999 rezultate për

ndodhura

Ishte kthyer në "tmerr" për qytetarët, arrestohet xhepisti në Elbasan Një 39-vjeçar nga Elbasani është arrestuar nga policia pasi akuzohet për një sërë vjedhjesh të ndodhura gjatë ditëve të
Akuzohen për disa vjedhje në Durrës, arrestohet i riu Një person është vënë në pranga, dy janë vënë në hetim si dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi akuzohen si autor
Organizoi dy vrasjet e bujshme në korrik, arrestohet 34-vjeçari nga Elbasani Policia e Elbasanit ka zbardhur dy vrasje të ndodhura në Elbasan në muajin Korrik, ku janë vrarë Emiljano Ramazani dhe R
Arrestohet "skifteri" i biçikletave dhe dy të tjerë, çfarë ndodhi sot në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 38-vjeçar i dyshuar për vjedhjen e disa biçikletave. Arrestohen në flagrancë edhe
Arrestohen dy të rinj marokenë në Tiranë: Vidhnin para, bizhuteri e celularë Policia e Tiranës ka prangosur dy të rinj në operacionin policor të koduar “Befasia”. Ata janë dy shtetas marokenë t
Bilanc lufte për 2019 në Shqipëri! 57 atentate me 63 viktima Viti që po lëmë pas do të linte jo pak, por 63 viktima dhe 10 të plagosur nga 57 vrasje të ndodhura në total. Statist
Mori ç’deshi në katër shtëpi, në të pestën e pëson keq 32-vjeçari Njoftimi i plotë i policisë: Vijon puna për parandalimin e vjedhjeve të banesave, zbardhjen e atyre të ndodhura më pa
I akuzuar për vjedhje, arrestohet i riu në Librazhd (VIDEO) Një 26 vjeçar nga Pogradeci, është arrestuar në flagrancë në qytetin e Librazhdit. I riu akuzohet se ka vjedhur një shu
Zbardhen 13 vjedhje në Vlorë, arrestohet njëri prej autorëve Policia e Vlorës ka zbuluar autorët e 13 vjedhjeve të ndodhura në rrjetin e ndriçimit rrugor në qytetin e Vlorës por jo
DALIN PAMJET/ Shpërthimi shkakton dëme kolosale në Shkodër (VIDEO) Shpërthimi i ndodhur pak minuta më parë ka shkaktuar dëmë të mëdha në lagjen Rus në Shkodër. Deri më tani janë konfir
"Në katër ngjarjet e ndodhura në Elbasan, kamerat e sigurisë kanë qenë të fikura" Në të katër ngjarjet e rënda kriminale që kanë ndodhur në qytetin e Elbasanit, të gjitha kamerat e sigurisë, si ato në v
Ja kush është gardisti që grabiste karburantet (FOTO LAJM) Update-Tashmë janë zbardhur edhe pamjet e gardistit që ishte kthyer në tmerrin e karburanteve. Geraldo Guçi, punonjës i
Le Pen: Sulmi nuk u krye nga myslimanët, por nga shërbimet sekrete izraelite Ish-lideri i partisë të së djathtas ekstreme në Francë, Zhan-Mari Lë Pen ka hedhur teori konspirative lidhur me ngjarjet
Imitime të momenteve interesante nga futbolli (FOTO LAJM) Darren Urquhart dhe Tom Smith, kanë filluar një projekt të shkëlqyer të quajtur “Bad Boys FC”. Djemtë vendosen për të
Shkatërrohet banda shqiptare e hajdutëve në Itali Një tjetër bandë hajdutësh në Itali është shkatërruar, ndërsa bëhet fjalë për të paktën 85 shtëpi të grabitura. Forcat k
Policia bën deklaratën zyrtare për dy ngjarjet e ndodhura mbrëmë Me anë të një deklarate për mediat, blutë e Tiranës kanë sqaruar përplasjen e djeshme me armë në "Rrugën e Kavajës" dhe
Policia e Tiranës shkatërron grupin që vidhte banesat Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre shtetas, pasi dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin janë autorëve të mbi t
Ivani i Tmerrshëm, Federata Serbe akuzon policinë Ngjarjet e 14 tetorit në ndeshjen mes Serbisë dhe Shqipërisë vazhdojnë ende të jenë në fokus në Beograd, me Federatën Se
Merkel-Vuçiç: Mbështetje Serbisë në rrugën Europiane Në një komunikim me kancelaren gjermane, Angela Merkel, kryeministri serb, Aleksander Vuçiç deklaroi se duhet bërë gjith
Ja si i maskojnë maqedonasit makinat në Greqi (FOTO LAJM) Qytetarët e Maqedonisë po fshijnë, fshehin apo ngjisin letra në targat e makinave me regjistrim MK, pas incidenteve të n