999 rezultate për

ndodhet

U tha se ishte shkaku që Teqja u vetëhodh, çfarë bën bashkëshortja tani që ai ndodhet në spital (FOTO LAJM) Portieri i Partizanit Aldo Teqja prej tre ditësh ka marrë vëmendjen e medias dhe opinionit publik për shkak se u raportu
Mourinho në Madrid, portugezi tregon arsyen pse ndodhet në kryeqytetin spanjoll Jose Mourinho është në pritje të momentit të tij, duke kërkuar një ekip me të cilin të vazhdojë karrierën pas asaj etape
Iku nga vendi i ngjarjes, ku ndodhet tani shoferi i blindit me targa ruse që u përplas në Tiranë Policia e Tiranës ka dhënë informacione për mjetin e blinduar me targa ruse që u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të
Aksident me makinën e blinduar tek "Shqiponja", Policia jep detajet: Shoferi ndodhet në spital (VIDEO) Një makinë e blinduar me targa ruse është përfshirë në një aksident në Tiranë. Sipas raportimeve, makina është gjetur
Gjejeni pak sa afër ndodhet kjo kështjellë që duket si e dalë nga përrallat (FOTO LAJM) Nëse kështjella e “Frozen” do të ekzistonte vërtet, me siguri do të ishte kjo. Kjo kështjellë, ose më saktë "bizhuteri a
E BUJSHME/ Oscar te Interi? Brazilani ndodhet në Milano U mendua se Christian Biragi, por mbi të gjitha Alexis Sanchez do të ishin dy surprizat e fundit për teknikun Antonio Co
EKSKLUZIVE/ I "zhdukur" prej kohësh, zbulohet ku ndodhet tani Flori Mumajesi Flori Mumajesi i ka munguar prej kohësh publikut me debutimet e tij pasi fitoi Këngën Magjike me hitin "Plas". Që pre
Vendi përvëlohet nga zjarret, Rama bredh restorteve greke: Berisha tregon ku ndodhet tani kryeministri Ish-kryeministri Berisha shkruan se kryeministri Rama ndodhet restorteve të Greqisë, ndërkohë që vendi përvëlohet nga zj
Pritet të nisë seanca për shpërndarjen e Kuvendit, kush ndodhet në sallë Sot pritet të zhvillohet seanca për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës, ndërsa kanë filluar të mblidhen deputetët që do
Perisiç te Bayern, agjenti i kroatit ndodhet në Gjermani Agjenti i Ivan Perisicit, Nelio Lucas, ka udhëtuar në Munih për ta kompletuar transferimin e anësorit kroat nga Interi n
La emisionin për t’u larguar jashtë Shqipërisë, ja ku ndodhet tani Dajana Shabani (FOTO LAJM) Pasi u njoftua se Kelvi Kadilli dhe Arjola Shehu do të jenë dy moderatorët e rinj të mëngjesit në “Ditë e re”, Dajana Sh
Xhensila publikon videon romantike nga pushimet me Besin dhe e dini ku ndodhet çifti? (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë gjetur më në fund kohë për të pushuar dhe për të shijuar disa ditë pushimesh.
Njihuni me super vilën e Abramovich, ndodhet në një nga trevat shqiptare (FOTO LAJM) Pronari i klubit anglez të Chelseat, Roman Abramovich, ka një vilë super luksoze në qytetin e Ulqinit. Kjo vilë gjend
Nuk e njihni, por vendi më i mrekullueshëm sipas Instagramit ndodhet shumë afër Shqipërisë (FOTO LAJM) Bora Bora, ishujt nëpër botë apo Parisi i dashurisë gjithnjë janë parë si destinacionet më të mrekullueshme për t’u vizi
E humbët Xhihanin në Kosovë, aktorja e famshme turke ndodhet në Ksamil (FOTO LAJM) Aktorët turk kanë vjedhur zemrat e ccdo shqiptari falë serialeve të njëpasjnjëshme të publikuara në vendin tonë. Afek
Merr fund telenovela, Agnelli ndodhet në Baku për Sarrin Tashmë nuk ka më dyshime që Maurizo Sarri do të jetë trajneri i Juventusit. Së fundmi "TuttoSport" ka publikuar nga
Kinemaja më komode ndodhet në Zvicër, çdo çift ka krevatin e tij Nëse jeni një nga ata që duan të shikojnë filma në shtrat, me siguri do të keni zili qytetarët zviceranë të Spreitenbach
Basha tregon ku ndodhet i arrestuar Sait Dollapi Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka dhënë detaje nga arrestimi i Sait Dollapit. Ai ka thënë se ndodhet në Drejtorinë e
De Ligt largohet nga Ajax-i, Raiola ndodhet në Barcelonë për të mbyllur marrëveshjen Matthijs de Ligt është një nga mbrojtësit më të kërkuar në merkato. Kapiteni i Ajax-it ka shpërthyer këtë sezon me h
Detajet e fundit, në cilin burg jashtë Kosovës ndodhet Leutrim Latifi Disa herë Policia e Kosovës kërkoi ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tre personave që konsiderohet të jenë shumë të rre