999 rezultate për

ndodhte

Me armë në duar, del fotoja e vrasësit me viktimën në Kavajë Edhe pse sot është dita e tretë që pas ngjarjes së rëndë në kavajë, detaje të reja vazhdojnë të dalin ënë dritë. Edhe
Nuk ndodhte prej dekadash, gratë iraniane lejohen tashmë në stadium Gratë iraniane do të kenë mundësi të hyjnë në një stadium futbolli të enjten për herë të parë në disa dekada, pasi FIFA
Nuk ndodhte prej 30 vitesh, Manchester United ka startin më të dobët Manchester United këtë sezon ka zhgënjyer në tifozët. Një ekip pa indentitet që si mos mjaftonte pjesmarrja në Champions
Lefter Maliqi tregon ç’do ndodhte nëse Meta nuk anulonte zgjedhjet e 30 qershorit I ftuar në “Real Story”, deputeti Lefter Maliqi e konsideron Komisionin Hetimor ngritur për shkarkimin e presidentit Ili
Dhuna në derbi, reagon Duka: Ngjarje që nuk duhet të ndodhte Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka folur për sherrin masiv mes tifozëve të Tiranës dhe Parti
Meta zbulon informacionin sekret: Një ngjarje e rëndë do ndodhte në Tiranë Gjatë fjalës së tij para Komisionit Hetimor për shkarkimin e tij, Presidenti Meta zbuloi edhe disa informacione që sipas
Prostituta dhe kokainë: Çfarë ndodhte brenda lokalit të "Mond Qerosit" Edmond Çipllaka i arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike dhe fshehje të të ardhurav
Tmerr në Rumani: Trajnerit i bie infrakt gjatë ndeshjes (VIDEO) Dinamo e Bukureshtit është në ankth për trajnerin e vet Eugen Nagoe, i cili pësoi një infarkt gjatë ndeshjes kundër Univ
Busquets: Nuk di çfarë të them Mesfushori i Barcelonës ka mbetur pas fajlë pas pëfundimit të ndeshjes me Liverpool, ku skaudra e tij nuk arritit të pre
"Ç'a tersi! E dija që do ndodhte": Dalin përgjimet të arrestuarëve për grabitjen e Rinasit Policia ka arrestuar gjashtë persona deri më tani për grabitjen e Rinasit ndërkohë që nuk asnjë gjurmë të Klement Çalës
Grabitja e parë në Rinas pritej të ndodhte, si u paralajmërua në Komitetin e Sigurisë Grabitja e 995 mijë eurove në pistën e Aeroportit të Rinasit më 30 qershor të vitit 2016, rezultoi një ngjarje e paralaj
I ngulën thikën në shtyllën kurrizore, i mituri: Mos i ndodhtë askujt si mua K. është 13 vjeçari nga Durrësi që ka mbetur i paralizuar si pasojë e një goditje me thikë në shtyllën kurrizore nga një
Kosnett: Ne bombarduam Serbinë pas katastrofës humanitare që po ndodhte Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka folur për 20 vjetorin e Bombardimeve të NATO-s. Në këtë paraqitje ai
Diktatori fiton në zgjedhje, çfarë i ndodhte votuesit nëse dëmtonte votën Në Korenë e Veriut janë mbajtur zgjedhjet për parlamentin e ri të vendit. Komiteti Qendror i Zgjedhjeve tha se 92,35% e
Kështu feston Aguero triumfin ndaj Chelsea-t (VIDEO) Manchester City mposhti në finalen e “Carabao Cup” Chelsin duke rrëmbyer trofeun e parë sezonal. Pas këtij suksesi, lojt
Vrau binjakët, historia e bukuroshes serbe trondit Zvicrën (FOTO LAJM) Gjykata e Luzernës ka filluar gjykimin për një vajzë 23 vjeçare me origjinë serme me akuzën e vrasjes pasi lindi dhe hod
Ronaldinho trondit me reklamën e re, një serbe shfaqet shumë joshëse (VIDEO) Fushatat reklamuese të Ronaldinhos nuk kalojnë kurrë pa u vënë re. Me këtë rast, ish-lojtari i njohur brazilian është pr
Thaçi: Kisha dijeni se po bëheshin plane që të vritesha Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka nisur dëshminë e tij në gjykatë në rastin e njohur si “Syri i Popullit”. Ai në fi
Zbardhen disa të vërteta për takimin Thaçi-Putin Hapja e temës së territorit në dialogun Kosovë – Serbi i ka hapur një udhë të re politikës së jashtme kosovare. Kjo shë
Ministri serb tregon çfarë do të ndodhte nëse Vuçiçi kalonte në Drenicë Ministri serb i Punëve të Brendshme Nebojsha Stefanoviq për mediumin serb “kurir” ka folur rreth vizitës së kryetarit të