999 rezultate për

ndodhi

Heqje patentash dhe bllokim mjeti, ç'ndodhi 24 orët e fundit Deri tani sipas policisë së Shtetit me gjobë 10.000 lekë janë ndëshkuar 71 shtetas, të cilët ishin duke lëvizur në këmbë
Flet mjeku që u infektua me COVID-19 në Durrës dhe tregon çfarë i ndodhi Mjeku Infeksionist Beqir Gelaj është një nga personat e prekur nga COVID-19 nga pacientja që ndërroi jetë në spitalin e
Shkelën protokollin me të "dyja këmbët", çfarë ndodhi në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Këshilli i Sigurisë Kombëtare u mblodh sot për të diskutuar në lidhje me rreziqet që i paraqiten vendit nga kriza e koro
U infektua nga koronavirusi, Brataj: Ndjej lodhje e dhimbje në çdo pjesë të trupit Pas lajmit se ishte prekur nga koronavirus, Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, doli në një lidhje në emision
Binden shqiptarët, çfarë ndodhi gjatë natës në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka vijuar kontrollet me qëllim zbatimin e masave të marra për parandalimin e koronavirusit. Në bash
22 vjeçarja shqiptare pozitive me koronavirus: Tregon se çfarë i ndodhi në 10 ditë (FOTO LAJM) Koronavirusi vijon të përhapet gjerësisht në mbarë botën, ndersa është shtuar ndjeshëm edhe bilanci i të vdekurve. Ku
Ushtria e policia në terren: Çfarë ndodhi sot brenda farmacive, bankave e supermarketeve (VIDEO) Ashtu sikundër u raportua edhe më herët, forca të policisë dhe ushtrisë janë shpërndarë pranë supermarketeve dhe farmaci
I bëri thirrje shqiptarëve ta injoronin karantinimin, çfarë i ndodhi Robertit Pak ditë më parë Robert Berisha i habiti të gjithë me thirrjen e tij ndaj fansave, duke i ftuar t'i bashkohen në koncert
Mbrojtësi i Paderbornit me Coronavirus, do të bëjë testin edhe Klaus Gjasula Tani edhe Bundesliga ka futbollistin e saj të parë bartës të Coronavirusit. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Paderbornit,
Grushta, shkelma dhe 8 kartona të kuq: Çfarë ndodhi në "Copa Libertadores" (VIDEO) Një incident tepër i shëmtuar u regjistrua në derbin e Porto Alegres mes Gremios dhe Internacional, e cila përfundoi në
U gjend i pajetë në rrugë, çfarë i ndodhi 44 vjeçarit në Durrës Një 44 vjeçar u gjet i pajetë mesditën e sotme në Fermë Sukth, të Durrësit. Viktima mësohet të jetë shtetasi E.K i c
Kujtoi se vrau gruan dhe tentoi të vetëvarej, çfarë ndodhi mbrëmë në Durrës 50 vjeçar i cili pasi kishte ushtruar dhunë ndaj gruas së tij, duke e qëlluar me bishtin e sëpatës dhe e pa se ishte pa
Nxënësi që u shoqërua në polici mohon akuzat: Nuk ishte gaz, po ju tregoj çfarë ndodhi Njëri prej nxënësve të akuzuar të për ngjarjen e rëndë të ndodhur në gjimnazin “Janaq Kilica”, në Fier, ku u helmuan 60
Bizhuteritë e gjata i hapin punë, çfarë incidenti i ndodhi Hajdarit sot në Kuvend? Rudina Hajdari, është një ndër deputetet më të spikatura në Kuvendin e Shqipërisë. Ajo komentohet gjërësisht në medi
U kthye në hero në Itali, shqiptari rrëfen çfarë ndodhi në hotelin karantinë Albi Albino është një djalë shqiptar i cili është konsideruar një hero për shkak të ndihmës që ka dhënë për koronavirusi
Rama në siklet nga xhaketa kurse Veliaj i rregullon kravatën Pëllumbit, çfarë ndodhi jashtë sallës së Kongresit Kongresi i Partisë Socialiste ka nisur sot me një minutë heshtje në ndër të viktimave të tërmetit të 26 nëntorit. Më pas
10 persona të shtruar në urgjencë! Çfarë ndodhi në laboratorin e shkollës në Fier? (VIDEO) "Disa nxënës dhe mesuesë të kësaj shkolle, janë shtruar në spitale, me urgjencë, pasi kanë pasur, bllokim dhe vështirësi
Këngëtarja shqiptare tregon çfarë ndodhi kur babai e kapi mat me të dashurin Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli ka treguar publikisht historinë e saj të dashurisë me bashkëshortin.
U ekzekutua e pastaj u dogj, si ndodhi ngjarja e rëndë në Pejë Detaje të reja kanë dalë në dritë për viktimën që u gjet në fshatin Llabjan të Pejës. Ngjarjen e ka konfirmuar edhe
Moti i keq, përplasen dy tragete në portin e Durrësit Prej disa orësh Shqipëria gjendet nën një mot me erë të fortë, i cili ka shkaktuar edhe incidentet e para. Moti i keq