërkuar falje për njerëzit që janë ndjerë të ofenduar nga një mezash në
729 gjoba për maskën: 7 persona përfundojnë në komisariat Policia e Shtetit ka gjobitur një numër të madh qytetarësh, të cilët nuk mbajnë maskën në rrugë apo kanë dalë në lëvizje
Parandalohet tragjedia në Fier, dy vëllezërit përfundojnë pas hekurave Policia e Fierit ka arrestuar dy vellezer pas një sherri që kanë pasur me njëri tjetrin, ku janë goditue me sende të for