999 rezultate për

ndodheshin

Aksident tragjik! Golfi del nga rruga, 1 viktimë e dy të plagosur Ngjarja ka ndodhur në autostradën Kalimash-Morinë, thotë policia. Mjeti tip "Golf" ka dalë nga rruga, ku për pasojë k
Shembet shkëmbi në Britani, dy pushues shpëtojnë mrekullisht (VIDEO) Një copë e madhe shkëmbi u shemb në një atraksion turistik në Britaninë e Madhe, ndërsa dy pushues që ndodheshin mbi të
Rrëzohet helikopteri ushtarak rus, asnjë i mbijetuar Një helikopter ushtarak rus u rrëzua pranë një fushe aviacioni në rajonin e largët lindor të Chukotka-s në Rusi, duke i
Zjarri përfshin spitalin COVID në Rusi, humbin jetën 5 pacientë të infektuar Të paktën pesë pacientë me koronavirus kanë humbur jetën në Shën Peterburg në Rusi, pasi spitali ku ata ndodheshin u për
U kapën përdore për të bërë një foto mbi urë, ndërrojnë jetë 4 pjestarët e 1 familje Një fotografi përfundoi në tragjedi në Indi, ku humbën jetën katër anëtarët e një familjeje. Familja, në mesin e të c
THETH/ Humbën në mal, gjenden dy vajzat izraelite Pak minuta më parë u bë më dije se dy turiste ishin bllokuar nga mjegulla në Theth. Por fatmirësisht mësohet se turi
VLORE/ Iu ça gomonia, shpëtohen nga mbytja 4 persona Mbrëmjen e sotme (1 shtator) rreth orës 21:00 në afërsi të shpellës së Haxhi Alisë një mjet lundrues me flamur shqiptar
Rrufeja plagos 6 tifozë në fushën e golfit Për pak sa nuk ndodhi tragjedia në turneun e tenisit qe po mbahet në Atalanta të Shteteve të Bashkuara. Gjatë zhvilli
Aksident i rëndë në Korcë, shpëtojnë mrekullisht 3 fëmijë (VIDEO) Një aksident ka ndodhur këtë të dielë në lagjen nr. 15 të qytetit të Korçës, ku dy automjete janë përplasur me njëra- tj
Iu duk si badigard, Clinton injoron Ramën dhe nuk i zgjat dorën (VIDEO) Sot Kosova është duke festuar 20 vjetorin e çlirimit nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s. Të pranishëm kanë qe
Ushtarët shqiptarë tërbojnë serbët, ku ndodheshin sot? (FOTO LAJM) Portali serb “Alo” ka publikuar një video dhe foto, ku shihen pjesëtarë të KFOR-it në pjesën matanë Ibrit, ndërkohë që a
Krokodili hëngri qenin që ndodhej në breg, aty pranë ndodheshin një grup nxënësish(VIDEO) Nxënësit dhe mësimdhënësi tyre shikonin të tmerruar, kur një krokodil gjigant doli prej një lumi në Queensland të Austra
Qëllohet me breshëri automatiku makina në Lezhë Një automjet është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në drejtim të një automjet që lëvizte ng
Shpërthen bombola e gazit brenda banesës në Elbasan Mesditën e sotme në lagjen “Haxhias” ka shpërthyer një bombol gazi në një banesë, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.
Rrëzohet avioni, nuk ka të mbijetuar Një avion luftarak i Luftës së Dytë Botërore u rrëzua në parkingun e një kompleksi apartamentesh në Teksas, duke i marrë
Djali i vë flakën shtëpisë dhe mbyll nënën brenda në Fier Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në qytetin e Fierit gjatë natës që lamë pas, ndërsa fatmirësisht, në kohë jan
Alarm në det, fundoset një peshkarexhë në Seman Një anije peshkimi është fundosur në ujërat e bregdetit të Semanit mbrëmjen e së shtunës. Shkak mendohet të jetë bërë
"Beyonce ia merr Naplonit mes Francës" (VIDEO) Diva botërore e muzikës, Beyonce dhe bashkëshorti i saj, reperi Jay-Z, po mbajnë së fundmi një tur koncertesh nëpër Euro
Kosovarët ngjiten në malin ku ndodheshin 12 zotat grekë Kosovarët kanë pushtuar sërish majën e Olimpit në Greqi, e cila është me lartësi 2918 m/lmd. Maja e Olimpit në Greqi
Flet babai i djalit që vrau nusen: Si e gjetëm në shtëpi Krimi i rëndë që la 6 familje pa nënën e tyre në Durrës ka tronditur gjithë opinion publik. Babai i Çlirim Shaholli