999 rezultate për

ndodhem

Bëri super gol ndaj Anglisë, tifozët shqiptarë sulmojnë Adnan Januzajn (FOTO LAJM) Adnan Januzaj shënoi një super gol ndaj Anglisë mbrëmjen e shkuar duke siguruar tri pikët për belgët, por në vend që të
Zidane: Të gjithë jemi fajtorë për gjendjen në të cilën ndodhemi Reali i Madridit është zhytur në një krizë rezultatesh, teksa pas 18 javësh e shikon veten plot 16 pikë pas Barcelonës k
Handanovic shfryn me shokët e ekipit: Edhe durimi ka një fund! Interi ka pësuar 4 humbje radhazi, ndërkohë që nuk njeh fitore prej 8 ndeshjesh. Kjo gjë nuk ndodhte që nga viti i largë
Ja si mund të mbrohemi nga tërmetet kur ndodhemi në shtëpi (FOTO LAJM) Lëkundjet nga tërmeti janë një dukuri e rrezikshme dhe e paevitueshme por gjithsesi janë disa këshilla të cilat vijnë në
Maqedonia e 60-ta në renditjen e shteteve më të mira Suedia kryeson në listën sipas stilit pozitiv të jetesës. Islanda ndodhet në krye sipas kontributit të pagave dhe ruajtj
Prezantimi zyrtar, Shaqiri: Jam shqiptar nga Kosova Update - Gjatë prezantimit zyrtar te Interi blerja më e fundit Xherdan Shaqiri, edhe pse luan për Kombëtaren e Zv
Cerci prezantohet zyrtarisht: Krenar që ndodhem këtu (FOTO LAJM) Doja vetëm Milanin. Kështu është shprehur sulmuesi më i ri i kuqezinjëve, Alessio Cerci, i cili bëri prezantimin zyrtar
Roberto Carlos i tregon botës: Ndodhem në Kosovë (FOTO LAJM) Ku ka reklamë më të mirë se ajo që të bën një ish kampion Bote si Roberto Carlos. Ish ylli i kombëtares së Brazilit dhe
Chelsea, Mou: I përkas këtij klubi Nuk ka asnjë mëdyshje në mendjen e Jose Mourinhos, është rikthyer te Chelsea për të qëndruar gjatë dhe është aq i bindur