999 rezultate për

ndodhen

U gjetën, por nuk shkuan pranë familjeve: Ku ndodhen tani dy të miturat Një ditë pasi policia njoftoi gjetjen e dy vajzave të mitura, bëhet me dije se të dy palët e prindërve të të miturave ja
COVID-19, UFO, zjarre dhe sulm karkalecash: 10 gjëra të pazakonta që ndodhën në 2020 2020 ka qenë një vit i vështirë për të gjithë botën. Ngjarje të të ndryshme dhe të frikshme pushtuan përgjatë gjithë kët
Fabregas: Murinjo është një mik, me Guardiolën ndodhën gjëra që nuk dua t'i flas Fabregas prej dy vitesh është pjesë e Monakos në kampionatin francez dhe duket se ka mbetur paksa larg vëmendjes që kish
Çfarë po ndodh? Agjentët e Lautaro Martinez ndodhen në Barcelonë Agjentët e Lautaro Martinez , shkruan “TyC Sports” , janë në Barcelonë. Menaxherët e sulmuesit po përpiqen të gjejn
Më shumë 500 persona në Tetovë dhe Gostivar ndodhen në vetëizolim Më shumë 500 persona në Tetovë dhe Gostivar ndodhen në vetëizolim, të cilat kanë udhëtuar jashtë shtetit ose për shkak t
Ndodheni në Bullgari dhe ju ka mbaruar leja e qëndrimit? MJ ka një lajm të mirë Nëse aktuialisht ndodheni në Bullgari dhe ju ka mbaruar leja e qëndrimit, Ministria e Jashtme ka një lajm për ju. Mi
Berisha ngre alarmin: Mbi 100 pacientë tek Infektivi ku ndodhen babë e bir me koronavirus! Ish-kryeministri Sali Berisha ka ngritur alarmin mbrëmjen e sotme pasi në rrjetet sociale shkruan se në Spitalin Infekti
"Maskat që ndodhen në Kosovë, po shiten në vendet fqinje" (VIDEO) Qeveria e Kosova ka ndarë 400 mijë euro për Ministrinë e Shëndetësisë, për t’u ballafaquar me koronavirusin. Por anëtarj
Mos flisni kurrë në telefon kur ndodheni në ashensor, arsyeja e frikshme ë mos dëgjohemi mirë. Pavarësisht kësaj nuk janë të pakta rastet kur e bëjmë këtë gjë, por duhet të dini që lidhja e dob
Ish-ministri i Drejtësisë: Ja sa shqiptarë ndodhen në burgjet europiane Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka deklaruar mbrëmjen e sotme se mbi 5000 shqiptarë vuajnë dënimin në brugjet e
Do ndodheni përballë një dileme, kjo shenjë të bëjë kujdes Dashi Gjendja juaj shëndetësore do të jetë mjaft e mirë. Do të ndiheni energjik dhe nuk do të hezitoni të kryeni të gji
Mos flisni kurrë në telefon kur ndodheni në ashensor, arsyeja e frikshme ë mos dëgjohemi mirë. Pavarësisht kësaj nuk janë të pakta rastet kur e bëjmë këtë gjë, por duhet të dini që lidhja e dob
Navas flet për largimin nga Reali Keylor Navas e ka pranuar se ai nuk e kupton pse u detyrua të largohej nga skuadra e Real Madridit gjatë afatit kalimtar
Çuçi publikon shifrat: 6500 persona ndodhen ende në çadra, puna vazhdon Koordinatori për menaxhimin e krizës nga tërmeti, Bledi Çuçi ka treguar shifrat e evidentuara deri më tani në zonat e p
Kreu i Emergjencave Civile tregon shifrat: Sa persona ndodhen nën rrënoja Drejtori i Emergjencave Civile Haki Çako në një intervistë për emisionin "Real Story" deklaroi se tërmeti që ra në Durrë
Kanë humbur çdo kontakt, 3 studente ndodhen nën rrënojat e pallatit Vazhdojnë përpjekjet e Policisë dhe zjarrëfiksve për të nxjerrë nga rrënojat qytetarët në Durrës. Mësohet se tre stud
Dy vëllezër nga Kosova ndodhen nën rrënoja Dy persona u nxorën pa shenja jete nga rrënojat e hotel Palma i shembur totalisht nga tërmeti në qytetin e Durrësit.
EMRAT/ Kush janë gratë dhe fëmijët shqiptarë që ndodhen në kampin e Sirisë Në kushte konfidenciale, një burim i departamentit të Antiterrorit në Policinë e Shtetit ka treguar për “Top Channel” se
10 transferimet e bujshme që ndodhën në minutat e fundit të limitit në Premier League Është mbyllur afati kalimtar në Angli të enjten pasdite, ku nuk kanë munguar goditjet e mëdha në minutat e fundit. Si
Ndodhen në Barbados, por ky fakt po i "shkatërron" pushimet Marinës dhe Getoarit (FOTO LAJM) Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë vendosur të fillojnë pushimet për këtë verë dhe prej ditësh janë duke pushuar në B