999 rezultate për

ndoj

Atl Madrid nuk fal, Los Colchoneros "blindojnë" kreun (VIDEO) Atletico Madridi fitoi me rezultatin 3-1 kundër Valencias. Djemtë e Simeones nuk bëjnë asnjë hap fals dhe vazhdojnë k
Deklarata befasuese e Koeman: Nëse nuk mund të them atë çka mendoj, gjeni një trajner tjetër Barcelona do të ndeshet me skuadrën Elche, në kuadër të xhiros së 20-të të La Ligas. Duke folur në konferencën për sh
Si sillen dhe si mendojnë në një marrëdhënie, sekretet e 12 shenjave të horoskopit Keni menduar ndonjëherë përse disa marrëdhënie nuk funksionojnë dhe të tjerat shkojnë më së miri? Përse ju shkon mirë me
Çfarë duhet të dini për fëmijët që kanë dëshirë të lëndojnë të tjerët? "Luftëtari më i mirë nuk është kurrë i zemëruar"- Lao Tzu. Në jetën e përditshme hasim fëmijë që shfaqin një lloj dës
Conte flet para ndeshjes ndaj Udineses: Nuk po mendojmë për titullin Trajneri I Interit, Antonio Conte, ka zhvilluar një konferencë për shtyp një ditë përpara ndeshjes ndaj Udinese në Serie
10 metodat si ti beni per vete vajzat Shume meshkuj duan te bejne per vete bukuroshen per te cilen te gjithe kane interes si yjet e filmave, yjet e estrades,
Burri dontë të shikonte Për'Puthen, plas sherri në familje, përfundojnë në polici Simpatia e deklaruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjesëmarrëse në emisionin “Përp
I lidhi dhe i fshehu te rezevuari i karburantit, si shoferi tentoi të kondrabandojë 4 qengjat në doganë (VIDEO) Një automjet është ndaluar në pike doganore të Akapakale që ndan Turqinë nga Siria, ku në brendësi të mjetit u gjetën 4
Ronaldo: Ky trofe do na japë besim, nuk jemi dorëzuar për titullin (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo padyshim është lojtari mbrëmjes dhe jo më kot u zgjodh lojtari më i mirë i ndeshjes. Menjëherë pas
Lady Gaga lutet në Capitol para se të këndojë himnin për inaugurimin e Biden Këngëtarja e njohur, Lady Gaga po përgatitet për inaugurimin e Presidentit të ri të SHBA, Joe Biden, i cili do të mbahet
Çahet sistemi i ngrohjes në shkollë, përfundojnë me urgjencë në spital 4 nxënës Sistemi i ngrohjes në një shkollë në Tiranë ka pësuar probleme dhe si pasojë është bërë evakuuimi i nxënësve. 4 prej
Pioli: Titulli? Mendojmë vetëm për Atalantën, Mandzukic lojtar fitues Stefano Pioli i gëzohet suksesit 0-2 që arriti Milani i tij në Sardenjë ndaj Cagliarit, një fitore që mbajti kuqezinjtë
Pse gjithë kjo frikë e maqedonasve për numrin e shqiptarëve? Arsim Sinani, drejtues i Qendrës për studime ndërkombëtare dhe hulumtime ballkanike, thotë për Radion Evropa e Lirë se r
Fansat mendojnë se e kanë zbuluar emrin e vajzës së Gigi-t dhe Zayn Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër të një vajze 4 muaj më parë, por ende nuk e kanë zbuluar emrin e vogëlushes. Fa
Atentati ndaj Ndojës, Kejvina jep dëshminë: Një natë para ngjarjes fjeta me Redianin Dosja e SPAK në lidhje me atentatin e 2019 kundër prokurorit Ndoja vazhdon të nxjerrë detaje të reja në pah. Një nga
Rrahmani: Titulli? Të shohim, mendojmë për një vend në katërshe Amir Rrahmani, titullar në sfidën që Napoli e fitoi ndaj Empolit në Kupën e Italisë, foli pas takimit për Rai-n, duke th
Atentati në Shkozet ndaj Ndojës, shenjestër ishin të tre Detaje të reja janë zbuluar nga atentati i nëntorit të 2019 ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku i vdekur mbeti shoferi i tij
Xhesika Ndoj mami e rreptë: Nuk e lejoj të lyej buzët, vajza kurrë hapat e mi (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj është një nga personazhet që publiku ka gjithmonë interes dhe që godet me deklaratat e saj. Këngëtarja n
Ikin dritat në spital, mjekët shqiptar përfundojnë operacionin me dritën e celularit Në Klinikën e Ortopedisë në Qendrën Klinike Universitare, gjatë ditës së sotme është ndalur energjia elektrike teksa mje
Eurovisioni lavde për artistët shqiptarë: Këndojnë nota të larta dhe ne i duam Faqja zyrtare e “Eurovision”-it në rrjetet sociale ka shpërndarë një video të veçantë, dedikuar Shqipërisë. Ata kanë