999 rezultate për

ndodhur

Aksident zinxhir në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 5 makina Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë përgjatë autostradës Tiranë-Durrës. Mësohet se në aksident janë
Aksident tragjik në Krujë, humb jetën 14-vjeçari Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Krujë, ku si pasojë ka humbur jetën një 14-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur
Masakra në Vlorë, ja kush është këngëtarja që po interpretonte live (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëme në Vlorë ku gjatë një përleshje me armë humbi jetën një i ri dhe u plagosën tre të
Tronditet Vlora, një i vrarë dhe tre të plagosur UPDATE - Një ngjarje e rëndë ka tronditur sonte në mbrëmje qytetin e Vlorës. Flitet se në një lokal në zonën e Ujit të F
E mitura nga Gostivari vjedh florinjtë e shtëpisë së saj Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Gostivar, pasi një e mitur ka vjedhur bizhuteritë e arit të shtëpisë së saj. Si
Aksident i rëndë në Lezhë, 32-vjeçari humb jetën pasi bie me makin në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë ku ka humbur jetën një 32-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në
Qëlloi veten me plumb në kokë, pogradecari kishte lënë letrën e lamtumirës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në Pogradec, ku një 59-vjeçar ka tentuar të vrasë veten me armë zjarri.
60-vjeçari qëllon veten me plumb në kokë para qytetarëve Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Pogradec, ku një qytetar ka tentuar të vrasë veten me pistoletë. Ngjarja ka nd
Vret "Live" në rrugë, ky burrë detyron amerikanët të kyçen në shtëpi (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Cleveland, pasi një shtetas me origjinë afrikane kreu një vrasje "live" në Facebook, n
TRAGJIKE/ Futbollisti vret padashje vajzën e tij 3-vjeçare! (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike dhe aksidentale ka ndodhur në SHBA. Një ish-futbollisht ka aksidentuar me pasojë vdekjen vajzën e t
"U shemb qielli, toka po dridhej", dëshmitë e banorëve të tmerruar nga super-bomba amerikane (VIDEO) Dy ditë më parë, SHBA-të lëshuan mbi Afganistan atë që njihet si “nëna e të gjitha bombave”, bombën më të madhe jo bërth
Aksidentohen 3 adoleshentë shqiptarë në Itali, njëri humb jetën (FOTO&VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në orët e para të mëngjesit. Tre adoleshentë shqiptarë që udhëtonin me një
SHËNIM/ Një paralajmërim i kobshëm që u kalua sikur s'kishte ndodhur gjë Nga Albeu.com Dje, gjatë padites së vonë, ambasadat e SHBA-ve në Kosovë dhe Shqipëri bënë paralajmërime të forta
Përplasi makinën me një pemë, humb jetën 24 vjeçari nga Vinica Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit të Koçanit në Maqedoni. Aksidenti rezultoi fatal për 24 vjeçari n
Aksident tragjik në Lluzhan të Podujevës, humb jetën fëmija 7 vjeçar (FOTO) Një fëmijë rreth moshës 7-vjeçarë ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Lluzhan të Podujevës. Si
LAJMI I FUNDIT/ Polici qëllon aksidentalisht veten me armë zjarri Një plagosje aksidentale ka ndodhur sot në Fushë Krujë, ku një polic ka plagosur vetën me armën e tij të shërbimit.
Atentat me armë zjarri në Shijak, policia shpall në kërkim autorin Një tjetër atentat me armë zjarri ka ndodhur në Durrës. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur mëngjesin
Atentati me kallashnikov në Vlorë, Elidoni kërkoi ndihmë por... (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes në qytetin e Vlorës, ku një 40 vjeçar është ekzekutuar me breshër
Aksident i rëndë në Fier, humb jetën këmbësorja Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier ku ka humbur jetën një grua. Makina ka përplasur këmbësorin,
Del videoja, ja momenti kur tifozët e Tiranës sulmojnë ata të Vllaznisë (VIDEO) Një sherr masiv ka ndodhur ditën e sotme në pallatin e sportit “Asllan Rusi” mes tifozëve të Vllaznisë dhe atyre të Tira
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.