999 rezultate për

ndodhte

Masakra e Srebrenicës, reagon Meta Presidenti i vendit Ilir Meta, ka kujtuar sot 25 vjetorin e Masakres se Srebrenices, duke e quajtur ate “gjenocid i një
Rakip Suli i thur lavde pa kursim Ramën: Falendërim shpirtëror, as 1 mijë vjet nuk do ndodhte! Kreu i qeverisë Edi Rama ka zhvilluar sot një takim online me kreun e Bashkisë së Kamzës Rakip Suli, dhe me ministrin e
Dasmë me maska, mjekët shqiptarë martohen gjatë pandemisë (FOTO LAJM) Dy mjekë shqiptarë Livia Qose nga Tirana dhe Amir Mamusha nga Prizreni, të cilët jetojnë dhe punojnë në Ankara të Turqis
Momenti i "tmerrit", toka lëviz dhe uji përpin shtëpitë brenda minutit (VIDEO) Pamjet që shihni në videon e mësipërme janë regjistruar në Alta, Norvegji. Një rrëshqitje në tokë pranë Alta, Norvegj
Po raportonte live nga SHBA-ja, protestuesja bën "twerk" pas shpinës së gazetares shqiptare (VIDEO) Në SHBA po vijojnë protestat kundër vrasjes së Goeroge Floyd nga policia. Përgjatë ditëve të fundit janë djegur qindra b
Kim Kardashian prezanton gjyshen e saj dhe nuk mund të ndodhte ndryshe (FOTO LAJM) Super ylli Kim Kardashian, po vazhdon të qëndrojë e karantinuar në shtëpinë e saj në Los Angeles. Ajo po tregohet shu
S'mund të ndodhte ndryshe, fotot më provokuese nga karantina i publikoi Wanda Nara (FOTO LAJM) "Duke ëndërruar që gjithçka të kthehet si më parë", është ky mesazhi i Wanda Narës për fansat e saj në Instagram. Gru
Drejt Italisë për një jetë më të mirë, 23 vite më parë do të ndodhte tragjedia më e madhe detare për shqiptarët Teksa vendi gjëmonte nga automatiku dhe populli ishte i harruar nga politika, plot 23 vite më parë, 115 shqiptarë do të
S'mund të ndodhte ndryshe, fotot më provokuese nga karantina i publikoi Wanda Nara (FOTO LAJM) "Duke ëndërruar që gjithçka të kthehet si më parë", është ky mesazhi i Wanda Narës për fansat e saj në Instagram. Gru
Nuk ka pësuar gol në dy ndeshje përballë Barcelonës, Courtois thyen rekordin 45 vjeçar Reali triumfoi pastër 2-0 në "El Clasicon" e luajtur mbrëmjen e sotme ndaj Barcelonës, ndërsa në fazën e parë barazoi 0-
E dini çfarë mund të ndodhte nëse shpërthen hëna? Zbulojeni Nëse hëna do të shpërbëhej në atome, rezultati do të qe jashtëzakonisht i ndryshëm me rastin kur do të ndahej në copa të
Artan Hoxha: Një tragjedi më e madhe mund të ndodhte në Durrës Policia ka arrestuar tashmë 9 persona të cilësuar përgjegjës për jetet e humbura në Durrës, ndërkohë që 8 të tjerë janë
Inxhinieri: Çfarë do të ndodhte, nëse epiqendra e tërmetit do të ishte në Tiranë I ftuar në programin “Historia ime” në Klan, ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe, i cili ka treguar për problematikat
Habit Stresi: Jam parashikues, tërmeti e kam lajmëruar para se të ndodhte! Stresi ka qenë një nga personazhet e famshëm që ka ndihmuar shumë njerëzit e prekur nga tërmeti. Madje reperi ka premtua
Çfarë do të ndodhte me botën sikur hëna të mos ekzistonte (VIDEO) Eklipset do të ishin një gjë e së kaluarës nëse Hëna nuk do të ekzistonte. Hëna kur është e plotë mund të duket si fener
S'mund të ndodhte ndryshe, djali i tyre është beqari më i kërkuar i 2019 (FOTO LAJM) Revista e modës, "Tatler", ka publikuar listën e 10 beqarëve më të kërkuar të vitit 2019 dhe në këtë listë kryeson Brook
Policët nuk e besonin se nuk kishte pirë alkol, çfarë ndodhte brenda trupit të 40 vjeçarit Një burrë në Kaliforninë e Veriut është ndaluar nga policia me dyshimin se po ngiste makinën në gjendje të dehur. Oficer
Me armë në duar, del fotoja e vrasësit me viktimën në Kavajë Edhe pse sot është dita e tretë që pas ngjarjes së rëndë në kavajë, detaje të reja vazhdojnë të dalin ënë dritë. Edhe
Nuk ndodhte prej dekadash, gratë iraniane lejohen tashmë në stadium Gratë iraniane do të kenë mundësi të hyjnë në një stadium futbolli të enjten për herë të parë në disa dekada, pasi FIFA
Nuk ndodhte prej 30 vitesh, Manchester United ka startin më të dobët Manchester United këtë sezon ka zhgënjyer në tifozët. Një ekip pa indentitet që si mos mjaftonte pjesmarrja në Champions